dr n. med. Andrzej Gietka

Hepatolog, Reumatolog

Pan doktor to najbardziej kompetentny lekarz na jakiego trafiła. Mam 24l i od roku leczę się na rzs u dr Gietki. Leczenie przynosi pozytywne skutki. Doktor poświęca dużo czasu na wywiad, rozpoznanie. Polecam!!!

Moja mama cudem przetrwała 2 miesiące ogromnego bólu spowodowanego pourazową rwą kulszową. Ciągle tylko uśmierzanie bólu a nie leczenie a jak leczenie to obok, np. na reumatyzm. Dr Gietka z największą uprzejmością i taktem wysłuchał co mamy do powiedzenia i ile przeszłyśmy, następnie fizykalnie Mamę zbadał. Postawił diagnozę w 15 sek., zlecił badania i zaprosił potem już mnie samą, żeby Mamy nie ciągać. Badania w 100% potwierdziły diagnozę, leczenie trwa od 3 miesięcy i ślepy widzi, że w ciągu geometrycznym się poprawia z tygodnia na tydzień, nie mówiąc o tym, że po 3 tygodniach ból ustąpił na tyle, żeby cieszyć się życiem. Pan Gietka jest miły w obejściu, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i ma poczucie humoru. Ale najważniejsze - zna się. Polecam.

Uratował moją matkę i cały czs, od 7 lat jesteśmy pod jego opieką i wszystko jest bardzo dobrze.Inni lekarze nie chcieli pomóc, stara i chora no to musi tak być Niema możliwości wyleczenia wielu rzeczy ale pacjentowi trzeba zapewnić komfort życia i to zrobił dr Andrzej Gietka, jestem bardzo mu wdzieczna To lekarz który myśli!!!!!

To lekarz który myśli!!!!!

Omijać szerokim łukiem. Traktuje pacjentów przedmiotowo i bardzo nieuprzejmie. Sprawia wrazenia znudzonego i niezainteresowanego chorym. Nie liczcie ze dostanienie u niego leki, ktore powinniscie byli dostac (...i dostaniecie trafiajac do kazdego innego szpitala w okolicy), bo "kiedys przeciez tych lekow nie bylo". Zenujace!

Trktuje pacjenta przedmiotowo, zbyt mało poświęca uwagi na zapoznanie się z przedłożonymi wynikami badań. Do mininmum skraca wypowiedz pacjenta dotyczącą przebiegu choroby i reakcji na stosowane leki.Nie przeprowadza żadnego wywiadu o ogólnym stanie pacjenta i ewentualnych innych dolegliwościach. Odnosi się wrażenie,że jaknajszybciej chce pozbyć się pacjęta z gabinetu.Koszt wizyty nie jest adekwatny do oczekiwań.