Filtruj terminy

Hepatolog Łódź

Hepatolog Łódź lek. med. Justyna Ciupińska

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Lekarka z powołaniem potrafi wytłumaczyć dokładnie i z detalami co należy robić jak postępować w czasie choroby dociekliwa i pełna troski o pacjęta
Opinia dodana przez: LGrzegorz

dr Dorota Kaźmierczak

Choroby zakaźne, Hepatolog

Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej
Niemcewicza 24
93-018 Łódź

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Potrafi wysłuchać pacjenta. Oddana swojemu zawodowi. Gorąco polecam. Wcześniej zajmował się mną prawdziwy szołmen i wodzirej, a nie lekarz.
Opinia dodana przez: Stefan
Panią doktor pamiętam ze szpitala im.Biegańskiego w Łodzi.Dzięki Jej "kompetencji" muszę się leczyć prywatnie w Warszawie u dr. Borowicza.Moim zdaniem jest specjalistką od spławiania pacjentów,robi to nawet inteligentnie,ale nie licząc się ze skutkami takiego postępowania. Zamiast leczyć boreliozę, wymyślała "zespół poboreliozowy", aby nie leczyć choroby. Teraz kiedy pracuje prywatnie, pewnie jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i będzie leczyć boreliozę nawet i sto lat. Zdecydowanie nie polecam!

czmp

Łódź

Bardzo sympatyczna i miła Pani doktor.Spokojnie i bez pośpiechu wytłumaczyła wszelkie wątpliwości.Polecam kazdemu.

lekarz Joanna Figarska

Choroby zakaźne, Pediatra

Centrum Medyczne Zgierska
ul. Gruszowa 2/ Zgierska 224
91-363 Łódź

Ciężko jest mi ocenić jakim specjalista jest pani doktor, alw wiem jedno - po 2 wizytach nie dowiedziałam się absolutnie niczego nt stanu zdrowia mojego dziecka, a do wszystkiego co wiedziałam przed wizytą lekarz dorzuciła kilka haseł typu a u dermatologa byliście? a te oczy to od dawna opuchniete? (naszym okiem wcale i wizyty u dermatologa nie wymaga..) najgorsze jest to, że nie dość że dała do myślenia to jeszcze ...
Opinia dodana przez: Ewa

Centrum Medyczne Zgierska