dr Alina Podlaszewska

Internista, Lekarz rodzinny

Jeden z nielicznych lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Miło, zrozumiale. Odpowiada na wiadomości SMS co, w obecnych czasach, nie jest oczywistością. Gorąco polecam

Pani dr to jedyna ktora ma czas dla pacjeta nie pogania tlumaczy radzi wysłucha mam 54lata i nie spotkalam nigdy kogoś takiego ciesze sie ze przez przypadek trafilam do gabinetu tej Pani juz nie odejdę dziekuje ze Pani jest

Jedyny w mojej okolicy lekarz, który tak komleksowo podchodzi do pacjenta. Pani Doktor nie tylko daje diagnozę i fachową poradę, ale też cenne wskazówki dotyczące diety i ćwiczeń. Gorąco polecam!