Ortopeda Wrocław

50-204 Wrocław

Jestem zachwycona troską, uprzejmością i podejściem do pacjenta. Tak bardzo się bałam, a tu proszę dr wszystko mi wytłumaczył, pokazywał igiełkę i od razu się zgodziłam na zabieg. To było niesamowite i naprawdę nic nie bolało tak jak dr mnie zapewniał, jestem pod wielkim wrażeniem, że istnieje taki lekarz, wszystkim polecam, nie zastanawiajcie się, tylko wybierzcie dr Sobolewskiego, czuję się teraz świetnie a sąsiedzi nie mogą wprost uwierzyć ,że było ...
Opinia dodana przez: Krystyna

Wrocław

Wspaniały lekarz, doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Przyjazny dla pacjenta.
Jestem po operacji stawu biodrowego wykonanej przez Doktora Kopysia. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora wszystkim. Pacjent czuje się bezpieczny, zaopiekowany, zrozumiany, a przede wszystkim WYLECZONY!!!

POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Jolanta

Szpital
ulica gen. Romualda Traugutta 116
Wrocław

Z całego serca polecam! Doktor Pytel jest kompetentnym lekarzem, który wykonuje swoją pracę niezwykle dokładnie i fachowo. Widać, że zależy mu przede wszystkim na dobru pacjenta, dlatego wkłada w swoją pracę dużo serca i wszystko co robi jest wykonane najlepiej. Naprawdę można mu w pełni zaufać. Potrafi bardzo dokładne wytłumaczyć na czym polega dane schorzenie, jest niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Ponadto ma duże poczucie humoru, dzięki czemu nawet operacja nie ...
Opinia dodana przez: Paulina W

Mariusz Pytlasiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

53-657 Wrocław

Bardzo konkretnie podchodzi do sprawy wszystko dokładnie i pokolei tłumaczy.Mialam w styczniu 2014 zabieg na ciesnie nadgarstka jestem bardzo zadowolona z rezultatów tego zabiegu. w marcu bede miała kolejny zabieg na nerwy rowka łokciowego .z przyjemnością mogę polecić pana doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Swobodna 10 / 16

Szczerze polecam!
Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku.
Doskonale się zajął moją ręką i nogą.
Opinia dodana przez: Aleksandra

CM KRZYWOUSTEGO
Mewia 40
51-418 Wrocław

Byłam pacjentką dr. uważam go za bardzo dobrego specjalistę , uratował moje kolano przed operacją. bardzo delikatny , cierpliwy i uczciwy. Wizyta u niego to nie 10 min a 50 a czasem nawet i godzina. Jak poszłam na pierwszą wizytę to już poznałam cały schemat stawu kolanowego i czego się mogę spodziewać . Dostałam go z polecenia i z czystym sumieniem mogę dalej polecić
Opinia dodana przez: Beata

50-257 Wrocław

Bardzo mily i zyczliwy dla pacjetow znajacy sie dobrze na tym co robi wiecej takich jak p.Marek Stepniewski

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

Wspaniały, doświadczony ortopeda, profesjonalny specjalista. Dzięki jego opiece wracam do zdrowia po wypadku na nartach- specjalista, o którego ciężko w obecnych czasach.
Opinia dodana przez: Asia

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
ulica Poświęcka 8
51-128 Wrocław

Za mną pierwsza wizyta u doktora Urbana, i jestem - i wizytą, i doktorem - zachwycona. Pozwolił mi powiedzieć o wszystkim, co wydawało mi się ważne, sam pytał o istotne rzeczy, tłumaczył wszystko dokładnie, rozmawiał jak z człowiekiem, nie jak z pacjentem. Poświęcił mi dużo (co było dla mnie miłym zaskoczeniem) czasu i uwagi, był bardzo uprzejmy i serdeczny, wzbudza zaufanie. Polecam każdemu!

Wiola W.

Prywatny Gabinet Urazowo

51-114 Wrocław

Lekarz, który jako pierwszy postawił właściwą diagnozę (potwierdzoną następnie zaleconym badaniem obrazowym). Odpowiedział wyczerpująco i w sposób przystępny dla laika na wszystkie zadane pytania oraz zalecił metodę leczenia, która przynosi oczekiwane efekty (jestem aktualnie w trakcie rehabilitacji). Doktor patrzy ma osobę całościowo, po przeprowadzonym wywiadzie bierze pod uwagę nie tylko bezpośredni cel wizyty, ale również inne dolegliwości mieszczące się w obszarze specjalizacji ortopedy. Uprzejmy, życzliwy. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

Ortopedzi w Wrocławiu