Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Hepatolog Koszalin

- 3 lekarzy
Średnia ocen: 4,1/5


... ZAWSZE BĘDĄ RÓŻNE OPINIE I ZGADZAM SIĘ ,ŻE SĄ DUUUŻE KOLEJKI,ALE ZADAJCIE SOBIE PYTANIE DLACZEGO TAK JEST? BO JEST DOBRYM LEKARZEM. moim własnym spostrzeżeniem jest to,że nie każdemu poświęca zbyt dużo czasu, bo nie każdy przypadek tego wymaga,nie oszukujmy się nie którzy pacjenci biegną do lekarza z każdym bólem głowy,albo palca... dr Wróblewski jest godny zaufania,nie stwarza problemów,chętnie rozmwia o prywatnych i intymnych problemach - zaznaczam,że ze ...
Opinia dodana przez: Maczka

lekarz Arnold Bilski

Hepatolog

liczba opinii: 11

Gabinet

Koszalin

Średnia ocen: 2,4/5
Wspaniały lekarz z ogromnym zaangażowaniem i empatią wobec pacjenta. Szczegółowo informuje go o każdym etapie leczenia. Jest dociekliwy, zawsze stawia pacjenta na pierwszym miejscu. Szuka rozwiązań na pojawiające się problemy - nie pozostawia pacjenta i jego rodziny w niewiedzy. Daje mu poczucie bezpieczeństwa. Wdzięczna pacjentka z Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie w dniach 15-25.05.2021r.
Opinia dodana przez: Krystyna
Średnia ocen: 2,7/5
Pomyłka nie lekarz, moja mama boryka się z dużymi problemami zdrowotnymi od ponad roku, ze względu na COVID w 2020 oraz 2021r. miały odbyć się po 2 telefoniczne porady z tym pseudo lekarzem, oczywiście nie odbyła się żadna z nich. Mama wybrała się więc do Pani Urszuli z prośbą aby ją przyjęła na poradę i chociaż wysłuchała...mama dostała polecenie żeby pójść się zarejestrować co natychmiast uczyniła.
Po rejestracji i powrocie ...
Opinia dodana przez: Dawid

Hepatolodzy w KoszalinieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat