lekarz Joanna Figarska

Choroby zakaźne, Hepatolog, Pediatra

2,5

Byłam z synem na dwóch wizytach u p. doktor Figarskiej w poradni szpitala Biegańskiego.Wszystki zamieszczone tutaj opinie nie potwierdziły się. Pani doktor jest osobą dokładną, skrupulatną, troszcząca się o pacjenta. Wyjaśniła mi wszystko, zleciła badania, wysłuchała moich obaw omówiła.plan leczenia i uspokoiła. Polecam Panią doktor Figarską w 100 %.

Niekompetentna, nie odpowiada na pytania, nie ufa pacjentowi i wynikom badań, bagatelizuje objawy. Niczego się nie dowiedziałem, za to zostałem odesłany do innych lekarzy Nie polecam

Byłam kilka razu u tej lekarki w poradni w szpitalu Biegańskim. Na tej podstawie mogę stwierdzić, że nie jestem przekonana do jej kompetencji. Nie specjalnie chce odpowiadać na pytania rodziców czy tłumaczyć wyniki badań. Kiedy zadałam jej pytanie właśnie o interpretację niejasnego dla mnie wyniku badania dotyczącego podejrzewanej boreliozy u dziecka, fuknęła, że przecież wynik jest ujemny i zakończyła dyskusję.

Ciężko jest mi ocenić jakim specjalista jest pani doktor, alw wiem jedno - po 2 wizytach nie dowiedziałam się absolutnie niczego nt stanu zdrowia mojego dziecka, a do wszystkiego co wiedziałam przed wizytą lekarz dorzuciła kilka haseł typu a u dermatologa byliście? a te oczy to od dawna opuchniete? (naszym okiem wcale i wizyty u dermatologa nie wymaga..) najgorsze jest to, że nie dość że dała do myślenia to jeszcze nie odpowiedziała na żadne nasze pytanie, tylko wysłała do innej poradni nie mówiąc po co wogole (bo dla mnie wyjaśnienie że trzeba coś sprawdzić dla sprawdzenia to żadne wyjaśnienie nie jest..). Na pytanie dlaczego enzymy mogą być podwyzszone i co to może oznaczać dla dziecka tak zamotala odp że oboje z mężem ja zinterpretowalismy że "są podwyzszone bo są podwyzszone".. także nie wiem jakie ma to przełożenie na jej faktyczne umiejętności, bo nam w niczym nie pomogła, a wręcz sprawiła że zaczęliśmy "szukać" u dziecka chorób, ale jej empatia jest na poziomie zerowym a umiejętności interpersonalnych nie posiada wcale, dużo pisze w komputerze a do pacjenta mamrocze niezrozumiale. plusem jest to że poświęca sporo czasu na pacjenta ale nic nie wyjaśnia więc nawet nie wiadomo czy nie szkoda było tego właśnie czasu spędzonego tam 😕