dr n. med. Anatol Jurczenko

Ortopeda

Liczba opinii: 7
Średnia ocen:4,7/5
Opinie:7
Zaufanie do kompetencji
4,6
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,7
Poświęcony czas
4,7
Kompleksowość podejścia
4,7
Uprzejmość
4,7
Godny polecenia
4,6
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

piszę bo chcę się podzielić z Wami na temat lekarza do którego trafiła moja mama. Była w bardzo ciężkim stanie powiem że nawet bałam się że dłużej może tego nie wytrzymać bo miała taki silny paraliżujący ból kręgosłupa. Dodam że wzywaliśmy pogotowie które odsyłało mamę z powrotem do domu z informacją że szpital nie jest od leczenia bólu. Tak było kilka razy ,w między czasie rejestrowałam mamę do neurologa, ortopedy nikt nie mógł albo nie chciał pomóc tylko przepisywał kolejne stosy recept które i tak nie pomagały nawet w jednym ...

piszę bo chcę się podzielić z Wami na temat lekarza do którego trafiła moja mama. Była w bardzo ciężkim stanie powiem że nawet bałam się że dłużej może tego nie wytrzymać bo miała taki silny paraliżujący ból kręgosłupa. Dodam że wzywaliśmy pogotowie które odsyłało mamę z powrotem do domu z informacją że szpital nie jest od leczenia bólu. Tak było kilka razy ,w między czasie rejestrowałam mamę do neurologa, ortopedy nikt nie mógł albo nie chciał pomóc tylko przepisywał kolejne stosy recept które i tak nie pomagały nawet w jednym procencie ale za to zaprocentowały w zniszczeniu żołądka [brawo dla naszej służby zdrowia].Przez zwykły przypadek dowiedziałam się w sklepie od człowieka że jest ktoś taki kto pomoże i dał mi numer telefonu-zadzwoniłam odebrał ciepły serdeczny człowiek i zaprosił moją mamę na spotkanie. Mnóstwo pytań przeglądanie dokumentacji i do dzieła powiedział. Kochani z każdym dniem widziałam jak w nią życie wstępuje a przecież z powodu bólu już nie chodziła. Teraz siedzimy sobie uśmiechnięte i pijemy kawę i wspominamy te straszne momenty które się wtedy działy a dzisiaj są wspomnieniem. Jednocześnie cieszymy się że jest ktoś taki jak doktorek który na nowo zwrócił jej życie a mi mamę. Powiem jeszcze jedno wstydzę się za naszą służbę zdrowia mam dla niej wiele pogardy ale pociesza mnie to że Ci którzy leczyli a raczej pieprzyli robotę też kiedyś będą starzy i oby nie znaleźli się w takiej samej sytuacji jak moja mama. Wczoraj zarejestrowałam swoją teściową do doktorka bo sytuacja się powiela tym razem ona dostała stertę recept które nic nie wniosły. DZIĘKUJEMY ZA TO ŻE JESTEŚ DOKTORKU.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

W listopadzie przywiozłam leki z Odessy. Leki na barwnikowe zwyrodnienie siatkówki. Żaden z okulistów we Wrocławiu nie chciał mi tych leków podać, więc postanowiłam, że będę chodziła po rosyjskich i ukraińskich lekarzach z nadzieją, że oni to zrobią. Trafiłam do Pana doktora, ha pamietam odrazu kazał mi się kłaść na kozetkę, a ja chciałam tylko porozmawiać, ale nie Pan doktor chciał mnie badać. Dopiero młody chłopak tam pracujący wytłumaczył Panu doktorowi po co przyszłam. Ten sympatyczny chłopak był naszym tłumaczem. Pan doktor poświęcił mi wtedy dużo czasu tłumacząc co to ...

