Ortopeda Wrocław

Ortopeda Wrocław lek. med. Jacek Minkiewicz

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Jacek Minkiewicz
Bolesławiecka 1
Wrocław

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, ma ogromną wiedzę i jest godny zaufania. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty , polecam
Opinia dodana przez: Jacek
Ortopeda Wrocław dr n. med. Mariusz Pytlasiński

Przychodnia "STARMED"
Młodych Techników 7 (gabinet 166 - 1 piętro)
53-647 Wrocław

Bardzo konkretnie podchodzi do sprawy wszystko dokładnie i pokolei tłumaczy.Mialam w styczniu 2014 zabieg na ciesnie nadgarstka jestem bardzo zadowolona z rezultatów tego zabiegu. w marcu bede miała kolejny zabieg na nerwy rowka łokciowego .z przyjemnością mogę polecić pana doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Ortopeda Wrocław lekarz Krzysztof Uszyński

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

Na oddział ortopedii Łużyckiego Centrum Medycznego w Lubaniu trafiłem po raz pierwszy w 2009 roku kiedy bóle w lewym stawie biodrowym wymagały chodzenia przy pomocy kul łokciowych. Wykonane rtg miednicy wskazywało na zmiany chorobowe w obrębie stawu biodrowego lewego. Szukając pomocy zwróciłem się do jednego z zaprzyjaźnionych kolegów o pomoc. Zaproponował mi właśnie konsultację i leczenie w w/w ośrodku gdyż jest tam bardzo dobry zespół ortopedów wykonujących tego typu operacje. ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Paweł Kanturski

Traumatolog, Ortopeda

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Krzyki, Wrocław

Wrocław

Wspaniały lekarz, doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Przyjazny dla pacjenta.
Jestem po operacji stawu biodrowego wykonanej przez Doktora Kopysia. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora wszystkim. Pacjent czuje się bezpieczny, zaopiekowany, zrozumiany, a przede wszystkim WYLECZONY!!!

POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Jolanta

Szpital
ulica gen. Romualda Traugutta 116
Wrocław

Z całego serca polecam! Doktor Pytel jest kompetentnym lekarzem, który wykonuje swoją pracę niezwykle dokładnie i fachowo. Widać, że zależy mu przede wszystkim na dobru pacjenta, dlatego wkłada w swoją pracę dużo serca i wszystko co robi jest wykonane najlepiej. Naprawdę można mu w pełni zaufać. Potrafi bardzo dokładne wytłumaczyć na czym polega dane schorzenie, jest niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Ponadto ma duże poczucie humoru, dzięki czemu nawet operacja nie ...
Opinia dodana przez: Paulina W

Swobodna 10 / 16

Szczerze polecam!
Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku.
Doskonale się zajął moją ręką i nogą.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Głogowska 9/69
53-621 Wrocław

Przeszłam zabieg w szpitalu w Miliczu. Opiekujący się mną dr Piotr Dybek to kompetentny i godny zaufania lekarz. Bardzo uprzejmy, poświęcił mi dużo czasu i bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegał zabieg i leczenie po operacji. Opieka w szpitalu na bardzo wysokim poziomie. Ani przez moment nie odczułam zniecierpliwienia ze stronu personelu.
Opinia dodana przez: Krystyna

CM KRZYWOUSTEGO
Mewia 40
51-418 Wrocław

Byłam pacjentką dr. uważam go za bardzo dobrego specjalistę , uratował moje kolano przed operacją. bardzo delikatny , cierpliwy i uczciwy. Wizyta u niego to nie 10 min a 50 a czasem nawet i godzina. Jak poszłam na pierwszą wizytę to już poznałam cały schemat stawu kolanowego i czego się mogę spodziewać . Dostałam go z polecenia i z czystym sumieniem mogę dalej polecić
Opinia dodana przez: Beata

Ortopedzi w Wrocławiu