dr Barbara Sobala-Szczygieł

Choroby zakaźne, Hepatolog

Nalepszy lekarz na jakiego trafiłem do tej pory ,a mam 65lat.Profesjonalistka,świetny fachowiec ,miły człowiek z wielką empatią.Od kilku lat kontroluje moją nadwyrężoną wątrobę, a podczas ostatniej wizyty przy bólu dolnej części brzucha, przepisała leki na jelita.Po tygodniu bóle minęły ,pierwszy raz od kilku miesięcy.Pani Doktor bardzo dziękuję.

Jestem mile zaskoczona fachowością i uprzejmością Pani doktor, podejście do pacjenta bardzo dobre.Pacjent jest podmiotem a nie przedmiotem. Lekarz godny polecenia

Pani Dr jest osobą bardzo empatyczną, nie wiem jak to robi ale zawsze ma czas dla pacjenta ( a chorych ma bardzo dużo), zawsze uśmiechnięta (chociaż ostatnio trochę mniej). Potrafi uspokoić, namawia na cierpliwe czekanie na efekt leczenia. Dzieki temu dzisiaj jestem zdrowa. polecam

Bardzo dziękuję Pani Doktor za pomoc udzieloną mojej mamie. Marskość wątroby, wodobrzusze, żylaki przełyku i wirus B. Pani Doktor dwoiła się i troiła aby wymyślić sposób jak pomóc Mamie. Dzisiaj Mama jest w domu i opiekuje się wnuczką. Bardzo dziekuję

Jestem bardzo wdzięczna. Właśnie odebrałam wyniki ujemne HCV. Trudna leczenia, długie. Dzięki ogromnemu wsparciu, kompetencji i doświadczeniu Pani Doktor przeszłam przez całą kurację. Bardzo dziekuję

Bardzo kompetentny i empatyczny lekarz. Można zapytać o wszystko i uzyskać wyczerpujące informacje.Gorąco polecam

Przesympatyczna i bardzo profesjonalna. Pani Doktor prowadziła moją terapię HCV. Mogłam liczyć na pomoc praktycznie zawsze. Jestem bardzo wdzięczna i szczerze polecam

Bardzo dobry lekarz z powołania, jestem zadowolony z leczenia, chociaż nie jest łatwe.

Super lekarz, budzi zaufanie, wyczerpująco i zrozumiale wyjaśnia stan chorobowy. Traktuje pacjenta z szacunkiem!!!!

Jestem pod opieką Pani Doktor od roku i jestem naprawdę baaaardzzzoo wdzięczna za opiekę... TO najlepszy lekarz jakiego udało mi się spotkać. Dr Szczygieł naprawdę ma wielkie serce i przejmuje się pacjentem. Ciągle szuka najlepszych rozwiązań i można z nią normalnie porozmawiać- jak z człowiekiem- a nie tylko z lekarzem..Jeszcze raz dziękuję.