lek. med. Justyna Ciupińskalek. med. Justyna Ciupińska - zdjęcie profilowe

lek. med. Justyna Ciupińska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Lekarz medycyny Justyna Ciupińska – lekarz specjalista chorób zakaźnych i hepatologii. Od 13 lat pracuje w Oddziale Obserwacyjno- Zakaźnym i Chorób Wątroby w Szpitalu im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Pracuje również w przyszpitalnej Poradni Chorób Zakaźnych oraz zajmuje się prowadzeniem programów lekowych dotyczących leczenia przewlekłych zapaleń wątroby typu B i C.

W 2002 r ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi .

100% profesjonalizm:) Gdy dowiedziałem się o chorobie , nie wiedziałem gdzie w dobie koronawirusa się udać. Do lekarza rodzinnego, żeby dał skierowanie, do prywatnego żeby pokierował odpowiednio.... Nie wiedziałem. Natknąłem się na ten serwis i opinie dr Justyny Ciupinskiej. Zamówiłem teleporade , potem drugą, (czerwiec 2020) , a teraz już jestem zdrowy, odpowiednio pokierowany , a co najważniejsze, bez żadnych znajomości, co w dzisiejszych czasach jest wręcz niemożliwe, a jednak udało się:) Jestem mega szczęśliwy ze od samego początku do końca Pani Doktor prawidłowo kierowała na badania, abym miał wszystko na czas, bez odsyłania od drzwi do drzwi. Teraz jestem mega szczęśliwy i najważniejsze zdrowy :) a i obsługa w szpitalu w Łodzi na Kniaziewicza jest poprostu normalna :) nie ma burknięc ze strony personelu, albo wrednych spojrzeń typu ,,po co pacjencie tu przyszedłeś....'' Pełen profesjonalizm;)

Lekarka z powołaniem potrafi wytłumaczyć dokładnie i z detalami co należy robić jak postępować w czasie choroby dociekliwa i pełna troski o pacjęta

Bardzo kompetentna Pani doktor.Wnikliwie przeanalizowała moje wyniki badań ,zaleciła kolejne.Bardzo pomocna i zaangażowana w pacjenta .Polecam

Pani doktor w sposób wyczerpujący udzieliła informacje o diagnozie i sposobie leczenia . Osoba bardzo miła i sympatyczna,posiadająca bardzo dużą wiedzę . Dziękuję z pomoc,wdzięczna pacjentka.

Świetny lekarz, profesjonalna, rzeczowa, w przystępny sposób podane informacje medyczne. Super podejście do pacjenta , ogromna wiedza i zaangażowanie . Godna polecenia.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor.W przystępny i dokładny sposób Pani doktor wytłumaczyła mi dalsze zalecenia .Pani doktor jest niezwykle miłą i ciepłą osobą a do tego kompetentną i rzetelną.Polecam

Bardzo miła lekarka , o dużej wiedzy ,z dobrym podejściem do pacjenta .Trafnie postawiła diagnozę I Skutecznie mi pomogła.Polecam

Bardzo dobry lekarz ,wspanialy człowiek ,pod opieką p doktor znika lęk -poczucie bezpieczeństwa i konkretne leczenie przynosi radość i nadzieję, że trafiłam do lekarza z powołania! Czuję wdzięcznosc za każdą wizyte, czas i troskę! Polecam!!!

Wspaniały lekarz.Trafna i szybka diagnoza.Pani doktor dokładnie przeprowadza wywiad ,zaleca potrzebne badania.Polecam wszystkim z problemami z wątrobą.Naprawdę warto.

Wspaniały lekarz.Pani doktor bardzo przystępnie i dokładnie opisuje przebieg leczenia i diagnostykę .Cierpliwie odpowiada na każde pytanie .Bardzo kompetentny i godny polecenia lekarz.