Robert Okoński

Pan Okoński usuwa negatywne komentarze! Nic dziwnego w takim razie, że ma same pozytywy. Ja ze swojej wizyty nie byłam zadowolona.

Lekarz bardzo kompetentny o szerokiej wiedzy medycznej i ogólnej. Leczy kompleksowo przy zastosowaniu leków naturalnych.Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.

Doktor Okoński dla mnie to najlepszy lekarz, jakiego mogłam spotkać na swojej drodze. Ogromna wiedza i doświadczenie. Dobry i życzliwy człowiek. Pomógł mi, mojej rodzinie i znajomym. I choć nieraz muszę czekać na wizytę 3 miesiące, to warto :) Dziękuję 💓

Dziękuję 💓

Pan doktor, to nie tylko wspaniały lekarz z ogromną wiedzą, ale także wspaniały człowiek. Bardzo kompleksowo podszedł do mojego chorego kolana, przy tym długo rozmawialiśmy i tłumaczył mi wiele aspektów dojścia do zdrowia. Po naklejeniu plastrów, od razu poczułam ulgę. Bardzo kompetentny, rzeczowy, miły. Jestem pod wrażeniem, będę z czystym sumieniem polecać moim znajomym. Oby takich lekarzy było więcej w naszym środowisku.

Byłem u doktora sześć lat temu, bardzo mi pomógł. Od tej pory wielu osobom polecałem tego lekarza, dziś potrzebuje znowu pomocy. Niestety moje próby umówienia wizyty od kilku dni są bezskuteczne. Telefon non stop odpowiada, że skrzynka poczty głosowej jest pełna.Może są inne numery tel. niż 501 147 717. Jeśli ktoś wie, będę wdzięczny za informacje.

Wspaniały,mądry i wszechstronny lekarz który szuka przyczyny problemu a nie tylko leczy skutki. Chodzimy do niego całą rodziną, dzięki niemu nie muszę faszerować dzieci antybiotykami tylko wzmacniam odporność i same sobie radzą. Lekarz jako jedyny odkrył przyczynę moich problemów. Dzięki zmianie sposobu odżywiania naprawdę wiele można zdziałać. Dziękuję Doktorze

Jestem na poczatku mojej drogi w leczeniu, ale juz po pierwszej wizycie widze swiatlo w tunelu. Calosciowe i kompleksowe podjecie do problemu, niestety to rzadkosc wsrod lekarzy, goraco polecam :)

Absolutnie fantastyczny lekarz. Wyróżnia go skupienie się na przyczynach, bardzo skuteczne diagnozowanie i ogromne zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolony.

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą medyczna. Przede wszystkim szuka przyczyny schorzenia i pomaga w jej zdiagnozowaniu i wyleczeniu. Przy tym potrafi podnieść człowieka na duchu. Zwraca uwagę również na tryb naszego życia jak się odżywiamy itd...polecam

To bardzo wiarygodny niezalezny dystrybutor konkretnej firmy az trudno sie oprzec argumentacji,szkoda ze suplementy znane od lat"dla wierzacych"to odebralo sens wizycie dosc kosztownej.