Hepatolog

lekarz Justyna Janocha-Litwin

Choroby zakaźne, Lekarz medycyny podróży

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

Hepatolog Warszawa dr n. med. Jan Gietka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Świetny i przede wszystkim ma czucie medyczne. Tego nie da się wyuczyć, to trzeba mieć w genach.
Uprzejmy, grzeczny,rzeczowy.

Internista, Hepatolog

wizyta już od 150

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Nie ma słów, którymi mógłbym wyrazić wdzięczność za profesjonalizm, szacunek, czas i skrupulatność w podejściu do pacjenta. Cały oddział hepatologii szpitala MSW w Warszawie działa świetnie, ale Pani Doktor jest po prostu wzorowa pod każdym względem: zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni i upewni się, że została właściwie zrozumiana, ma wiedzę, ale też słucha pacjenta. Ogromny szacunek! Żeby wszyscy ludzie tak traktowali swoją pracę!
Opinia dodana przez: Kuba
Hepatolog Łódź lek. med. Justyna Ciupińska

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Lekarka z powołaniem potrafi wytłumaczyć dokładnie i z detalami co należy robić jak postępować w czasie choroby dociekliwa i pełna troski o pacjęta
Opinia dodana przez: LGrzegorz

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Kiedy moja mama chciała zrezygnować z dalszego leczenia, z powodu lekarzy, którzy roztaczali przed nią tragiczne wizje i za nic mając jej strach i chorobę - dotarliśmy do dr Klapaczyńskiego - wykazał się niezwykłą empatią, zrozumieniem, fachowością. Jako jedyny wysłuchał tego co pacjent ma do powiedzenia, A co miało wielkie znaczenie dla ostatecznej diagnozy. I przede wszystkim wprost powiedział, że nie widzi konieczności przeszczepu wątroby :) wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Zofia Michalska

Choroby zakaźne, Internista

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Mam poważne schorzenie wątroby. Do Pani ordynator chodzę od 9 lat ale odkąd dowiedziałem się że Pani ordynator przyjmuje prywatnie i na dodatek mogę napisać opinie nie zwlekałem by poinformować ludzi szukających najlepszego specjalisty chorób wątroby.Dzięki determnacji Pani doktor doboru odpowiedniego leczenia mogę w miarę normalnie funkcjonować.Pani doktor mimo mojej beznadziejnej zdrowotnej sytuacji nie przekreśliła mnie wspierała duchowo i medycznie, starała się naprawdę bardzo. Jestem człowiekiem zamożnym próbowałem różnych środków ...

prof. dr hab. n. med. Marta Wawrzynowicz-Syczewska

Choroby zakaźne, Transplantolog

Szpital arkońska

Szczecin

Wspaniala lekarz! Pytalismy o gabinet prywatny, ale podobno nie przyjmuje nigdzie. Nam poswiecila czas w swojej pracy w szpitalu jak szukalismy pomocy. Mila i cierpliwa, wzbudzila nasze zaufanie
Dzięki sprawnej, życzliwej i kompetentnej pomocy Pani Doktor, moja mama pozbyła się wirusa HCV.
Rzadko spotyka się na co dzień, a tym bardziej w potrzebie, osoby tak uprzejme, empatyczne, gotowe poświęcić swój własny czas drugiemu, obcemu przecież człowiekowi.
Panią Doktor ze wszech miar, z całego serca można polecić chorym w potrzebie!!!
Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Krystyna

Przychodnia Chorób Wątroby Hepatolodzy
Kępna 2

Kompetentny lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy stan zdrowia i przypuszczalną przyczynę choroby. Nie spieszy się. Polecam.
Opinia dodana przez: Miłka

lekarz Marcin Czerwony

Choroby zakaźne, Hepatolog

Lipowa 33
55-020 Mnichowice

Super lekarz, wyslucha, poswięca tyle czasu ile potrzeba a nie jak inni lekarze 5 min i po wizycie. Doktor bardzo mi pomógl w mojej chorobie
Opinia dodana przez: Karolina