W listopadzie przywiozłam leki z Odessy. Leki na barwnikowe zwyrodnienie siatkówki. Żaden z okulistów we Wrocławiu nie chciał mi tych leków podać, więc postanowiłam, że będę chodziła po rosyjskich i ukraińskich lekarzach z nadzieją, że oni to zrobią. Trafiłam do Pana doktora, ha pamietam odrazu kazał mi się kłaść na kozetkę, a ja chciałam tylko porozmawiać, ale nie Pan doktor chciał mnie badać. Dopiero młody chłopak tam pracujący wytłumaczył Panu doktorowi po co przyszłam. Ten sympatyczny chłopak był naszym tłumaczem. Pan doktor poświęcił mi wtedy dużo czasu tłumacząc co to za leki i dlaczego nie może mi ich podać, jednak starał się mi pomóc. Niestety nie udało się, osoba która miała mi pomóc - odmówiła. Jednak jeszcze tego samego dnia los tak chciał, że poznałam pielęgniarkę, która podjęła się tego. Muszę powiedzieć, że Pan doktor nie wziął ode mnie pieniędzy za wizytę, mimo poświęconego mi czasu. Z resztą inni rosyjscy i ukraińscy lekarze też tego nie zrobili. Nawet we Lwowie ode mnie nie wzieli pieniędzy tłumacząc to tym, że nie moga mi pomóc. Moim zdaniem mi tam pomogli, ponieważ skierowali mnie do Instytutu W. Fiłatowa w Odessie. Oczywiście chodząc po wrocławskich okulistach wszyscy kasowali mnie za wizytę - mówiąc, żebym wracała tam skąd przywiozłam leki.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Wtedy, kiedy wszyscy zawiedli a najbardziej służba zdrowia, która nie ma pojęcia jak leczyć dbać i pomóc pacjętowi ten człowiek przyjął moją mamę pod skrzydła pieczołowicie podszedł do zagadnienia przeprowadził długą wyczerpującą rozmowę, która pozwoliła mu naświetlić, w jakim stanie jest pacjentka.A następnie rozpoczął leczenie, które przynosi fantastyczne skutki. Szkoda tylko, że w naszym kraju nie mamy takich lekarzy, którzy z takim zaangażowaniem podchodzą do pacjentów. Jest Pan dla nas przykładem od najlepszych nasi specjaliści powinni się uczyć. Serdeczne dziękuje Panu za to, co już pan zrobił dla mojej mamy ...

Wtedy, kiedy wszyscy zawiedli a najbardziej służba zdrowia, która nie ma pojęcia jak leczyć dbać i pomóc pacjętowi ten człowiek przyjął moją mamę pod skrzydła pieczołowicie podszedł do zagadnienia przeprowadził długą wyczerpującą rozmowę, która pozwoliła mu naświetlić, w jakim stanie jest pacjentka.A następnie rozpoczął leczenie, które przynosi fantastyczne skutki.
Szkoda tylko, że w naszym kraju nie mamy takich lekarzy, którzy z takim zaangażowaniem podchodzą do pacjentów. Jest Pan dla nas przykładem od najlepszych nasi specjaliści powinni się uczyć. Serdeczne dziękuje Panu za to, co już pan zrobił dla mojej mamy i za to, że wybrał Pan nasz kraj, aby pomagać.
Pozdrawiam Joanna

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Doskonali specjaliści!!! Pan dr. Jurczenko razem z Panem magistrem Robertem (nazwiska nie pamiętam) postawili mnie i żonę na nogi w 7 zabiegów, groziła mi operacja kręgosłupa w odinku lędzwiowym nie mogłem chodzić ból był przerażający i uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie a teraz po terapii nie czuję żadnych dolegliwości. poświęcaja sporo czasu każdemu pacjentowi, kompleksowo profesjonalnie i w miłęj atmosferze. Polecamy wszystkim i dziękujemy za zdrowie! Grażyna i Andrzej M.

Doskonali specjaliści!!! Pan dr. Jurczenko razem z Panem magistrem Robertem (nazwiska nie pamiętam) postawili mnie i żonę na nogi w 7 zabiegów, groziła mi operacja kręgosłupa w odinku lędzwiowym nie mogłem chodzić ból był przerażający i uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie a teraz po terapii nie czuję żadnych dolegliwości.
poświęcaja sporo czasu każdemu pacjentowi, kompleksowo profesjonalnie i w miłęj atmosferze. Polecamy wszystkim i dziękujemy za zdrowie!
Grażyna i Andrzej M.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Kiedy czytam takie słowa (komentarz krytyczny anonima fizjoterapeuty) o jednym z najwybitniejszych specjalistów terapii manualnej w tej części europy, uważam że tego człowieka powinno się aresztować dla dobra tych wszystkich schorowanych ludzi którzy wezmą pod wątpliwość skuteczność leczenia Doc. dr med. Anatola Jurczenki i zrezygnują z leczenia. Dr Jurczenko przez 17 lat wykładał w Instytucie doskonalenia lekarzy w Kijowie CHIRURGIĘ, ORTOPEDIĘ, TRAMATOLOGIĘ I TERAPIĘ MANUALNĄ lekarzom z całego Związku Radzieckiego jako międzynarodowy pionier i wybitny specjalista. W Polsce fizjoterapeuci w tym czasie robili diadynamik i terapuls. Proszę tego człowieka fizjoterapeutę ...

