Ortopeda Wrocław

lekarz Paweł Kanturski

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

wizyta już od 150

lekarz Piotr Dybek

Głogowska 9/69
53-621 Wrocław

wizyta już od 150
Przeszłam zabieg w szpitalu w Miliczu. Opiekujący się mną dr Piotr Dybek to kompetentny i godny zaufania lekarz. Bardzo uprzejmy, poświęcił mi dużo czasu i bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegał zabieg i leczenie po operacji. Opieka w szpitalu na bardzo wysokim poziomie. Ani przez moment nie odczułam zniecierpliwienia ze stronu personelu.
Opinia dodana przez: Krystyna
Wrocław Ortopeda lek. med. Jacek Minkiewicz

lek. med. Jacek Minkiewicz

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Krzysztof Uszyński

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Na oddział ortopedii Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu trafiłem po raz pierwszy w 2009 roku kiedy bóle w lewym stawie biodrowym wymagały chodzenia przy pomocy kul łokciowych. Wykonane rtg miednicy wskazywało na zmiany chorobowe w obrębie stawu biodrowego lewego. Szukając pomocy zwróciłem się do jednego z zaprzyjaźnionych kolegów o pomoc. Zaproponował mi właśnie konsultację i leczenie w w/w ośrodku gdyż jest tam bardzo dobry zespół ortopedów wykonujących tego typu operacje. ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Roman Lech

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

Pan doktor dokładnie wytłumaczył jak będzie przebiegać operacja. i jakie metody mogą być zastosowane jak i sposób leczenia po niej. Serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Prywatny Gabinet Urazowo

51-114 Wrocław

Lekarz, który jako pierwszy postawił właściwą diagnozę (potwierdzoną następnie zaleconym badaniem obrazowym). Odpowiedział wyczerpująco i w sposób przystępny dla laika na wszystkie zadane pytania oraz zalecił metodę leczenia, która przynosi oczekiwane efekty (jestem aktualnie w trakcie rehabilitacji). Doktor patrzy ma osobę całościowo, po przeprowadzonym wywiadzie bierze pod uwagę nie tylko bezpośredni cel wizyty, ale również inne dolegliwości mieszczące się w obszarze specjalizacji ortopedy. Uprzejmy, życzliwy. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Roman Sobolewski

Gabinet Lekarski
Wawrzyniaka 2
50-204 Wrocław

Super fachowiec, wspaniały człowiek, bardzo pozytywny. Wszystko dokładnie tłumaczy i każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzebuje .

Opinia dodana przez: anonim

Robert Okoński

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Pan doktor, to nie tylko wspaniały lekarz z ogromną wiedzą, ale także wspaniały człowiek. Bardzo kompleksowo podszedł do mojego chorego kolana, przy tym długo rozmawialiśmy i tłumaczył mi wiele aspektów dojścia do zdrowia. Po naklejeniu plastrów, od razu poczułam ulgę. Bardzo kompetentny, rzeczowy, miły. Jestem pod wrażeniem, będę z czystym sumieniem polecać moim znajomym. Oby takich lekarzy było więcej w naszym środowisku.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Gerwazy Świderski

Asnyka 30
51-143 Wrocław

piszę, ponieważ sądzę, że należy jako informację dla potencjalnych pacjentów. Poszłam do lekarza pod wpływem polecenia go przez koleżankę i bardzo się rozczarowałam. Pan profesor już mając 90 lat i jakkolwiek jest niezwykle towrzyską osobą, raczej nie powinien leczyć pacjentów . Po pierwsze już telefonując dowiedziałam się, że mam przyjechać z kimś ( nie rozumiałam dlaczego ) dopiero po przyjeździe ( byłam sama bo mąż pracował ) okazało się że ...
Opinia dodana przez: Dominika

Ortopedzi w Wrocławiu