Reumatolog Warszawa

Wolny termin: 26 Cze o 21:00. Sprawdź inny. # 1

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.

Opinia dodana przez: Diana N.

INSTYTUT REUMATOLOGII IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER

Jedyny lekarz, który poswiecil mi tyle czasu! Cudowny człowiek i specjalista. Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Dzięki pani doktor przestały mnie boleć kolana, co było ogromnym problemem zwłaszcza przy zmianie pogody. Czasami nie potrafiłam chodzić, a co tu mówić o jakimś bieganiu, rowerze itp. Warto się z dr skonsultować.

Opinia dodana przez: Marcin
Reumatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Doktor Jan Gietka to Anioł. Bardzo dobry lekarz i fachowiec. Jedyny lekarz któremu można zaufać. Polecam wszystkim .

Opinia dodana przez: Sylwia

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8

wspaniały, kompetentny, komunikatywny, takich lekarzy już prawie nie ma. SWIETNY, GODNY POLECENIA LEKARZ

Opinia dodana przez: JANUSZ

"Rheuma Medicus" Zakład Opieki Zdrowotnej
Pruszkowska 6

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta

Cierpliwa i doświadczona, odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjenta

Najlepsza! Jak dziewczynka poszłam do niej, wszystko mi wytłumaczyła, spokojnie, nie nerwowo, przemiła, kompetentna... Oby jak najwięcej takich lekarzy!

Karolkowa 59A/30

Wspaniała lekarka, bardzo oddana pacjentom, delikatna, subtelna. Profesjonalnie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta, stawia trafne diagnozy i wskazuje bardzo skuteczne sposoby leczenia i profilaktyki. Polecam szczególnie w chorobie RZS

Opinia dodana przez: HANNA

dr Agnieszka Zielińska

Wizyty domowe, Internista

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Miałam bardzo duży problem z powracającymi obrzękami kostek.Leczyłam się w jednej sieciówce bo mam pakiet, niestety nikt tam nie potrafił mi pomóc. W końcu trafiłam do Pani Doktor, zleciła mi badania, dostałam zupełnie inne leki, powiedziała mi kiedy mogę spodziewać się poprawy i jakie są perspektywy. Dzięki Pani Doktor wracam do normalnego funkcjonowania.

Reumatolog Warszawa dr n. med. Małgorzata Wierzbowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Pani Doktor leczyła mnie w dzieciństwie z Przewlekłego Młodzieńczego zapalenia stawów. Kilka lat leczenia dało rezultat w postaci długotrwałej remisji. Pani Doktor jest bardzo miła i rzeczowa. Przystępnie wytłumaczyła mi na czym polega moje schorzenie i jak będzie mnie leczyć. Nie kryła tego że terapia farmakologiczna może dać pewne powikłania ale jest konieczna. Ponadto poświęciła mi ogromnie dużo czasu. Mój każdy pobyt w szpitalu trwał średnio ok. 1 miesiąca i był połączony z rehabilitacją. Co do pobytu w szpitalu dodam, że jeśli rodzice będą chcieli zabrać dziecko na weekend do domu to nie ma problemu. Pani Doktor nawet sama to proponuje. Z czystym sumieniem polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Mateusz