lekarz Alina Kwater-Zuzak

2,5

Pani doktor to świetna specjalistka , bardzo miła i kompetentna . Na wizytach zawsze tłumaczy i doradza . Zawsze jest pod telefonem nigdy nie odmawia pomocy - Polecam z całego serca

To jakaś pomyłka!!! Lekarka bezczelna i "empatyczna"... Traktuje każdego odgórnie. Doświadczyłam tego na dyżurze pani doktor w szpitalu w Rzeszowie na ginekologii. Studentki o nic nie pytają bo się boją. Pani doktor przy mnie i 5 studentkach ujmuje kompetencji innemu lekarzowi podając jego nazwisko mówiąc że to archaik... Krytykuje mojego ginekologa bo to, bo siamto. Z gołą pupą bez parawanu, musiałam stać przed szanowną panią doktor, gdzie ona wypisywała mnie do bazy. Z tyłu za mną 3 studentki, a przede mną 2. Ja z brudną ropną wkładką muszę się rozbierać na oczach 6 osób i świecić tyłkiem! Jak w obozie koncentracyjnym. Awantura z panią z USG o innego lekarza, bo też niekompetentny...😳😳Studentki opierdzielane, zastraszone! Pytam lekarkę o coś, a ona nie da dojść do słowa. Mówi-jak dała sobie pani założyć spiralę, to niech pani ma pretensje do swojego lekarza. Zawsze mówię-po co kobiety dają sobie to zakładać, to rak macicy gwarantowany. A ja czekać muszę jeszcze 2 tyg na wynik. Co za empatia pani doktor! Zrobiono mi USG, zeszłam z łóżka i nawet nie miałam czym się wytrzeć po żelu. Dopiero jakaś młoda studentka podała mi za chwilę papier... Lekarka pyta mnie, kiedy była ost.miesiaczka. Mówię, dokładnie tydzień temu. Patrzy na mnie i pyta-kiedy?!!!!😳No kiedy data...,tam jest kalendarz, więc z tą goła pupą paraduje przez cały gabinet do kalendarza!!!...To co słyszałam i widziałam, jestem w szoku... Może i pani doktor ma kompetencje w zawodzie, ale nie ma żadnej empatii, jest bardzo niegrzeczna i przede wszystkim pretensjonalna!!! Powinna otoczyć te studentki ciepłą atmosferą, nauczać, tłumaczyć, a one stoją w kupię zastraszone, o nic nie pytając że strachu!! Do tej pory nie mogę się otrząsnąć z tej wizyty... Być może pani doktor ma inne podejście do pacjentek na sali, ale do mojego przypadku z izby...😳Usłyszałam też na wstępie-co pani tu robi? Kto panią tu skierował? W jakim celu? To nie przychodnia tylko szpital!! Zaraz tam zadzwonię na izbę ,co one sobie myślą???😳Przecież płacę podatek zdrowotny .w czym problem??? Może pani doktor też jest bardzo miła w prywatnym gabinecie, ale w państwowej placówce jest to dla mnie skandal!!! Jak z takim podejściem można być lekarzem??? Zadaje pytania pani doktor, a ona krytykuje wszystko i nawet nie odpowiada!!! Dziękuję pani doktor, że dzięki pani zapewnieniu, że z tego co to widzi, wkładki kończą się nowotworem. W nadziei będę czekała na wynik badania... Bardzo mnie pani szybko wybudziła ze snu o pozytywnym wyniku!! Nawet prywatnie bym już do pani nie poszła! Nigdy nie spotkałam lekarki a tym bardziej kobiety z takim podejściem do ludzi... Czytałam, że jakaś influencerka pani Koman przeprowadziła wywiad z przecudowną panią doktor ...wyjątkowa, miła... A jaka ma być przed obiektywem? Jaka ma być w prywatnym gabinecie? Nie wiem, czy nie pociągnę sprawy dalej do Izby Lekarskiej. Dla mnie ta wizyta była traumatycznym przeżyciem.

Było straszne opóźnienie, między innymi dlatego, że pani doktor przyjęła znajomą poza kolejką. Bardzo niedelikatna, zdecydowanie nie polecam, a już na pewno nie na pierwszą wizytę. Na moje problemy z bardzo bolesną i nieregularną miesiączką, powiedziała że to normalne. Nie zaproponowała żadnego sposobu leczenia, czy chociażby uśmierzenia bólu. Po wykonaniu cytologii, szczoteczka została rzucona na podłogę. Lekarka w trakcie wizyty rozmawiała sobie przed telefon z członkiem rodziny, opowiadała mi o prywatnych problemach innych pacjentek. W gabinecie nie było zbyt higienicznie, podczas USG dała 'pod tyłek' kawałek kuchennego ręcznika papierowego. W toalecie w gabinecie brak podstawowych produktów. Zdecydowanie odradzam, traumatyczne doświadczenie. Tyle tylko, że pani Doktor była miła, zmieniło się to oczywiście jak się okazało że czuję ból przy wykonywaniu badania. Od razu inny ton głosu, wręcz obwiniający mnie.

Nie polecam. Pani doktor jest bardzo niemiła, wręcz miałam wrażenie, że się ze mnie naśmiewa. Już dawno powinna przejść na emeryturę i nie pracować w szpitalu. Określenia prymitywizm i ważniactwo z poprzedniego komentarza pasują idealnie. Mam nadzieje, ze nigdy więcej jej nie spotkam i każdej kobiecie życze, aby nie musiała mieć z tym lekarzem do czynienia.

Pani Doktor to wspaniała specjalistka, bardzo miła, uprzejma,kompetentna z życzliwym podejściem do pacjenta. Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże i poród, jestem bardzo zadowolona. W każdej chwili można było do niej dzwonić, skonsultować każdą obawę. Pani Dr. zawsze poświęca odpowiednią ilość czasu na wywiad i badanie,a same wizyzty przebiegały bezstresowo i profesjonalnie. Z całego serca polecam Panią Doktor.

Z całego serca polecam Panią Doktor.

Nie polecam, prymitizm i ważniactwo. Nie wiem jak długo ta kobieta ma zamiar jeszcze pracować w szpitalu na Szopena.