dr n. med. Anatol Pachman

Urolog

Warunki w jakich leczeni są chorzy i warunki pracy peresonelu w Oddziale Urologii Szpitala "Wojewódzkiego" w Koszalinie wołaja o pomstę do nieba. Mozna przyjąć, że personel dokonuje cudów lecząc chorych urologicznie, którzy są na oddziale złączonym z kobietami Oddziału Ginekologicznego. Dr Pachman jest kompetentnym urologiem, który musi kierować oddziałem urologii rodem z XIXwieku a wymogi są XXI wieczne. Nie ma więc się co dziwić, że uprzednia opinia jest tak negatywna ale zaznaczam -niesprawiedliwa dla dobrego i oddanego chorym urologa.

Człowiekiem może jest i miłym. Szefem kiepskim tak jak cała urologia na ul. Chałubińskiego. Z bardziej błahych powodów zamyka się małe zakłady produkcyjne. Oddział urologiczny wygląda jak stajnia - brud, smród i ubóstwo . Można odnieść też wrażenie, że umiejętności niektórych lekarzy tam zbliżone są do poczynań kowala w stajni.

Przygotował mojego ojca do operacji usunięcia nerki. Co prawda nie on operował a zastępca ordynatora ale wszystko przebiegło bardzo dobrze. Bądź co bądź pod jego "skrzydłami". Szkoda tylko, że nasz szpital w Koszalinie i oddział urologi jest taki biedny; stary sprzęt, łóżka, brzydkie wnętrza i niektóre pielęgniarki odporne na ból i potrzeby pacjentów - nie wszystkie ale kilka się znalazło. Przydały by się im pieniążki bo lekarze są na prawdę na Europejskim poziomie. Ot taka dygresja.

uratował mi życie,jest zawsze tam gdzie go ludzie potrzebują.

uratował mi życie,jest zawsze tam gdzie go ludzie potrzebują.

znakomity lekarz duża wiedza,umiejący słuchac pacjenta,cierpliwy o wysokiej kulturze osobistej godny zaufania.

Wciąż poszukujesz "Urolog Koszalin"?

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2