lekarz Alina Stasiuk

Laryngolog

2,6
2,2
2,4

miła symatyczna a przede wszystkim kompetentna, sczegółowo wytłumaczyła istotę problemu i konieczność operacji . POLECAM

Byłem na wizycie dwukrotnie u pani doktor. Przyjęła mnie bardzo życzliwie. Wykonała niezbędne badania. Wypisała odpowiednie leki. Po tygodniu poleciła mi przyjść na wizytę kontrolną. Tym razem bez skierowania. Dolegliwości przeszły, a pani doktor zrobiła badania sprawdzające. Zawsze będę korzystał z poradni NFZ, w której pani doktor przyjmuje. Dziękuję Pani doktor za pomoc.

Rażący brak kultury osobistej, książkowy przykład lekarskiej buty, arogancji i przerostu ego. Nie polecam kontaktu.

Okropna kobieta! Powinna mieć zakaz pracy z dziećmi. „Czego ryczysz” „przestań ryczeć” - słowa do 6 letniego dziecka ze zszywanym operacyjnie językiem! Po prostu szkoda słów na taką znieczulicę!!! Empatia poniżej poziomu!!!

Po prostu szkoda słów na taką znieczulicę!!!
Empatia poniżej poziomu!!!

Nie polecam z ostrym zapaleniem ucha kazała czekać na wizytę tydzień bez zbadania twierdzi ze wszystko jest ok

krzyczala na dziecko ! Niestabilna emocjonalnie kobieta. Powinni ja wywalic bo psuje opinie placowce. Slyszalam ze tworzy sie pozew zbiorowy

Najgorsza Pani Doktor u jakiej bylam z dzieckiem. Zero podejscia. Brak kultury i wychowania. Niemal wykrecila glowe corce przy badaniu. Dziecko ma do dzis traume. Odradzam jako pedagog. Dziwie sie ze ta kobieta w ogole jeszcze pracuje

Zgadzam się z poprzednią opinią.Są kolejki do Pani Doktor, ale jak jest coś naprawdę pilne, to przyjmuje od razu. Miejcie pretensje do tych lekarzy, którzy nie chcą was leczyć, tylko dają skierowania, najlepiej kilka na raz. Nigdy nie odmówiła przyjęcia mnie, czy mojego dziecka, nie zawsze było to tego samego dnia, ale zawsze z nami porozmawiała, upewniła się czy właściwe leki mi przepisano. Polecam !!!!!!!

miła kompetentna, bardzo dobre podejście do dzieci, szczegółowe badania wraz z wymazem, badaniem słuchu, a wszystko na nfz

Chyba sama napisała pozytywne komentarze to najgorsza zimna s --- jaką udało mi się poznać w życiu nie ma litości nawet dla dzieci nie powinna nigdy dostać dyplomu .