Ortopeda Wrocław

Ortopeda Wrocław lekarz Krzysztof Uszyński

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Kompetentny lekarz,fachowiec w swojej dziedzinie, bardzo sympatyczny a nie nadmuchany gbur od którego na silę trzeba wyciągać co Ci dolega.Byłam pierwszy raz w zeszły czwartek i szkoda że tak późno.Może byłoby już po leczeniu i niepotrzebnym cierpieniu.Polecam wszystkim Pana Doktora Uszyńskiego.

Opinia dodana przez: Anna

Wrocław

Bezpośredni, nie ściemnia - mówi prawdę wprost , dobry fachowiec w swojej sztuce,
konkretny, stara się dotrzymać danego słowa.

konkretny, stara się dotrzymać danego słowa.

Szpital
ulica gen. Romualda Traugutta 116
Wrocław

Najlepszy ortopeda na jakiego mogłam trafić ! empatia i pełen profesjonalizm to za mało, żeby opisać tego lekarza. Zajął się naprawdę trudnym przypadkiem i bardzo Nam pomógł!Godny polecenia , to za mało żeby ująć w słowa!Cuda zajmują mu tylko kilka ...

Najlepszy ortopeda na jakiego mogłam trafić ! empatia i pełen profesjonalizm to za mało, żeby opisać tego lekarza. Zajął się naprawdę trudnym przypadkiem i bardzo Nam pomógł!Godny polecenia , to za mało żeby ująć w słowa!Cuda zajmują mu tylko kilka dni

Opinia dodana przez: Gabrysia

Mariusz Pytlasiński

Chirurg ogólny, Ortopeda

53-657 Wrocław

Świetny lekarz,bardzo uprzejmy, rzeczowy, pomocny, rozmawia z Tobą jak równy z równym, tłumaczy wszelkie zawiłości. Jest po prostu świetny. Polecam wszystkim potrzebującym.

Opinia dodana przez: Ewa

Swobodna 10 / 16

Szczerze polecam!
Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku.
Doskonale się zajął moją ręką i nogą.

Szczerze polecam!
Doskonale się zajął moją ręką i nogą.

Opinia dodana przez: Aleksandra

50-257 Wrocław

Bardzo mily i zyczliwy dla pacjetow znajacy sie dobrze na tym co robi wiecej takich jak p.Marek Stepniewski

CM KRZYWOUSTEGO
Mewia 40
51-418 Wrocław

Byłam pacjentką dr. uważam go za bardzo dobrego specjalistę , uratował moje kolano przed operacją. bardzo delikatny , cierpliwy i uczciwy. Wizyta u niego to nie 10 min a 50 a czasem nawet i godzina. Jak poszłam na pierwszą wizytę to już poznałam cały schemat stawu kolanowego i czego się mogę spodziewać . Dostałam go z polecenia i z czystym sumieniem mogę dalej polecić

Opinia dodana przez: Beata

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław

bardzo merytoryczna wizyta Pan Doktor bardzo profesjonalny życzliwy fachowy pełen profesjonalizm Trafiłem z przewlekłym bólem kolana dostałem leki czekam na poprawę ogólnie bardzo polecam Pana doktora.

50-204 Wrocław

To była moja pierwsza wizyta u Pana Doktora Sobolewskiego i na pewno tu wrócę, widać ze to lekarz bardzo konkretny, z pasja. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i konkretnie- postawiona została diagnoza. Polecam naprawdę warto.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Poświęcka 8
51-128 Wrocław

Wspanialy dr polecam .Zna sie doskonale na tym co robi .

Wspanialy dr polecam .Zna sie doskonale na tym co robi .