Pediatra Łódź

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: jutro o 15:30. Sprawdź inny. # 2

dr n. med. Zofia Merc-Gołębiowska

Pediatra, Lekarz rehabilitacji medycznej

90-032 Łódź

Pani doktor ma nie tylko dużą wiedzę, ale również odpowiednie podejście do dzieci. To lekarz, do którego mam zaufanie. Bardzo dziękuję i polecam!!

Wolny termin: 18 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 3

Wolny termin: 19 Lip o 14:00. Sprawdź inny. # 4

90-032 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka

Mama Wiktorii i Olka

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Pani Agnieszka Brzozowska jest lekarzem PROFESJONALISTĄ i na prawdę widać, że to co robi jest jej powołaniem. Pani Agnieszka przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wgłębia się w historię choroby, TRAFNIE DIAGNOZUJE i przy tym jest niesamowicie otwarta i po prostu miła (zarówno dla dziecka jak i dla rodziców). Tylko u Pani Agnieszki widziałem aby pediatra rozmawiał z dzieckiem traktując go tak samo poważnie jak rodziców - niesamowite. Nasz Kuba ciągle pokasływał i infekcje ciągnęły się miesiącami. Co najmniej raz w roku mieliśmy kilku(nasto) dniowy pobyt w szpitalu (zapalenie płuc). Inni lekarze (kilku) nie słyszeli nic w płucach i albo dawali jakiś durny syropek albo antybiotyk na odczep się. Pani Agnieszka wyprowadziła Kubę z tego stanu i jesteśmy jej ogromnie wdzięczni. Dodatkowo, choć naszym zdaniem jest już wszytko OK, Pani Agnieszka dalej diagnozuje Kubę bo nie wszystkie wyniki są takie jak powinny być. Pokażcie mi drugiego takiego lekarza. Inna sprawa to organizacja pracy w przychodni w Koperniku (o czym piszą inni) ale przecież to ma się nijak do oceny samej Pani Agnieszki i nie będę o tym pisał.

Damed
ul. Pomorska 45/47
90-406 Łódź

W srode 12.07.2017. o godz.19.00, w Kosciele Srodowisk Tworczych w Lodzi przy ul. M. Sklodowskiej-Curie 22 odbedzie sie msza blagalna o uzdrowienie Ani Morawskiej-Golnik. Ania prosi wszystkich bliskich jej sercu o zjednoczenie sie w modlitwie lub uczestnictwo w tej Mszy Swietej. Marek Golnik.

Opinia dodana przez: Kamila

Ka Med
Aleksandrów łódzki
95-070 Łódź

Pani doktor z powolania. Rzeczowa kompetentna z bardzo dobrym podejściem do malego pacjenta. Antybiotyk to ostatecznosc.

szpital na Spornej
prywatnie -Piaski Rudnickie
Łódź

Konkretna i uprzejma pani. Trafiła leki i dziecku w ciągu trzech godzin przyniosły ogromna ulgę za co jesteśmy wdzięczni. Poświęca dużo uwagi dziecku, bada bardzo dokładnie i długo. Pierwszy raz się spotkałam z tym, że pani dr poprosiła o kontakt telefoniczny następnego dni z informacja czy dziecku się polepszyło.

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Wspaniała osoba.Lekarz z powołania.Godna polecenia.Jeżeli przepisuje antybiotyk to z konieczności.Duża cierpliwość dla dzieci i rodziców.

Opinia dodana przez: Agnieszka siniejaca mama Julki

Katarzyna Młudzik

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
93-338 Łódź

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.

Opinia dodana przez: Magda

Pediatrzy w mieście Łódź