Lekarze Ortopeda Wrocław

- 103
Dobry lekarz. Umówiliśmy się na wizytę, przyjechaliśmy i otrzymaliśmy dokładne wytłumaczone urazu i sposobu leczenia, polecam.
Opinia dodana przez: Serhii
Na oddział ortopedii Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu trafiłem po raz pierwszy w 2009 roku kiedy bóle w lewym stawie biodrowym wymagały chodzenia przy pomocy kul łokciowych. Wykonane rtg miednicy wskazywało na zmiany chorobowe w obrębie stawu biodrowego lewego. Szukając pomocy zwróciłem się do jednego z zaprzyjaźnionych kolegów o pomoc. Zaproponował mi właśnie konsultację i leczenie w w/w ośrodku gdyż jest tam bardzo dobry zespół ortopedów wykonujących tego typu operacje. ...
Opinia dodana przez: Jacek
 Traumatolog
                                       lekarz Roman Lech

lekarz Roman Lech

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo kompetentny, sympatyczny i życzliwy lekarz, poświęcający pacjentowi czas i uwagę. Serdecznie polecam. Panie Doktorze, bardzo dziękuje za wykonanie mi operacji stawu biodrowego. Życzę wszystkiego najlepszego!
Opinia dodana przez: Joanna

Ortopeda
                                       lekarz Zbigniew Pawęzowski

lekarz Zbigniew Pawęzowski

Ortopeda, Lekarz medycyny estetycznej

Bardzo miły lekarz a przede wszystkim człowiek, zapewnia przyjemną atmosfere podczas wizyty, wprowadza luźną atmosferę. Dokładnie tłumaczy przyczynę kontuzji. Widać, że lekarz z powołania. Z całego serca polecam!
Super fachowiec, wspaniały człowiek, bardzo pozytywny. Wszystko dokładnie tłumaczy i każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzebuje .
Opinia dodana przez: anonim
Za mną pierwsza wizyta u doktora Urbana, i jestem - i wizytą, i doktorem - zachwycona. Pozwolił mi powiedzieć o wszystkim, co wydawało mi się ważne, sam pytał o istotne rzeczy, tłumaczył wszystko dokładnie, rozmawiał jak z człowiekiem, nie jak z pacjentem. Poświęcił mi dużo (co było dla mnie miłym zaskoczeniem) czasu i uwagi, był bardzo uprzejmy i serdeczny, wzbudza zaufanie. Polecam każdemu! Wiola W.
Bardzo przyjemny gabinet i dobrze wyposażona sala do rehabilitacji. Ulżyło mi w bólu juz po pierwszej wizycie na pewno wrócę
Opinia dodana przez: joanna78

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

Uwaga pomyłka dr.marek kusz przyjmuje prz ulicyOlszewskiego 167 a nie jak jest podane w budynku przychodni przy Olszewskiego 21!!!
Opinia dodana przez: Marek kusz
Uprawiam boks. Po poważnym urazie, miałem problemy z bólem w barku i kręgami szyjnymi. Odwiedziłem kilkunastu specjalistów, dopiero doktor Dubniewicz wybawił mnie z bólu. Od tamtej pory polecam wszystkim znajomym i każdy z nich jest pod wrażeniem fachowości doktora :) - Dziękuję Doktorze!
Z całego serca polecam! Doktor Pytel jest kompetentnym lekarzem, który wykonuje swoją pracę niezwykle dokładnie i fachowo. Widać, że zależy mu przede wszystkim na dobru pacjenta, dlatego wkłada w swoją pracę dużo serca i wszystko co robi jest wykonane najlepiej. Naprawdę można mu w pełni zaufać. Potrafi bardzo dokładne wytłumaczyć na czym polega dane schorzenie, jest niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Ponadto ma duże poczucie humoru, dzięki czemu nawet operacja nie ...
Opinia dodana przez: Paulina W
Wspaniały lekarz.Dokładnie wytłumaczył problem choroby oraz przedstawił wszelkie możliwości leczenia. Zostałam również poinformowana o zabiegu chirurgicznym, jego celowości, zasadności, plusach i minusach. Mając tak przedstawioną wiedzę podjęłam słuszną decyzję. Dziękuję Panie Doktorze za artystyczne dzieło przeprowadzone na mojej nodze. Mogę swobodnie chodzić, nie mam problemów.
Opinia dodana przez: Maria
Wspanialy symatyczny rzeczowy uprzejmy bardzo nie wielu lekarzy w dzisiejszych czasach jest tak godnych polecenia jak Pan dr Grenczer .Dziekuje Panie doktorze z calego serca
Opinia dodana przez: Romualda
Bardzo sympatyczny konkretny super podejście do pacjenta polecam. Pozdrawiam Pana dr.a Witold z usterką kolana. 👌
Opinia dodana przez: Witold
Lekarz fantastycznie odpowiadał na pytania i wytłumaczył wszystko to co potrzebowaliśmy. Wszystkim polecam tego lekarza. Uprzejmy, odpowiada na pytania, rozmawia bez pretensji "po co tu jesteś". Większość specjalistów może brać z niego przykład.
Opinia dodana przez: Aleksandra
Bardzo mily i zyczliwy dla pacjetow znajacy sie dobrze na tym co robi wiecej takich jak p.Marek Stepniewski
Witam. Jestem bardzo szczęśliwa, bo dzięki pani doktor chodzę, nikt nie chciał mi pomóc. Bardzo jestem wdzięczna pani doktor Majchrzak, będę mogła normalnie żyć. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Beatka
Szczerze polecam! Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku. Doskonale się zajął moją ręką i nogą.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Czesław Kalinowski

Ortopeda, Traumatolog

Fantastyczny specjalista, godny polecenia z ludzkim podejściem do pacjenta,oby takich lekarzy było więcej