Filtruj terminy

Internista, Hepatolog

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

wizyta już od 150
Będę wdzięczny Pani Doktor do końca życia. Słowa to za mało, żeby okazać Pani moją wdzięczność. Pani dr Klimowicz uratowała mi życie. Nie jest zwykłym lekarzem, jest kimś więcej. To prawdziwy lekarz z powołania. Walczyła każdego dnia o moje zdrowie, o wszystkim szczegółowo informowała moją rodzinę, nie było żadnego problemu z kontaktem, a co najważniejsze - podtrzymywała mnie na duchu w każdej chwili. Ma ogromne serce. Nie ma słów, które ...
Opinia dodana przez: Tomasz
Warszawa Hepatolog dr n. med. Jan Gietka

dr n. med. Jan Gietka

Reumatolog, Hepatolog

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Wspaniale zajął się Mamą; brak słów na empatyczne i fachowe podejście; gdyby wszyscy lekarze byli tacy..... to szybko wszyscy bylibyśmy zdrowi....
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Andrzej Gietka

Hepatolog, Reumatolog

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137

Do dr Gietki trafiłem po dwoch latach leczenia łuszczycowego zapalenia stawów. W tym czasie poruszałem się już z ogromnym trudem o kulach, miałem przykurcze w kolanach i chociaż mam dopiero 38 lat szykowałem sie na rentę. Dr Gietka zmienił leczenie, usunął wodę z kolan już na pierwszej wizycie! Skierował mnie na rehabilitacje. Wszystko się niewiarygodnie poprawiło. Cofnęły się przykurcze kolan. Zacząłem niemal normalnie chodzić! Pan Doktor jest genialny!
Dodatkowo każda ...
Opinia dodana przez: Alexander

dr Jakub Klapaczyński

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Kiedy moja mama chciała zrezygnować z dalszego leczenia, z powodu lekarzy, którzy roztaczali przed nią tragiczne wizje i za nic mając jej strach i chorobę - dotarliśmy do dr Klapaczyńskiego - wykazał się niezwykłą empatią, zrozumieniem, fachowością. Jako jedyny wysłuchał tego co pacjent ma do powiedzenia, A co miało wielkie znaczenie dla ostatecznej diagnozy. I przede wszystkim wprost powiedział, że nie widzi konieczności przeszczepu wątroby :) wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Aneta Walczak-Cybula

racławicka 132 b

Super podejście do pacjenta!
Kompleksowy wywiad, przystepne wyjaśnienie leczenia, odpowiadanie na pytania z uśmiechem. Chciałabym zawsze trafiać na taki profesjonalizm i uprzejmość w placówkach NFZ.
Jestem wdzięczna za pomoc lekarską i pozytywne nastawienie, które w szpitalu było szczególnie ważne.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Joanna Kozłowska

racławicka 132 b

Pani Doktor to osoba z powołania. Niezwykle empatyczna osoba. Bardzo profesjonalnie i psychologicznie podeszla do mnie jako lekarz prowadzący. "Wyciągnęła" mnie dobierająć odpowiednie leki z sepsy. Była do mojej dyspozycji i nie poczułem ani przez chwilę, że to lekarz NFZ. Serdecznie dziękuję, że mogłem Panią Doktor poznać i życzę wszystkiego dobrego! :) ~Pacjent z 10-tki :)
Opinia dodana przez: Damian

Maria Cybula-Walczak

racławicka 132 b

Po stwierdzeniu u mnie HCV i po wycięciu woreczka, trafiłem pod opiekę pani doktor Cybuli w ramach przychodni LuxMed. Przeprowadziła mnie przez całą procedurę przygotowawczą do przeszczepu wątroby. Wykazała wielką kompetencję i życzliwość. W każdym przypadku, gdy było to konieczne, organizowała moją hospitalizację w Szpitalu Zakaźnym. Zawsze bardzo skutecznie wspierała mnie psychicznie. Oprócz tego pomogła mojej krewnej, u której również stwierdzone zostało zapalenie wątroby typu C, wykonując dla niej biopsję ...

lekarz Hanna Berak

Wojewódzki Szpital Zakaźny

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Cierpliwa, wyrozumiała, tłumaczy wszystko, aż pacjent pozbędzie się wątpliwości.
Opinia dodana przez: Maria

dr Jakub Klapaczyńska

Przychodnia Chorób Wątroby Hepatolodzy
Kępna 2

Kompetentny lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy stan zdrowia i przypuszczalną przyczynę choroby. Nie spieszy się. Polecam.
Opinia dodana przez: Miłka

lek. med. Agnieszka Jarząbek

Choroby zakaźne, Hepatolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12

Hepatolodzy w Warszawie