Robert Okoński

DZIEN DOBRY, CHCIALAM PROSIC O JAKIS KONTAKT Z DR OKONSKIM. MAM PROBLEMY I TREZ CHCIALABYM BYC TYM SZCZESLIWYM PACJENTEM. DZIEKUJE. ROZA

DZIEN DOBRY,
CHCIALAM PROSIC O JAKIS KONTAKT Z DR OKONSKIM.
MAM PROBLEMY I TREZ CHCIALABYM BYC TYM SZCZESLIWYM PACJENTEM.
DZIEKUJE.
ROZA

Gorąco polecam! Postawił moją mamę do pionu i mnie też pomógł nieporównanie lepuej niż ktokolwiek wcześniej a z kręgami szyjnymi było nieciekawie a teraz jest dobrze!

Leczyłam się tu z powodu uporczywych bóli po leczeniu sterydami, uzyskałam znaczącą poprawę.

POLECAM BARDZO PANA DOKTORA. TRAFIŁAM DO PANA DOKTORA W CIĘSZKIM STANIE.NIE CHODZIŁAM JUŻ NA NOGACH .JESTEM PO TRZECH TYGODNIACH LECZENIA CHODZĘ SAMODZIELNIE.MAM WIELKIE PROBLEMY Z KRĘGOSŁUPEM. NACZYNIAKI TORBIELE PRZEPUKLINY.PANIE DOKTORZE BARDZO PANU DZIĘKUJĘhttp://www.samre.info/kartki/21/kartka21/kartka21.gif DANUTA

Jestem pod wrażeniem metod, O taśmach już słyszałam, ponieważ stosują je rehabilitanci, ale wprowadzanie przez lekarza do terapii ziół, to dla mnie coś nowego. Jeszcze nie mogę powiedzieć, jakie będą efekty leczenia, ale po ustawieniu kręgosłupa czuję ulgę. b2

b2

Absolutnie polecam, byłem u niego z córką oraz sam. Opowiem o mnie. Ból kręgosłupa od wielu lat, niedawno bardzo doskwierał, że nie mogłem się ruszać i nawet oddychać. Opowiedziałem co inni lekarze mówili i sądziłem, że czeka mnie operacja. Lekarz powiedział, że zaskoczy mnie inną diagnozą. Kazał mi się położyć zrobił mały masaż, myślałem sobie, to nic nie da, bo miałem masaże potem kazał się inaczej położyć i zaczął wyginać. Potem usiadłem wstałem zrobił kilka magicznych wygięć i szok był wielki - ból przeszedł. Nakleił plastry i teraz jeszcze czuję ...

Kazał mi się położyć zrobił mały masaż, myślałem sobie, to nic nie da, bo miałem masaże potem kazał się inaczej położyć i zaczął wyginać. Potem usiadłem wstałem zrobił kilka magicznych wygięć i szok był wielki - ból przeszedł. Nakleił plastry i teraz jeszcze czuję ból, ale poprawa kolosalna. Mogę normalnie oddychać i zacząć ćwiczyć, czego przedtem nie mogłem.
Żebro mi wchodziło w kręgi, szok teraz wielka ulga. Mam inne problemy z dzieciństwa, ale teraz wierzę, że tu jestem w stanie coś zrobić wg rad lekarza.

Absolutnie polecam! Chociaż to błąd, bo potem sam będę czekał wiele tygodni. W mojej opinii najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia w swoim życiu.

Leczyłem się u wielu lekarzy,groził mi wózek inwalidzki,miałem poważne problemy z chodzeniem. Po 6 miesiącach (średnio co 2 tygodnie wizyta u tego lekarza)mój stan jest w skali 1 do 10 już na 9. Naprawdę wspaniały człowiek.

Robert Okoński - specjalista, który leczy skutki , ale na początek znajduje przyczynę . To właśnie jej poświęca dużo czasu tłumacząc skutki. Ten facet poprostu wie jak funkcjonuje organizm człowieka nie tylko z perspektywy ortopedy . Gorąco polecam ale uprzedzam, że czas oczekiwania na wizytę może sięgać kilku tygodni. Umiejętności i fachowość doktora przetestowałem sam , na swoich znajomych i rodzinie . Zerwany mięsień łydki - po trzech tygodniach chodzenia z poklejoną nogą (plastry) mogłem zaczynać bieganie , 70 lat zwyrodnienie barku - ojciec już nie mógł spać w nocy - wystarczyły trzy wizyty u doktora i od trzech lat jest wszystko ok, przypadki które wyciągną sa naprawdę z różnych dziedzin medycyny (dermatologia , gastrologia, )ale kręgosłup i wszystko co jest z nim powiązane to "konik" doktora . To naprawdę wszechstronny lekarz a najlepiej świadczy o tym fakt ,że potrafił wyleczyć pacjęta z nowotworu ale o tym mało kto wie - ja sam dowiedziałem się przez przypadek .
Najlepszym źródłem informacji jest poczekalnia i wymiana informacji między pacjętami :)
Jeśli ktoś potrzebuje pomocy , nie ma obaw przed nieco innymi metodami leczenia niż antybiotyk i nóż chirurgiczny i stać go na opłatę około 70-80 zł to nie ma się co zastanawiać.

Doktor Okoński chyba nawet nie jest ortopedą. Na pieczątce osobistej i "służbowej" widnieje tylko Lekarz Medycyny. jest drogi i przepisuje drogie w bardzo konkretnym sklepie (umowa?). Może jest skuteczny-nie nie to oceniać, ale....

"Przerobiłam" kilku lekarzy - neurologów i ortopedów ale dopiero dr Okoński postawił diagnozę i zaczynamy leczenie. Uprzejmy, przemiły, uśmiechnięty, prawdziwy Lekarz (przez duże "L").