lek. med. Justyna Ciupińskalek. med. Justyna Ciupińska - zdjęcie profilowe

lek. med. Justyna Ciupińska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Lekarz medycyny Justyna Ciupińska – lekarz specjalista chorób zakaźnych i hepatologii. Od 13 lat pracuje w Oddziale Obserwacyjno- Zakaźnym i Chorób Wątroby w Szpitalu im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Pracuje również w przyszpitalnej Poradni Chorób Zakaźnych oraz zajmuje się prowadzeniem programów lekowych dotyczących leczenia przewlekłych zapaleń wątroby typu B i C.

W 2002 r ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi .

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor.Kompetentna i profesjonalna .Przystępnie opisuje leczenie.Przy tym bardzo miła ,pełna empatii.Polecam

Pani doktor jest profesjonalnym,bardzo dociekliwym ,chcącym znaleźć źródło problemów lekarzem. Wizyta trwa tyle ile trzeba na dokładny wywiad.Polecam.

Wizyta trwa tyle ile trzeba na dokładny wywiad.Polecam.

Bardzo dobry lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta.Rozlegla wiedza i opanowanie .Polecam od serca

Lekarz godny polecenia , nie często zdarza się ktoś tak kompetentny i serdeczny .Pamięta swoich pacjentów i traktuje ich z należytym szacunkiem . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam .

Bardzo miła Pani doktor. Wytłumaczyła wszystko powoli i dokładnie. Posiada duże doświadczenie i ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Polecam.

Świetna Pani doktor,bardzo mi pomogła.Zleciła odpowiednie badania ,Dokładnie wytłumaczyła na czym będzie polegać leczenie .Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Gorąco polecam.

Wyjątkowo miła Pani doktor. Przystępnie dla laika podane informacje medyczne . Podejście do pacjenta super. Polecam. Dziękuję za pomoc , wdzięczny pacjent Wojciech Gawron

Byłem na wizycie u Pani doktor w Poradni . Bardzo dokładna, rzeczowa i z dużą wiedzą lekarka . Miła z ogromna cierpliwością

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor. Wszystko zostało dokładnie wyjaśniła,wytłumaczyła proces leczenia. Niezwykle uprzejma i miła. Bardzo mi pomogła. Polecam

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor.
Wszystko zostało dokładnie wyjaśniła,wytłumaczyła proces leczenia.
Niezwykle uprzejma i miła. Bardzo mi pomogła. Polecam

Wspaniała Pani Doktor, poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, szczegółowo wytłu,aczyła wyniki badań i odpowiedziała na wszystkie pytania. Bardzo miła , zna się na rzeczy.