Robert Okoński

czy mogłabym prosić o numer do dr Okońskiego? bardzo mi zależy!

czy mogłabym prosić o numer do dr Okońskiego?
bardzo mi zależy!

Bolały mnie stawy i kręgosłup. Nogi klinowały mi się w nich...Lekarz przepisał mi dietę ćwiczenia i parę pierwiastków które powinienem zażywać.Powiedział ze za 3 miesiące będą efekty. Nie mogłem uwierzyć że to coś da. A tu psikus... Po 2ch tygodniach zacząłem czuć się lepiej mniej bolało i zacząłem wracać do formy. Bardzo polecam pana Roberta. Jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem, który jest po to aby pomóc a nie jak większość lekarzy z przymusu.Adam

Bardzo polecam - po kilku wizytach lekarz skutecznie pomógł mi z przepukliną dysku i bardzo bolesną rwą kulszową!

fenomenalny lekarz, świetny człowiek!!!!!!chory dla doktora to nie jest beznadziejny przypadek!!!!!zawsze da sie coś zrobić!!!!!

Mój trzy letni synek z dusznościami co miesiąc (podejrzenie astmy-byliśmy w "Korczaku" i w Karpaczu w Centrum Pulmonologii) po leczeniu u doktora przestał chorować. Lekarz warty polecenia. Dla dr. Roberta pacjent naprawdę jest ważny. Gorąco polecam.

super lekarz godny polecenia bardzo uczciwy,dobry,skromny igodny zaufania lekarz

super lekarz
godny polecenia bardzo uczciwy,dobry,skromny igodny zaufania lekarz

Niesamowity lekarz i człowiek. Pomógł mojej żonie i mnie, żonę wyleczył z bólów pleców, które doprowadzały ją do płaczu i nikt , włącznie z ośrodkiem medycyny sportowej nie potrafił pomóc. Doktor, sam postawił diagnozę - zupełnie inną niż wszyscy dotychczas, nastawił co trzeba , pożyczył szczęścia i powiedział, że nie chce żony więcej widzieć ;) (oczywiście z przymróżeniem oka) - od tamtej pory - minęlo prawie 2 lata żona ma spokój z kręgosłupem. Łukasz

Łukasz

To wspaniały lekarz, mam do niego zaufanie, wielu moich znajomych skorzystało z dużym powodzeniem z Jego wiedzy! Pomógł w sprawie beznadziejnej, w której medycyna akademicka nie miała nic do zaoferowania. Pozdrawiam Ewa Wiącek-Wójcik

Lekarza Okońskiego poleciła mi koleżanka... i teraz nie zamienię tego lekarza na innego.Chodzimy z naszymi problemami kręgosłupowymi i kolanowymi razem z mężem. Bardzo dobry fachowiec i do tego przemiły człowiek, poświęcający z uwagą dużo czasu pacjentowi- człowiekowi. Nigdy nie widziałam zniecierpliwienia, natomiast uśmiech zawsze. Jest tylko jedno "ale" tak trudno ustalić termin wizyty.

Bardzo polecam Dr Okońskiego. Jestem młodym chłopakiem, który gra w siatkówkę i to właśnie dzięki Panu doktorowi. Miałem poważny problem z kręgosłupem i musiałem przerwać grę. Inni lekarze do, których chodziłem nie potrafili zdiagnozować przyczyny bólu i za prywatne wizyty brali po 150zł (na ul. Spaerów we Wrocławiu NIE POLECAM) Dr Okoński w ciągu 3 miesięcy postawił mnie na nogi i wyleczył ból kręgosłupa. Jako sportowiec nie wyobrażam sobie pójść do innego ortopedy.

Jako sportowiec nie wyobrażam sobie pójść do innego ortopedy.