Androlog Łódź

dr n. med. Ireneusz Salata

Androlog, Endokrynolog

matka polka

Łódź

Dr Salata jest świetnym specjalistą. Trafnie i naprawdę szybko zdiagnozował i leczył przyczynę mojej niepłodności. Obecnie oczekujemy z mężem naszego upragnionego dzieciątka, oczywiście pod czujnym okiem dr. Salaty. Ciąża również przebiega z pewnymi problemami. Jednak w każdej chwili, gdy coś mnie niepokoi dzwonię do pana doktora, który nigdy nie zbagatelizował moich obaw. Zawsze służy pomocą. Ufam doktorowi Salacie i szczerze polecam go innym pacjentkom.

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kula

Seksuolog, Androlog

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Profesor z wiedzą, niestety nie mógł nam pomóc, badań nie wykonuje na podstawie zdjęć... i mówi jak jest bez motaczenia i nakłaniania na kolejną wizytę.

prof. dr hab. n. med. Jolanta Słowikowska-Hilczer

Androlog, Endokrynolog dziecięcy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Sterlinga 1/3
91-425 Łódź