lekarz Krystyna Baś-Łyszkowska

Najlepszy lekarz na świecie, nie bagatelizuje nawet najmniejszej przypadłości, wysłucha, podpowie, zastanowi się 10 razy zanim przepisze jakiś lek... Wszystko opiera się na badaniach a nie na "oko" , jesteśmy zachwyceni podejściem Pani doktor, rzadko można spotkać w tych czasach lekarza z powołania i takim sercem do dzieci❤️

Witam.gdzie przyjmuje obecnie Pani dr.prosze o pomoc..................................................

Rewelacyjny pediatra. Wysłucha, nie spieszy się, dokładnie bada dziecko. Rozważnie przepisuje antybiotyki. Ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów. Polecamy!

Fantastyczny lekarz i kobieta z wielkim sercem. Jest naszym lekarzem od ponad 7 lat. Zawsze wszystko sprawdzi , zleci masę badań i da skierowanie do specjalistow kiedy trzeba. Nie zawiodła mnie nigdy, zawsze pod telefonem w razie potrzeby. W nagłych przypadkach przyjedzie również do domu. Mam do niej pełne zaufanie i nie wyobrażam sobie być pod opieką innego lekarza.

Gorąco polecam panią doktor .naprawdę zna się na swojej pracy .od 13 lat prowadzi moje dzieci i nie wyobrażam sobie innego pediatry

Bardzo dobry i rzetelny pediatra. Od niemal 7 lat jest lekarzem rodzinnym mojej córki i nie mogę powiedzieć na Nią złego słowa.