Robert Okoński

Ortopeda

Pan doktor, to nie tylko wspaniały lekarz z ogromną wiedzą, ale także wspaniały człowiek. Bardzo kompleksowo podszedł do mojego chorego kolana, przy tym długo rozmawialiśmy i tłumaczył mi wiele aspektów dojścia do zdrowia. Po naklejeniu plastrów, od razu poczułam ulgę. Bardzo kompetentny, rzeczowy, miły. Jestem pod wrażeniem, będę z czystym sumieniem polecać moim znajomym. Oby takich lekarzy było więcej w naszym środowisku.

Byłem u doktora sześć lat temu, bardzo mi pomógł. Od tej pory wielu osobom polecałem tego lekarza, dziś potrzebuje znowu pomocy. Niestety moje próby umówienia wizyty od kilku dni są bezskuteczne. Telefon non stop odpowiada, że skrzynka poczty głosowej jest pełna.Może są inne numery tel. niż 501 147 717. Jeśli ktoś wie, będę wdzięczny za informacje.

Robert Okoński - specjalista, który leczy skutki , ale na początek znajduje przyczynę . To właśnie jej poświęca dużo czasu tłumacząc skutki. Ten facet poprostu wie jak funkcjonuje organizm człowieka nie tylko z perspektywy ortopedy . Gorąco polecam ale uprzedzam, że czas oczekiwania na wizytę może sięgać kilku tygodni. Umiejętności i fachowość doktora przetestowałem sam , na swoich znajomych i rodzinie . Zerwany mięsień łydki - po trzech tygodniach chodzenia z poklejoną nogą (plastry) mogłem zaczynać bieganie , 70 lat zwyrodnienie barku - ojciec już nie mógł spać w nocy - wystarczyły trzy wizyty u doktora i od trzech lat jest wszystko ok, przypadki które wyciągną sa naprawdę z różnych dziedzin medycyny (dermatologia , gastrologia, )ale kręgosłup i wszystko co jest z nim powiązane to "konik" doktora . To naprawdę wszechstronny lekarz a najlepiej świadczy o tym fakt ,że potrafił wyleczyć pacjęta z nowotworu ale o tym mało kto wie - ja sam dowiedziałem się przez przypadek .
Najlepszym źródłem informacji jest poczekalnia i wymiana informacji między pacjętami :)
Jeśli ktoś potrzebuje pomocy , nie ma obaw przed nieco innymi metodami leczenia niż antybiotyk i nóż chirurgiczny i stać go na opłatę około 70-80 zł to nie ma się co zastanawiać.

Wspaniały,mądry i wszechstronny lekarz który szuka przyczyny problemu a nie tylko leczy skutki. Chodzimy do niego całą rodziną, dzięki niemu nie muszę faszerować dzieci antybiotykami tylko wzmacniam odporność i same sobie radzą. Lekarz jako jedyny odkrył przyczynę moich problemów. Dzięki zmianie sposobu odżywiania naprawdę wiele można zdziałać. Dziękuję Doktorze

Absolutnie polecam, byłem u niego z córką oraz sam. Opowiem o mnie. Ból kręgosłupa od wielu lat, niedawno bardzo doskwierał, że nie mogłem się ruszać i nawet oddychać. Opowiedziałem co inni lekarze mówili i sądziłem, że czeka mnie operacja. Lekarz powiedział, że zaskoczy mnie inną diagnozą. Kazał mi się położyć zrobił mały masaż, myślałem sobie, to nic nie da, bo miałem masaże potem kazał się inaczej położyć i zaczął wyginać. Potem usiadłem wstałem zrobił kilka magicznych wygięć i szok był wielki - ból przeszedł. Nakleił plastry i teraz jeszcze czuję ...

Kazał mi się położyć zrobił mały masaż, myślałem sobie, to nic nie da, bo miałem masaże potem kazał się inaczej położyć i zaczął wyginać. Potem usiadłem wstałem zrobił kilka magicznych wygięć i szok był wielki - ból przeszedł. Nakleił plastry i teraz jeszcze czuję ból, ale poprawa kolosalna. Mogę normalnie oddychać i zacząć ćwiczyć, czego przedtem nie mogłem.
Żebro mi wchodziło w kręgi, szok teraz wielka ulga. Mam inne problemy z dzieciństwa, ale teraz wierzę, że tu jestem w stanie coś zrobić wg rad lekarza.

Absolutnie polecam! Chociaż to błąd, bo potem sam będę czekał wiele tygodni. W mojej opinii najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia w swoim życiu.

Jestem na poczatku mojej drogi w leczeniu, ale juz po pierwszej wizycie widze swiatlo w tunelu. Calosciowe i kompleksowe podjecie do problemu, niestety to rzadkosc wsrod lekarzy, goraco polecam :)

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą medyczna. Przede wszystkim szuka przyczyny schorzenia i pomaga w jej zdiagnozowaniu i wyleczeniu. Przy tym potrafi podnieść człowieka na duchu. Zwraca uwagę również na tryb naszego życia jak się odżywiamy itd...polecam

Absolutnie fantastyczny lekarz. Wyróżnia go skupienie się na przyczynach, bardzo skuteczne diagnozowanie i ogromne zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolony.

Gorąco polecam! Postawił moją mamę do pionu i mnie też pomógł nieporównanie lepuej niż ktokolwiek wcześniej a z kręgami szyjnymi było nieciekawie a teraz jest dobrze!

To bardzo wiarygodny niezalezny dystrybutor konkretnej firmy az trudno sie oprzec argumentacji,szkoda ze suplementy znane od lat"dla wierzacych"to odebralo sens wizycie dosc kosztownej.