lekarz Piotr Dybek

Ortopeda, Traumatolog

Jestem:świeżo po zabiegu artroskopii kolana prawego. Doktor zna się na rzeczy., stawia precyzyjne diagnozy, tłumaczy ze szczegółami, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Po wielu lekarzach korzystam tylko i wyłącznie z usług Pana Piotra. Lekarz godny polecenia, doskonały kontakt z pacjentem polecam w 100%, konkretny i rzeczowy????bardzo miły i uprzejmy, a pobyt w szpitalu w Miliczu na ortopedii też wspominam pozytywnie.Panie pielęgniarki mimo nawału pracy bardzo miłe i na każde wezwanie:)

Pan doktor miły, zainteresowany pacjentem. podczas wizyty dokladnw badanie usg. Szczerze polecam wizytę u tego lekarza.

Przeszłam zabieg w szpitalu w Miliczu. Opiekujący się mną dr Piotr Dybek to kompetentny i godny zaufania lekarz. Bardzo uprzejmy, poświęcił mi dużo czasu i bardzo dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegał zabieg i leczenie po operacji. Opieka w szpitalu na bardzo wysokim poziomie. Ani przez moment nie odczułam zniecierpliwienia ze stronu personelu.