Filtruj terminy

{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Choroby zakaźne
                                       lek. med. Justyna Ciupińska

lek. med. Justyna Ciupińska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

100% profesjonalizm:) Gdy dowiedziałem się o chorobie , nie wiedziałem gdzie w dobie koronawirusa się udać. Do lekarza rodzinnego, żeby dał skierowanie, do prywatnego żeby pokierował odpowiednio.... Nie wiedziałem. Natknąłem się na ten serwis i opinie dr Justyny Ciupinskiej. Zamówiłem teleporade , potem drugą, (czerwiec 2020) , a teraz już jestem zdrowy, odpowiednio pokierowany , a co najważniejsze, bez żadnych znajomości, co w dzisiejszych czasach jest wręcz niemożliwe, a jednak ...
Opinia dodana przez: Sebastian

dr Dorota Kaźmierczak

Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej
Niemcewicza 24
93-018 Łódź

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Potrafi wysłuchać pacjenta. Oddana swojemu zawodowi. Gorąco polecam. Wcześniej zajmował się mną prawdziwy szołmen i wodzirej, a nie lekarz.
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Maria Frasunkiewicz

Hepatolog

Centrum Medyczne Zgierska
ul. Gruszowa 2/ Zgierska 224
91-363 Łódź

Anioł nie lekarz.Gdyby nie Pani doktor nawet nie chcę myśleć co by było ze mną bo leczony byłem zupełnie nie tak jak powinienem.POLECAM.
Panią doktor pamiętam ze szpitala im.Biegańskiego w Łodzi.Dzięki Jej "kompetencji" muszę się leczyć prywatnie w Warszawie u dr. Borowicza.Moim zdaniem jest specjalistką od spławiania pacjentów,robi to nawet inteligentnie,ale nie licząc się ze skutkami takiego postępowania. Zamiast leczyć boreliozę, wymyślała "zespół poboreliozowy", aby nie leczyć choroby. Teraz kiedy pracuje prywatnie, pewnie jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i będzie leczyć boreliozę nawet i sto lat. Zdecydowanie nie polecam!

lekarz Joanna Figarska

Centrum Medyczne Zgierska
ul. Gruszowa 2/ Zgierska 224
91-363 Łódź

Byłam z synem na dwóch wizytach u p. doktor Figarskiej w poradni szpitala Biegańskiego.Wszystki zamieszczone tutaj opinie nie potwierdziły się. Pani doktor jest osobą dokładną, skrupulatną, troszcząca się o pacjenta. Wyjaśniła mi wszystko, zleciła badania, wysłuchała moich obaw omówiła.plan leczenia i uspokoiła. Polecam Panią doktor Figarską w 100 %.
Opinia dodana przez: Dominika
Nigdy więcej wizyty u tej pani - opryskliwa, niemiła i generalnie to wszystko co było wcześniej to było źle. Brak podejmowania jakichkolwiek decyzji. Nie polecam - unikajcie kontaktu szkoda czasu i pieniędzy