lekarz Krystyna Baś-Łyszkowska

Pediatra

Rewelacyjny pediatra. Wysłucha, nie spieszy się, dokładnie bada dziecko. Rozważnie przepisuje antybiotyki. Ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów. Polecamy!

Fantastyczny lekarz i kobieta z wielkim sercem. Jest naszym lekarzem od ponad 7 lat. Zawsze wszystko sprawdzi , zleci masę badań i da skierowanie do specjalistow kiedy trzeba. Nie zawiodła mnie nigdy, zawsze pod telefonem w razie potrzeby. W nagłych przypadkach przyjedzie również do domu. Mam do niej pełne zaufanie i nie wyobrażam sobie być pod opieką innego lekarza.

Witam.gdzie przyjmuje obecnie Pani dr.prosze o pomoc..................................................

Bardzo dobry i rzetelny pediatra. Od niemal 7 lat jest lekarzem rodzinnym mojej córki i nie mogę powiedzieć na Nią złego słowa.

Gorąco polecam panią doktor .naprawdę zna się na swojej pracy .od 13 lat prowadzi moje dzieci i nie wyobrażam sobie innego pediatry