lekarz Urszula Olszyńska-Cichecka

Hepatolog

2,6
2,4

Pomyłka nie lekarz, moja mama boryka się z dużymi problemami zdrowotnymi od ponad roku, ze względu na COVID w 2020 oraz 2021r. miały odbyć się po 2 telefoniczne porady z tym pseudo lekarzem, oczywiście nie odbyła się żadna z nich. Mama wybrała się więc do Pani Urszuli z prośbą aby ją przyjęła na poradę i chociaż wysłuchała...mama dostała polecenie żeby pójść się zarejestrować co natychmiast uczyniła. Po rejestracji i powrocie do Pani Urszuli zaczęły się krzyki, że od razu mojej mamy nie przyjmie, że co ona sobie myśli, zaczęła na ...

Po rejestracji i powrocie do Pani Urszuli zaczęły się krzyki, że od razu mojej mamy nie przyjmie, że co ona sobie myśli, zaczęła na nią krzyczeć, wyganiać z gabinetu...najbardziej szokujący tekst typu "z takimi problemami to do psychiatry"... nikomu nie polecam takiego lekarza - który powinien starać się pomóc w każdej sytuacji. Omijajcie szerokim łukiem, szkoda nerwów i zdrowia...skargi zostaną złożone do odpowiednich instytucji.

Witam.W lutym minie 6 lat, odkąd moja mama żyje po przeszczepie wątroby - przeszczep zrobiono w Szczecinie. W Koszalinie mama była pod opieką dr. Urszuli Olszyńskiej Cicheckiej. Doktor ratowała życie mamie, mimo, iz stan był krytyczny. Mama dotrwała do przeszczepu dzięki opiece P. Doktor, która robiła wszystko by utrzymać mamę przy życiu.

Jesli chodzi o Panią Doktor Cichecką to na pewno w ciągu 7 lat zaszła radykalna zmiana. Sześć lat temu odwiedzajac poradnie w Koszalinie niestety,ale dwa razy jakby nie miała ochoty mnie przyjać,jednak interweniowała pielegniarka rejestrujaca[ zresztą bardzo miła :) wszystkie sa miłe -jak ich ordynator-szef - ]... i mnie przyjęła. Nie wiem czym było to spowodowane....ale w tej chwili czyli w latach 2009-2011 Pani Urszula odmieniła się... miła, przyjemna nie tylko w poradni,ale i na oddziale,gdzie sie mna zajmowała. Bardzo szczegółowo pytała o moje samopoczucie,badała i szczerze życzyła powrotu do zdrowia. I Chwała Bogu ! za to,że nie zniechęciła się złymi opiniami na swój temat. Powodzenia!!!... i jeszcze cos ... Pani Urszulo wygląda Pani kwitnąco- ładnie.

jest lekarzem niekometentnym, wiedzac , ze oj tata powinien otrzymac druga serioe zastrzykow blokujacych pojawienie sie ponownie wirusa typu b nie zlecila tego tylko pojechala sobie na urlop pozniej przepraszala za swe przeoczenie a wyplate otrzymuje i dalej niby leczy bo to wszystko jest fikcja w ogole nie dopilnowuje choroby danego pacjenta. -raczej lekarzy mamy wiecej niz kiepskich.

Jeżeli jesteś poważnie chory omijaj tą Panią szerokim łukiem. Odwala swoje i do domu. Zdecydowanie odradzam.