lek. dent. Alina Gościńska

2,9
2,7

Jestem bardzo zadowolony z doskonałej obsługi, którą otrzymałem, a przy tym cena była bardzo przystępna. Zdecydowanie polecam tę usługę innym! Obsługa była nie tylko profesjonalna, ale także przyjazna i skuteczna. Wrażenia z korzystania z usługi były naprawdę pozytywne, co sprawia, że chętnie polecam ją innym. To był doskonały przykład doskonałej jakości w rozsądnej cenie, którą polecam każdemu, kto szuka podobnych usług. Mam nadzieję, że inni również będą mieli tak pozytywne doświadczenia jak ja!

Lekarz bardzo dobry, konkretny. Omawia to co będzie i trzeba zrobić. Informuje również o cenach. Nic nie było dla mnie zaskoczeniem. A z wykonanej pracy jestem bardzo zadowolona- po dziś dzień plomba na miejscu (a minęły 3 lata). Nie rozumie powyższych negatywnych opini

gabin ul kosciena..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

1bxgfhxfh bxfghgxcvbngnxvfghdxfghdfxgdgdxfgdfxxgdfxgdxghxdgghdgdrgdrhgdrgdrghrthgehghxfgxgfxdgc\dfcasfsaafasf\afvdfefefgefgegfegfegegegegegegegegew4tw

odradzam tragedia bul koszta i wiele niespodzinek apoprawki tragedia a wina? pozostaje tylko sad i sprawa cywilna .

odradzam tragedia bul koszta i wiele niespodzinek
apoprawki tragedia a wina? pozostaje tylko sad i sprawa cywilna .

Leczę u pani Aliny zęby od ośmiu lat. Nie mam nic do zarzucenia, nie zgadzam się z żadną z tych negatywnych opinii. 100% profesjonalizmu.

Nie zgadzam sie z ponizszymi negatywnymi ocenami. U Pani Aliny mialam wykonane korony i do tej pory (ponad 2 lata) nie ma z nimi zadnego problemu. Plan leczenia zostal omowiony, wyjasniony wraz z szacowanymi kosztami leczenia, zaproponowano takze opcje alternatywne. Konkretnie i na temat! Polecam.

leczę zębyu pani doktor od wielu lat,tak jak resztę mojej rodziny,zawsze jest fachowo,bezboleśnie i uprzejmie.

bez zmiandggshhsgxxgggs dxdgfdfzhxhxbfgh bvnxbxbxgbxfgxfgbxfbfx4trsetrsfastrwaer4q35tgdfgdfgdfgdfgfdgfzzxfhgfxgfhghthsthfgfghgfhgfhfsgfgsfgsdgfdgrstrgsdfgfdgsfgsdgsdrgsrgstrtythgfhgfhtssrterstertrgdfgfdghsgstgsrgsrgsgsdgsdfgsdfgfddgg

bez zmiandggshhsgxxgggs
dxdgfdfzhxhxbfgh