Kiedy czytam takie słowa (komentarz krytyczny anonima fizjoterapeuty) o jednym z najwybitniejszych specjalistów terapii manualnej w tej części europy, uważam że tego człowieka powinno się aresztować dla dobra tych wszystkich schorowanych ludzi którzy wezmą pod wątpliwość skuteczność leczenia Doc. dr med. Anatola Jurczenki i zrezygnują z leczenia.
Dr Jurczenko przez 17 lat wykładał w Instytucie doskonalenia lekarzy w Kijowie CHIRURGIĘ, ORTOPEDIĘ, TRAMATOLOGIĘ I TERAPIĘ MANUALNĄ lekarzom z całego Związku Radzieckiego jako międzynarodowy pionier i wybitny specjalista. W Polsce fizjoterapeuci w tym czasie robili diadynamik i terapuls.
Proszę tego człowieka fizjoterapeutę aby przemyślał swoją postawę i niech odda cześć pionierom metod którymi sam zarabia na życie.

WięcejMniej
2,7/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
3,0
Uprzejmość
3,0
Godny polecenia
2,0

Nie byłem pacjentem tego lekarza jednak pozwolę sobie ocenić jego kompetencje na podstawie treści umieszczonej na jego stronie internetowej. Na stronie znaleźć można informacje o nauce terapii manualnej od znachorów (sic!). Świadczy to tylko o szczerości natomiast z profezjonalizmem nie ma nic wspólnego. Standardy w terapii manualnej są, w zależnośći od metody oczywiście, bardzo wysokie i w żadnym wypadku nie uczą jej znachorzy!!! lecz fizjoterapeuci specjalizujący się w terapii manualnej. Więcej takich niejasności tam się znajduje co świadczy przede wszystkim o braku wiedzy z zakresu fizjoterapii. O pozostałych specjalnościach się ...

Nie byłem pacjentem tego lekarza jednak pozwolę sobie ocenić jego kompetencje na podstawie treści umieszczonej na jego stronie internetowej. Na stronie znaleźć można informacje o nauce terapii manualnej od znachorów (sic!). Świadczy to tylko o szczerości natomiast z profezjonalizmem nie ma nic wspólnego. Standardy w terapii manualnej są, w zależnośći od metody oczywiście, bardzo wysokie i w żadnym wypadku nie uczą jej znachorzy!!! lecz fizjoterapeuci specjalizujący się w terapii manualnej. Więcej takich niejasności tam się znajduje co świadczy przede wszystkim o braku wiedzy z zakresu fizjoterapii. O pozostałych specjalnościach się nie wypowiem bo się nie znam. Dr Jurczenko jest lekarzem to fakt. Na pewno nie powinien świadczyć usług fizjoterapeutycznych bo jak widać ma o tym blade pojęcie. Wszystkim odradzam wizyty u ludowych znachorów czyli tzw. kręgarzy, których stanowczo należy unikać!!!
fizjoterapeuta, terapeuta manualny

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan dr Jurczenko zaskoczył mnie swoją ogromną wiedzą medyczną i znajomością chorób kręgosłupa, otrzymałem rzetelną informację i fachową pomoc lekarską. Kurs leczenia w ośrodku Pana doktora przyniusł mi natychmiastową ulge w bólu. Bardzo ważne dla mojeg zdrowia okazały się jego porady i zestaw ćwiczeń, dzięki temu mogę normalnie pracować i żyć aktywnie bez bólu pleców.

Pan dr Jurczenko zaskoczył mnie swoją ogromną wiedzą medyczną i znajomością chorób kręgosłupa, otrzymałem rzetelną informację i fachową pomoc lekarską. Kurs leczenia w ośrodku Pana doktora przyniusł mi natychmiastową ulge w bólu. Bardzo ważne dla mojeg zdrowia okazały się jego porady i zestaw ćwiczeń, dzięki temu mogę normalnie pracować i żyć aktywnie bez bólu pleców.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

Zobacz innych specjalistów w Twojej okolicy
MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław
+2 więcej-2 mniej
Gabinet Lekarski
50-204 Wrocław
 
Prywatny Gabinet Urazowo
51-114 Wrocław
 
NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań
Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław
Orthos Sp. z o.o.
Wrocławska 2a
55-229 Komorowice
+3 więcej-3 mniej

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat