dr n. med. Andrzej Gietka

Hepatolog, Reumatolog

5 miesięcy leczyłam się na kręgosłup brałam dużo lekarstw i tabletek przeciwbólowych bez efektu u dr.Gietki wystarczył 1zastrzyk następnego dnia nie czułam bólu od tego czasu minęły prawie dwa lata bardzo polecam Anna Gardeja pomorskie

Pan doktor to najbardziej kompetentny lekarz na jakiego trafiła. Mam 24l i od roku leczę się na rzs u dr Gietki. Leczenie przynosi pozytywne skutki. Doktor poświęca dużo czasu na wywiad, rozpoznanie. Polecam!!!

Trktuje pacjenta przedmiotowo, zbyt mało poświęca uwagi na zapoznanie się z przedłożonymi wynikami badań. Do mininmum skraca wypowiedz pacjenta dotyczącą przebiegu choroby i reakcji na stosowane leki.Nie przeprowadza żadnego wywiadu o ogólnym stanie pacjenta i ewentualnych innych dolegliwościach. Odnosi się wrażenie,że jaknajszybciej chce pozbyć się pacjęta z gabinetu.Koszt wizyty nie jest adekwatny do oczekiwań.

Omijać szerokim łukiem. Traktuje pacjentów przedmiotowo i bardzo nieuprzejmie. Sprawia wrazenia znudzonego i niezainteresowanego chorym. Nie liczcie ze dostanienie u niego leki, ktore powinniscie byli dostac (...i dostaniecie trafiajac do kazdego innego szpitala w okolicy), bo "kiedys przeciez tych lekow nie bylo". Zenujace!