Ortopeda Wrocław

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Paweł Gacki

MSWiA
Ołbińska
Wrocław

Bardzo polecam. Trafiłam na tego Pana Doktora na Izbie Przyjęć gdzie znalazłam się przez uraz kolana. Pan Doktor dokładnie mnie zbadał, przeprowadził skrupulatny wywiad i skierował na RTG. Obraz kolana z RTG przeanalizował i opisał mi w tak zrozumiały i ludzki sposób, że pierwszy raz wiedziała dokładnie co się dzieje z moim kolanem i jak będzie przebiegać ewentualne późniejsze leczenie. Byłam kompleksowo obsłużona i potraktowana tak jak każdy lekarz powinien ...
Opinia dodana przez: Beata K.
Wrocław Ortopeda dr hab. n. med. Andrzej Pozowski

lekarz Krzysztof Uszyński

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Na oddział ortopedii Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu trafiłem po raz pierwszy w 2009 roku kiedy bóle w lewym stawie biodrowym wymagały chodzenia przy pomocy kul łokciowych. Wykonane rtg miednicy wskazywało na zmiany chorobowe w obrębie stawu biodrowego lewego. Szukając pomocy zwróciłem się do jednego z zaprzyjaźnionych kolegów o pomoc. Zaproponował mi właśnie konsultację i leczenie w w/w ośrodku gdyż jest tam bardzo dobry zespół ortopedów wykonujących tego typu operacje. ...
Opinia dodana przez: Jacek
Wrocław Ortopeda lekarz Roman Lech

lekarz Roman Lech

Traumatolog, Ortopeda

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

Bardzo kompetentny, sympatyczny i życzliwy lekarz, poświęcający pacjentowi czas i uwagę.
Serdecznie polecam.
Panie Doktorze, bardzo dziękuje za wykonanie mi operacji stawu biodrowego.
Życzę wszystkiego najlepszego!

wizyta już od 100

dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Prywatny Gabinet Urazowo

51-114 Wrocław

Bardzo miły lekarz a przede wszystkim człowiek, zapewnia przyjemną atmosfere podczas wizyty, wprowadza luźną atmosferę. Dokładnie tłumaczy przyczynę kontuzji. Widać, że lekarz z powołania. Z całego serca polecam!

dr n. med. Roman Sobolewski

Gabinet Lekarski
Wawrzyniaka 2
50-204 Wrocław

Super fachowiec, wspaniały człowiek, bardzo pozytywny. Wszystko dokładnie tłumaczy i każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzebuje .

Opinia dodana przez: anonim

Robert Okoński

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Pan doktor, to nie tylko wspaniały lekarz z ogromną wiedzą, ale także wspaniały człowiek. Bardzo kompleksowo podszedł do mojego chorego kolana, przy tym długo rozmawialiśmy i tłumaczył mi wiele aspektów dojścia do zdrowia. Po naklejeniu plastrów, od razu poczułam ulgę. Bardzo kompetentny, rzeczowy, miły. Jestem pod wrażeniem, będę z czystym sumieniem polecać moim znajomym. Oby takich lekarzy było więcej w naszym środowisku.
Opinia dodana przez: Krystyna

Ortopedzi w Wrocławiu