Hepatolog Koszalin

bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz poświęcił swój prywatny czas na udzielenie porady po prostu super

Witam.W lutym minie 6 lat, odkąd moja mama żyje po przeszczepie wątroby - przeszczep zrobiono w Szczecinie.

W Koszalinie mama była pod opieką dr. Urszuli Olszyńskiej Cicheckiej. Doktor ratowała życie mamie, mimo, iz stan był krytyczny. Mama dotrwała do przeszczepu dzięki opiece P. Doktor, która robiła wszystko by utrzymać mamę przy życiu.

Koszalin

lekarz kompetentny, życzliwy w kontakcie, cierpliwie odpowiada na pytania.Polecam jako specjalistę. Dla pacjentów bardzo wazne jest to, że jest dostepny cenowo i nie "naciąga" na kolejne wizyty. Super !