Lekarze Pediatra Łódź

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Pediatra, Nefrolog

prywatna praktyka
Łódź

Jak najdalej od tego lekarza. Kieruje na renoscyntygrafię kompletnie nie mając pojęcia o dawce promieniowania ani skutkach ubocznych.

lekarz Agnieszka Brzozowska

Alergolog, Pediatra

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Pani Agnieszka Brzozowska jest lekarzem PROFESJONALISTĄ i na prawdę widać, że to co robi jest jej powołaniem. Pani Agnieszka przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wgłębia się w historię choroby, TRAFNIE DIAGNOZUJE i przy tym jest niesamowicie otwarta i po prostu miła (zarówno dla dziecka jak i dla rodziców). Tylko u Pani Agnieszki widziałem aby pediatra rozmawiał z dzieckiem traktując go tak samo poważnie jak rodziców - niesamowite. Nasz Kuba ciągle pokasływał ...

dr Jadwiga Kacprzak

Lekarz rodzinny, Pediatra

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Jest to cudowny lekarz z powołania. Pani dr Kacprzak była moim pediatrą teraz także zajmuje sie moim pierwszym dzieckiem i już wiem że drugie też do niej zapisze. Poświęca 100% swojego czasu zawsze odpowie na wszystkie pytania i co najważniejsze. Zawsze dokładnie zbada pacjenta nie ważne czy małego czy dużego.
Opinia dodana przez: Paulina

Iwona Ligenza

szpital na Spornej
prywatnie -Piaski Rudnickie
Łódź

Konkretna i uprzejma pani. Trafiła leki i dziecku w ciągu trzech godzin przyniosły ogromna ulgę za co jesteśmy wdzięczni. Poświęca dużo uwagi dziecku, bada bardzo dokładnie i długo. Pierwszy raz się spotkałam z tym, że pani dr poprosiła o kontakt telefoniczny następnego dni z informacja czy dziecku się polepszyło.

dr Bożenna Michałowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

Pani doktor leczy mnie z NFZ od kilku lat i zawsze cierpliwie wysłucha. Teraz miałam okazję złożyć Jej prywatną wizytę, bo mój stan gwałtownie i nieprzerwanie się pogarszał. Jako pierwsza z sześciu lekarzy, których odwiedziłam w ogóle, postawiła trafną diagnozę, uratowała przed braniem sterydów i przepisała właściwe leki. Będę Jej zawsze wdzięczna za czas, miłą rozmowę, cierpliwe wysłuchanie i tak kompetentną poradę lekarską.
Opinia dodana przez: Eliza

dr Ewa Gromadzka

Ka Med
Aleksandrów łódzki
95-070 Łódź

Pani doktor z powolania. Rzeczowa kompetentna z bardzo dobrym podejściem do malego pacjenta. Antybiotyk to ostatecznosc.

Katarzyna Młudzik

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
93-338 Łódź

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krystyna Baś-Łyszkowska

Al. Włókniarzy 240A m. 15
90-556 Łódź

Najlepszy lekarz na świecie, nie bagatelizuje nawet najmniejszej przypadłości, wysłucha, podpowie, zastanowi się 10 razy zanim przepisze jakiś lek... Wszystko opiera się na badaniach a nie na "oko" , jesteśmy zachwyceni podejściem Pani doktor, rzadko można spotkać w tych czasach lekarza z powołania i takim sercem do dzieci❤️
Opinia dodana przez: paulina

Dorota Obraniak

Internista, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

dr Beata Babińska-Olejniczak

Endokrynolog, Pediatra

Gabinet Ginekologiczny
al. Kościuszki 98 m.9, Łódź
90-442 Łódź

Pani doktor jest moim lekarzem od lat i zawsze wyczuwam u niej mnóstwo empatii i serdeczności. Uważam, ze jest rzeczowa i profesjonalna. Doskonale stawia diagnozy i skutecznie leczy. Przy każdej wizycie uświadamiam sobie, że dokonałam słusznego wyboru, ponieważ oprócz ukierunkowanego leczenia otrzymuję od niej zawsze cenne porady na temat stylu życia i dietetyki. Dlatego właśnie nie zamieniłabym jej na nikogo innego w tej profesji ! Co więcej cennik w gabinecie ...

