lek. med. Justyna Ciupińskalek. med. Justyna Ciupińska - zdjęcie profilowe

lek. med. Justyna Ciupińska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Lekarz medycyny Justyna Ciupińska – lekarz specjalista chorób zakaźnych i hepatologii. Od 13 lat pracuje w Oddziale Obserwacyjno- Zakaźnym i Chorób Wątroby w Szpitalu im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Pracuje również w przyszpitalnej Poradni Chorób Zakaźnych oraz zajmuje się prowadzeniem programów lekowych dotyczących leczenia przewlekłych zapaleń wątroby typu B i C.

W 2002 r ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi .

Profesjonalna i bardzo dokładna Pani doktor.Bardzo pomocna i przemiła.Otrzymałem odpowiedź na wszystkie pytania.Gorąco polecam

Pani doktor w sposób wyczerpujący udzieliła informacje o diagnozie i sposobie leczenia . Osoba bardzo miła i sympatyczna,posiadająca bardzo dużą wiedzę . Dziękuję z pomoc,wdzięczna pacjentka.

Świetny lekarz, profesjonalna, rzeczowa, w przystępny sposób podane informacje medyczne. Super podejście do pacjenta , ogromna wiedza i zaangażowanie . Godna polecenia.

Bardzo miła lekarka , o dużej wiedzy ,z dobrym podejściem do pacjenta .Trafnie postawiła diagnozę I Skutecznie mi pomogła.Polecam

Byłem dzisiaj na wizycie u Pani doktor. Wreszcie trafiłem na lekarza z powołania. Bardzo kompetentna , życzliwa i pomocna .Gorąco polecam!

Wspaniały Lekarz i człowiek.Będąc pod opieką Pani doktor wiem ,że jestem w najlepszych rękach.Bardzo profesjonalna ,życzliwa i oddana swoim pacjentom.

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną ,w przystępny sposób tłumaczy proces leczenia .Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie .Przemiła osoba.Gorąco polecam

Przyznam całkowicie szczerze, że dziwią mnie bardzo, powyższe bardzo pozytywne opinie o tej Pani. Kobieta bardzo nie miła, na zadane pytania odpowiada w sposób arogancki, nie uprzejmy. Po pierwszej wizycie u tej Pani stwierdzam, że nie dojrzała mentalnie do sprawowania tak poważnej funkcji. Widać wyraźnie, że kobietę tą przerasta własne ego.

Bardzo dobry lekarz ,wspanialy człowiek ,pod opieką p doktor znika lęk -poczucie bezpieczeństwa i konkretne leczenie przynosi radość i nadzieję, że trafiłam do lekarza z powołania! Czuję wdzięcznosc za każdą wizyte, czas i troskę! Polecam!!!

Super lekarz, polecam. Pani doktor bardzo uprzejma i pomocna. Szybko podjęła właściwą decyzję która szybko postawiła mnie na nogi.