Lekarze Reumatolog Warszawa

dr n. med. Ines Pokrzywnicka-Gajek

Reumatolog

Przychodnia Lekarzy Specjalistów "SERCE"
ul. Okrąg 3a
00-415 Warszawa

Moja wspaniala opinia o P. dr Pokrzywnickiej opiera sie o wieloletnie kontakty. Ta wybitnie dobra ocena podyktowana jest wiec dlugoletnim kontaktem...Nie jestem w stanie opisac fachowosci, cierpliwosci, uprzejmosci...Dzieki Jej opiece moge zyc tyle lat..Jest zapobiegliwa, dziala profilaktycznie....Bardzo dziekuje i P O L E C A M !!!

dr n. med. Katarzyna Sikorska-Siudek

Reumatolog, Internista

Mazowieckie Centrum Reumatologii i Osteoporozy
Kinowa 19A
04-285 Warszawa

najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia!! Pani dr jest bardzo doświadczona, zawsze zleca dużo badań, jest bardzo wnikliwa do tego nieprawdopodobnie przemiła. polecam wszystkim jeśli mają tak jak ja kłopoty ze stawami
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Mariola Wyrzuc

Biskupia 14/7
04-216 Warszawa

Dziękuję Pani doktor za pomoc w moich dolegliwościach stawu barkowego, polecam Panią doktor Mariolę Wyrzuc innym pacjentom za profesjonalne podejście do chorego.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Elżbieta Pietrzykowska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Cudowna kobieta , zawsze zaangażowana i profesjonalna w swoim fachu. Bardzo polecam Panią Doktor. Wyprowadziła mnie z choroby do stanu w , którym mogę funkcjonować, pracować i nie przebywać na L4. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. med. Bożena Kowalczuk

Reumatolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta ... dogłębna analiza problemu (choroby) ... Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :) ... POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Mariusz Szaniawski

lekarz Zofia Tymińska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo polecam Panią doktor. Zawsze miła ale rzeczowa rozmowa, drobiazgowy wywiad. Bardzo szybko postawiona prawidłowa diagnoza. Duże doswiadczenie i intuicja lekarska. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Martyna Meissner

Instytut Reumatologii
02-637 Warszawa

Bardzo kompetentna, dociekliwa, lecząc choroby reumatyczne wykryła u mnie 3 lata temu - zlecając stosowne badania - szereg chorób, co w rezultacie uratowało mi życie, bo były to: borelioza i rak. Gdyby nie dociekliwość Pani doktor już mnie by nie było. Serdeczna, empatyczna, tłumacząca i zawsze dostępna.

lekarz Krystyna Majchrzak

Mistrzowska 2/1
01-929 Warszawa

Wyjątkowa lekarka z powołania, która stawia bardzo celne diagnozy i jest pełna oddania dla swoich pacjentów. Szkoda że już na emeryturze bo takich lekarzy ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: Katarzyna

prof. dr hab. n. med. Brygida Kwiatkowska

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Fantastyczna lekarz , Pani Profesor jest znakomitym lekarzem reumatologiem, WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTĄ z niesamowitą wiedzą. Ostatnia Jej publikacja - praca zbiorowa Postępy w reumatologii. Monografia opublikowana w roku 2023 jest tego doskonałym przykładem . Wspaniała Profesor Reumatologii kieruje doskonałym zespołem w Klinice Wczesnego Zapalenia Stawów.
Bardzo kompetentna Pani Dr. polecam ponieważ leczę się się od lat podobnie jak wielu moich znajomych. Zawsze mogę liczyć na Panią Dr.

dr Anna Felis-Giemza

Instytut Kardiologii
Spartańska 1
Warszawa

Bardzo rzetelny i życzliwy lekarz. Prawdziwa klasa. Pani doktor bardzo mi pomogła - zrobiła znacznie więcej, niż wymagała tego sama powinność.
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Anna Gęborek

Oddział Targówek Oś. Podgrodzie
Łojewska 6
03-392 Warszawa

Prawdziwy lekarz z powołania, więcej niż profesjonalizm. Nie liczy czasu poświęcanego pacjentowi. Nie znam drugiego lekarza z takim podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Benedykt

prof. dr hab. n. med. Lidia Rutkowska-Sak

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Pani docent ma świetny kontakt z pacjentem . przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad lekarski oraz badanie przedmiotowe. Stawia trafne diagnozy. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Z chęcia odpowiada na pytania zadane przez pacjenta. POLECAM
Opinia dodana przez: Sluczak1974

lekarz Bożena Grabowska

NZOZ Przychodnia na Bielanach
ul. Jana Kasprowicza 62
01-871 Warszawa

gdyby wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta jak doktor Grabowska , to chorych byłoby o połowę mniej
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Elżbieta Łasińska

Internista, Rehabilitant

Przychodnia Rehabilitacyjna
Sielecka 22
00-738 Warszawa

Byłam dzisiaj u pani doktor.Bardzo miła osoba.ma dużo czasu dla pacjenta.wszystko ze spokojem tłumaczy.polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Andrzej Gietka

Hepatolog, Reumatolog

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Nie wiem jakim jest reumatologiem, ale hepatologiem to on nie jest ... Kiedyś wykonywał mi biopsję wątroby. To zawołał innego doświadczonego lekarza żeby znalazł u mnie wątrobę bo on nie mógł znaleźć... Bo przecież wątroba jest wielkości pęcherzyka żółciowego.... 🤦🏻‍♀️Po wyciągnięciu igły zapytał pielęgniarki czy taki kawałek wystarczy czy jeszcze raz ma pobierać. Jak Hepatolog może nie wiedzieć gdzie jest wątroba 😅 dodam że wówczas był już kierownikiem oddziału hepatologii
Opinia dodana przez: Xxx

lekarz Małgorzata Wieteska

Pruszkowska
02-118 Warszawa

Lekarz z powołania. Pani doktor jest ciepła, sympatyczna, kompetentna.
Jestem pod ogromnym wrażeniem imponującej wiedzy oraz wielkiej kultury Pana Profesora. Serdecznie polecam wizytę wszystkim cierpiącym.
Opinia dodana przez: Agnieszka Błaszczyk

lekarz Ewa Dzierżawska

Żabińskiego 18/24
02-793 Warszawa

Otrzymałam od Pani Doktor bardzo dużo wsparcia podczas trudnej sytuacji zdrowotnej na SOR. Widziała moje zdenerwowanie i stres przed zdiagnozowaniem przyczyny dolegliwości. Pani Doktor zleciła odpowiednie badania, poprosiła o dodatkowe konsultacje. Diagnoza i zaproponowane leczenie przyniosło oczekiwane efekty.
Opinia dodana przez: Agnieszka