dr n. med. Anatol Pachman

Urolog

Warunki w jakich leczeni są chorzy i warunki pracy peresonelu w Oddziale Urologii Szpitala "Wojewódzkiego" w Koszalinie wołaja o pomstę do nieba. Mozna przyjąć, że personel dokonuje cudów lecząc chorych urologicznie, którzy są na oddziale złączonym z kobietami Oddziału Ginekologicznego. Dr Pachman jest kompetentnym urologiem, który musi kierować oddziałem urologii rodem z XIXwieku a wymogi są XXI wieczne. Nie ma więc się co dziwić, że uprzednia opinia jest tak negatywna ale zaznaczam -niesprawiedliwa dla dobrego i oddanego chorym urologa.

Przygotował mojego ojca do operacji usunięcia nerki. Co prawda nie on operował a zastępca ordynatora ale wszystko przebiegło bardzo dobrze. Bądź co bądź pod jego "skrzydłami". Szkoda tylko, że nasz szpital w Koszalinie i oddział urologi jest taki biedny; stary sprzęt, łóżka, brzydkie wnętrza i niektóre pielęgniarki odporne na ból i potrzeby pacjentów - nie wszystkie ale kilka się znalazło. Przydały by się im pieniążki bo lekarze są na prawdę na Europejskim poziomie. Ot taka dygresja.

Człowiekiem może jest i miłym. Szefem kiepskim tak jak cała urologia na ul. Chałubińskiego. Z bardziej błahych powodów zamyka się małe zakłady produkcyjne. Oddział urologiczny wygląda jak stajnia - brud, smród i ubóstwo . Można odnieść też wrażenie, że umiejętności niektórych lekarzy tam zbliżone są do poczynań kowala w stajni.

to typ lekarza który nie stawia hipotez tylko sam zawsze musi wszystko sprawdzić. Sam musi się dokładnie upewnić przez co unika niepotrzebnych stresów dla pacjenta.przy pierwszym kontakcie wydał mi się zarozumialy ale przy drugim zmieniłam zdanie. Mi uratował życie. Także nieoceniony człowiek.

witam z czystym sumieniem polecam Pana Pachmana rozmawia...informuje...i zawsze znajdzie chwile na rozmowe moje leczenie jest dopiero zaczete,,ale juz moge go polecić..i napewno pochwalic tak dalej Pani doktorze pozdrwiam i do zobaczenia

witam
z czystym sumieniem polecam Pana Pachmana
rozmawia...informuje...i zawsze znajdzie chwile na rozmowe
tak dalej Pani doktorze
pozdrwiam i do zobaczenia

Zdecydowanie bardzo sympatyczny i kulturalny, umie rozmawiać z pacjentami. Znakomity lekarz.

znakomity lekarz duża wiedza,umiejący słuchac pacjenta,cierpliwy o wysokiej kulturze osobistej godny zaufania.

jestem juz po leczeniu mila,naprawde profesjonalna obs... dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam...oddz.urologi

jestem juz po leczeniu
mila,naprawde profesjonalna obs...
dziekuje jeszcze raz
i pozdrawiam...oddz.urologi

uratował mi życie,jest zawsze tam gdzie go ludzie potrzebują.

uratował mi życie,jest zawsze tam gdzie go ludzie potrzebują.

Tak jak powinno być u lekarza! Badanie kompleksowe, pełna kultura, pełne objaśnienie schorzenia. POLECAM!