dr n. med. Andrzej Gietka

Hepatolog, Reumatolog

Do dr Gietki trafiłem po dwoch latach leczenia łuszczycowego zapalenia stawów. W tym czasie poruszałem się już z ogromnym trudem o kulach, miałem przykurcze w kolanach i chociaż mam dopiero 38 lat szykowałem sie na rentę. Dr Gietka zmienił leczenie, usunął wodę z kolan już na pierwszej wizycie! Skierował mnie na rehabilitacje. Wszystko się niewiarygodnie poprawiło. Cofnęły się przykurcze kolan. Zacząłem niemal normalnie chodzić! Pan Doktor jest genialny! Dodatkowo każda wizyta jest w miłej atmosferze pełnej kompetencji. Nie tylko wróciłem do normalnej pracy , ale również zacząłem podróżować po świecie. ...

Dodatkowo każda wizyta jest w miłej atmosferze pełnej kompetencji. Nie tylko wróciłem do normalnej pracy , ale również zacząłem podróżować po świecie. Jestem pod ogromnym wrażeniem empatii doktora.
Bardzo dziekuje.
Aleksander K.

Dr Andrzej Gietka to najlepszy lekarz u ktorego byłam! Ze swoimi problemami z kolanem byłam u kilkunastu lekarzy, którzy głównie zlecali kolejne badania, a choroba się pogarszała. W końcu zakwalifikowali kolano do operacji. Dr Gietka rozpoczął wreszcie leczenie. Nauczył mnie rehabilitacji. To pierwszy lekarz który nie skierował mnie na kolejne badania tylko ustalił wszystko na podstawie tego co miałam! Stopniowo było coraz lepiej. Mogę już prostować kolano. W ogóle mnie nie boli. Po każdej wizycie odzyskuje wiarę, że będzie dobrze.

Do dr.Gietka trafiłam kilka lat temu.W moim mieście( Łomża) leczono mnie na zapalenie mięśnia-miesiąc czasu przeleżałam bez jakiegokolwiek ruchu.Kiedy znalazłam się w jego gabinecie,natychmiast stwierdził,że wypadł dysk.Dostałam blokadę i....stanęłam na nogi.Boże jaka ja jestem Jemu wdzięczna !!!--minęło wiele lat,byłam w dwóch ciążach i absolutnie nigdy już nie odczułam żadnego bólu do dnia dzisiejszego:):) Ps.Zaznaczam,że przyjął mnie owego dnia,pomimo tego,że nie byłam zapisana.Było to z Jego strony bardzo grzecznościowe--dziękuję pięknie,pozdrawiam i polecam wszystkim pacjentom,którzy mają jakiekolwiek dolegliwości z dziedziny dr.Gietka

Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami w paroletnim prywatnym leczeniu u dr Gietki, jest niewątpliwie uprzejmym i sympatycznym człowiekiem przynajmniej na wizytach za 150 zł, ale na tym jak dla mnie jego zalety jako lekarza sie kończą. Dr Andrzej Gietka uparcie przez 3 lata leczył u mnie Reumatoidalne Zapalenie Stawów którego nie miałem!!! Wystarczyło zrobić jedno badanie krwi które by to wykluczyło, jego leczenie było bardzo "skuteczne" bo albo dostawałem w kolana zastrzyki ze sterydami blokującym stan zapalny albo objawowo przepisywał mi lek "Majamil" nie wspominająć że przez 3 lata codziennie przyjmowałem lek "Arechin". Kiedy wykluczyłem RZS udałem sie do Ortopedy który złapał sie za głowę jak usłyszał jakie przyjmowałem przez ten czas leki, na marginesie Panie "Doktorze" zapalenie stawów kolanowych spowodowane było przez nieprawidlową postawę w wyniku skrzywienia kręgosłupa, wystarczyła rehabilitacja ale wtedy nie płaciłbym za każdą wizytę 3 - 4 razy w roku, prawda...? OSOBIŚCIE ODRADZAM!!!

Moja mama cudem przetrwała 2 miesiące ogromnego bólu spowodowanego pourazową rwą kulszową. Ciągle tylko uśmierzanie bólu a nie leczenie a jak leczenie to obok, np. na reumatyzm. Dr Gietka z największą uprzejmością i taktem wysłuchał co mamy do powiedzenia i ile przeszłyśmy, następnie fizykalnie Mamę zbadał. Postawił diagnozę w 15 sek., zlecił badania i zaprosił potem już mnie samą, żeby Mamy nie ciągać. Badania w 100% potwierdziły diagnozę, leczenie trwa od 3 miesięcy i ślepy widzi, że w ciągu geometrycznym się poprawia z tygodnia na tydzień, nie mówiąc o tym, że po 3 tygodniach ból ustąpił na tyle, żeby cieszyć się życiem. Pan Gietka jest miły w obejściu, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i ma poczucie humoru. Ale najważniejsze - zna się. Polecam.

Lekarz godny polecenia. Cierpiałam przez pół roku na rwę kulszową. Chodziłam do różnych masażystów bez efektu. Po jednej wizycie na której dostałam blokadę na drugi dzień już była poprawa. W tej chwili minęło 17 lat w dobrym zdrowiu. Dziękuję panu doktorowi i polecam.

nie polecam, ewidentnie nastawiony lekarz na pieniądze, nie będę już opisywać tego ale nie polecam:(, najlepiej chodzić jak najdłużej a problem choroby nie rozwiązany nawet jak ewidentnie trzeba było zareagować jako lekarz!

takich specjalistów nam trzeba mąż chorował na kręgosłup po wizycie u Pana Doktora 20 lat temu jest zdrowy , teraz w zeszłym roku był z kolanem i oczywiście też jet wyleczony .Zadnych bulów kolana .Przy tym jest to człowiek uprzejmy, inteligentny a co najważniejsze ma ogromną wiedzę. Opierając się na naszym przykładzie polecam wszystkim tego lekarza.

Uratował moją matkę i cały czs, od 7 lat jesteśmy pod jego opieką i wszystko jest bardzo dobrze.Inni lekarze nie chcieli pomóc, stara i chora no to musi tak być Niema możliwości wyleczenia wielu rzeczy ale pacjentowi trzeba zapewnić komfort życia i to zrobił dr Andrzej Gietka, jestem bardzo mu wdzieczna To lekarz który myśli!!!!!

To lekarz który myśli!!!!!

Bardzo dobry specjalista.Jestem wdzięczna Panu doktorowi, że dzięki Jego leczeniu /jestem chora na rzs/ mogę normalnie funkcjonować.Polecam Doktora wszystkim, którzy mają taka chorobę