dr Piotr Kędziora

poradnia
Sporna 71/73
91-738 Łódź

Rzeczowy, życzliwy, kompetentny z poczuciem humoru, cierpliwy polecam dr Kędziorę do zobaczenia. 💐🌷🌹
Opinia dodana przez: Emilia

Ewa Stanisławska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kurowice
95-006 Łódź

Dobry,sympatyczny lekarz. Nie przesadza z serwowaniem antybiotyków ale gdy potrzeba to też się przed nimi przesadnie nie wzbrania. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: mariusz

lekarz Małgorzata Skrobirando

Centra Medyczne MEDYCEUSZ-Sporna
Sporna 83
91-708 Łódź

Ciepła i kompetentna . Trafne diagnozy, rozsądnie zalecane leki. Opinia na podstawi wieloletniej opieki nad moim synem.

lekarz Agnieszka Federowicz-Lewandowska

Pulmonolog, Pediatra

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Serdecznie polecam Panią doktor! Pani doktor niezwykle cierpliwa, nawet w stosunku do dziecka, które nie zawsze chce współpracować. Naprawdę ma wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo ciepła, miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Wszystko zawsze wytłumaczy i odpowie na każde pytanie rodzica. Zawsze na wizycie poświęci tyle czasu ile potrzeba. Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia!!! Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Mama Mai

lekarz Jerzy Maćkiewicz

Bazarowa 9
Łódź

Świetne podejscie do dzieci i spanikowanyh rodzicow. Dziecko wita z usmiechem, a rodzicom wszystko cierpliwie tlumaczy. Polecam!

lekarz Zdzisław Kubat

Specjalistyczna Przychodnia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
Andrzeja Struga 86
90-557 Łódź

Myślę, że jeden niewielu lekarzy w Polsce, który podchodzi holistycznie do pacjenta, wyjaśnia szczegółowo przyczyny zmian chorobowych. Bada od stóp do głowy. Poświęca pacjentowi ok. 1 godzinę zegarową. Daje nagranie wizyty pacjentowi, żeby nie zapomniał co było na wizycie. Daje zalecenia na piśmie łącznie z przepisami potraw. Wyjaśnia szczegółowo wpływ wielu potraw, minerałów i witamin na zdrowie. Godny polecenia. Czasami niestety trzeba długo czekać na wizytę.
Opinia dodana przez: Kazimierz

dr Elżbieta Świątkowska

Dąbrowa
Felińskiego
Łódź

Chodzimy do Pani doktor już 6 miesięcy. za każdym razem bez problemu nas przyjmuje, mimo że nie jesteśmy np zapisani na wizytę bo już nie ma miejsć. ma bardzo dobre podejście do dzieci. mój synek ją bardzo lubi. rzetelnie przekaże informację o chorobie i dawkowaniu. bardzo dobrze zbada dzieciaczka. mieliśmy nawet taką sytuację, że podejrzewała wodogłowie u synka (napuchnięte ciemię). wysłała nas do szpitala i kazała do siebie zadzwonić po ...
Opinia dodana przez: Szkrabek

dr n. med. Małgorzata Piotrowicz

Genetyk kliniczny, Pediatra

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

Mój mały w końcu przestał bać się wizyt u lekarza, i choć jeszcze niekrótka droga przed Nami patrzy na to wszystko z uśmiechem. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Karolina B.

lekarz Maria Malczewska

Rehabilitant, Pediatra

Al. I Dywizji 4/9
91-836 Łódź

Bardzo polecam Panią doktor. Bardzo dokładnie bada i sprawdza wyniki. Ma wyśmienite podejście do dzieci. Mój synek bardzo lubi Panią doktor. Zawsze trafia w decyzję.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Anna Szczepaniak-Kubat

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Pani doktor to bardzo dobry specjalista i miły człowiek, ma wspaniałe podejście do dzieci. Udzieliła mi również wielu cennych porad dotyczących karmienia piersią.