dr Alina Lisawa

Reumatolog

Pani Doktor to wybitny lekarz, złego słowa nie można powiedzieć! Niezwykle kompetentna, cierpliwa, uważnie słucha i analizuje. Postawiła trafną diagnozę błyskawicznie! Oby więcej takich specjalistów! Bardzo polecam i dziękuję

Pani doktor zdiagnozowała najpierw u mnie RZS i przepisała leki sterydowe a następnie zleciła badania.Następnego dnia wykonałam je i czekając na wyniki zaczęłam przyjmować leki.Okazało się,że badania zaprzeczyły temu aby to była choroba RZS i teraz przez 6 tygodni muszę wychodzić ze sterydów.Nie muszę chyba mówić jak wyniszczające są leki sterydowe...Po kilku dniach stosowania ich moje złe samopoczucie skłoniło mnie do tego aby udać się do innego lekarza,który skrytykował Panią Doktor i zaczął od ODPOWIEDNICH badań...I jak tu się nie bać lekarzy?!

Doskonała, w pełni kompetentna, wszechstronna i kulturalna Pani doktor. Jestem wyrazicielem opinii zarówno swojej jak również wielu innych pacjentów.