Alina Marek-Figura

2,9
2,6
2,6
2,4

Ciąże pomyliła z cystą, nie chciało sie jej zrobic usg to kazała przyjsc za tydzien niestety było za pózno bo poroniłam.Niepolecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor kompleksowo podeszła do moich problemów zdrowotnych.Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega moja choroba i zastosowała leczenie.Jestem zadowolona i mogę Ją polecić innym pacjentkom.

Polecam tego lekarza.Wyjaśniła mi istotę mojej choroby. Była uprzejma i kompetentna.Mogę polecić Ją innym pacjentkom.

Mam 25 lat. Do Pani doktor zgłosiłam się bardzo zaniepokojona gdyż na ściance pochwy wyczułam mały guzek. Po opisaniu problemu Pani doktor powiedziała "... guz! w Pani wieku". Myślę że ta odpowiedź mówi sama za siebie.

Zdecydowanie tej Pani Doktor nie polecam nikomu... Wiecznie chodzi niezadowolona i jest bardzo nieprzyjemna :( Uwaza sie za pepek swiata...

Polecam.Jeśli zadajesz pytania Pani doktor odpowiada na wszystkie.

Polecam.Jeśli zadajesz pytania Pani doktor odpowiada na wszystkie.

Pani Doktor z Bożej Łaski najlepiej aby nie przeszkadzac w odpoczynku a tu jakiś pacjent i do tego przychodzi z problemem - NIE POLECAM NAWET WROGOWII!!!!!!!!

:( wizyta nie spełniła moich oczekiwań.

:( wizyta nie spełniła moich oczekiwań.

Sympatyczna i doświadczona. Zawsze pomoże. Polecam.

Sympatyczna i doświadczona. Zawsze pomoże. Polecam.