Androlog Warszawa

Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny. # 1

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Wolny termin: 21 Sie o 14:00. Sprawdź inny. # 2

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i po miesiącu byłem już prawie w pełni sprawny. Polecam Doktora z czystym sumieniem. Jeśli nie mają dla Ciebie znaczenia pieniądze tylko zdrowie oraz szybka rekonwalescencja nie znajdziesz lepszego specjalisty.
Wiele czytałem i WY zapewne też.
Każdego którego czeka to co ja mam już za sobą uspokajam i polecam oddać się w ręce Doktora Dobrońskiego.
DOKTORZE - jeszcze raz DZIĘKUJĘ.
z wyrazami szacunku

Opinia dodana przez: M
Wolny termin: 21 Sie o 14:00. Sprawdź inny. # 3

prof. dr hab. Leszek Bablok

Ginekolog położnik, Androlog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Polecam, z pewnością lekarz od zadań specjalnych dodatkowo bardzo sumienny i obowiązkowy. Wizyta odbyła się o czasie.

Opinia dodana przez: Miss
Androlog Warszawa dr n. med. Marek Ciesielski

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem.
Z ogromna wiedzą medyczną nacechowany humanitaryzmem zwracający uwagę na problemy pacjenta.
Oby każdy lekarz choćby w części okazał się być takim jak Pan doktor Ciesielski Marek, wówczas my pacjenci moglibyśmy być spokojni o nasze zdrowie , życie!! Pozdrawiam Pana Doktora serdecznie i życzę dużo sukcesów w Pańskiej praktyce lekarskiej.

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem.

dr Ryszard Kardasiński

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Szpital Bielański
Cegłowska 80

Specjalistą jest zapewne dobrym, ale jako lekarza prowadzącego ciąże nie polecam. Nie ma czasu, nic nie tłumaczy, nie poznaje, mimo, że jestem jego pacjentką od ponad roku i widujemy się co miesiąc. Na wizytach czuję się niekomfortowo, jest niedelikatny podczas badania, a co najważniejsze nie mogę na niego liczyć w przypadku kryzysowych sytuacji. Jestem w siódmym miesiącu ciąży, po dwóch wizytach na izbie przyjęć z powodu silnych bóli podbrzusza i zaleceniem "kontrola u lekarza prowadzącego w przeciągu tygodnia" odmówił przyjęcia. Rozumiem, że ma dużo pacjentek i i tak przyjmuje więcej niż powinien, ale są pewne sytuacje nadrzędne, w których dobry lekarz z powołania nie powinien odmówić, W tym momencie nie wiem, czy nadal mam przyjmować leki, które mi zalecili i czy z maleństwem wszystko w porządku. Wizyty u tego lekarza to niekończące się oczekiwanie i niepotrzebny stres, zwłaszcza w ciąży. Może tak jest dlatego, że nie chodzę do niego prywatnie.

Opinia dodana przez: magda

Opaczewska 12 lok. 22

No niestety, dawno czegoś takiego nie przeżyłam.

No niestety, dawno czegoś takiego nie przeżyłam.
O kompetencjach medycznych się nie wypowiadam, ponieważ nie było mi dane ich skonfrontować z niczym. Na umówioną zgodnie z kalendarzem pana doktora prywatną konsultację w prywatnej klinice na Targówku stawiłam się przed czasem. Pan doktor wyszedł z gabinetu i zapytał, czy na konsultację - tak. Rzucim w locie, żeby poczekać. I poszedł. Krążył tak jeszcze trochę między salą operacyjną a pokojem - widząc mnie za każdym razem, bo byłam jedyna pod drzwiami. Po 30 minutach czekania (czyli 15 minut po umówionej godzinie) zaniepokojeni zapytaliśmy pielęgniarkę, jak długo to jeszcze potrwa. I się dowiedzieliśmy, że na pewno dosyć długo, bo doktor właśnie operuje... I ona nie wie, czemu nas nie przyjął ani nie uprzedził...
To po kiego ja się umawiam za pieniądze, wg jego przecież kalendarza, on mnie widzi - i co? Mam czekać godzinę czy dwie, bo ktoś na razie zapłacił więcej niż ja za wizytę? A wystarczyło przeprosić mnie i poinformować, że coś wypadło, czy możemy czekać, o co chodzi - COKOLWIEK.
A tak - ŻENADA. I nie ma, że prywatnie, że płacisz. Płacisz, bo musisz. A on i tak jest jeszcze jednym z nich.
Nie polecam, bo nawet się nikomu nie chciało udawać, że pacjent ma tam jakiekolwiek znaczenie.

dr n. med. Tadeusz Kosiec

Ginekolog, Endokrynolog

Lux Med oraz Szpital Bielański
Chmielna, Migdałowa

Czytam opinie na temat doktora i jestem bardzo zdziwiona. Jestem pacjentką Pana Tadeusza od roku i w życiu nie miałam lepszego ginekologa i endokrynologa. Widać, że wie co robi, jest kompetentny i nie wprowadza stresowej atmosfery. Przed każdą wizytą jest przygotowany, pamięta ostatnią wizytę, sprawdza w karcie moje inne wizyty i inne leki jakie przyjmowałam/przyjmuję i przede wszystkim bierze pod uwagę nie tylko sprawy związane z jego specjalizacją, ale też wszystkie jakie mi dokuczają. Mam do doktora zaufanie i niedawno - po długiej drodze leczenia u różnych endokrynologów - przeniosłam się także pod względem tej specjalizacji to doktora. Regularnie wykonuje badanie cytologiczne i kieruje na badania krwi (do których przykłada dużą wagę). Jeśli miałabym polecić najlepszego ginekologa - endokrynologa to na pewno byłby to dr Kosiec.

Opinia dodana przez: Karolina

MEDICUS, Lecznica Profesorska

Jestwm pod opieka p.dr.Zieniuka juz kilka lat. Jest to lekarz wojskowy, posiada dlugoletnia praktyke i kilka specjalnosci.Mnie sluzy swoja wiedza w zakresie andrologii. Faktycznie ma specyficzny sposob bycia. Nie lubi spoznialskich /i slusznie/ oraz wymadrzania sie podczas wizytu.Przychodzac do Niego, chcemy aby nas ocenil medycznie, a nie narzucamy swoje uwagi, zakres badan itd.Jest krytyczny wobec wynikow, ktore odbiegaja od jego oceny. Podczas badania USG lekarz /" wagarowicz." napisal, ze mam guza nerki 46 mm, co bez podania wielkosci potwierdzil drugi po badaniu z kontrastem/Dr.Zieniuk stwierdzil, ze to niemozliwe, ze albo zle dostrojono aparaty, albo lekarz cos nie tak zdiagnozowal.W ocenie byl to guz wrastajacy w nerke, nie wykluczone ze zlosliwy.Zlecil badanie powtorne, w jego przychodni /panstwowa i nieplatna/,informujac, ze gdyby lekarz badajacy widzial to samo, to prosi o telefon, bo chce zobaczyc to sam.Przeprowadzone ponownie badania wykluczyly ten tyb guza, jego wielkosc.Faktycznie mam cyste o niewielkim milimetrowym wymiarze, ale poprzez zabarwienie jej tresci powoduje zaklocenie zdjecia. Zrobiono na jego zlecenie najdokladniejsze badanie, gdzie istnieje mozliwosc pobrania materialu. Nie bylo potrzeby.Co roku, bez problemow procz ogolnych badan PST, zleca pelne badania USG wszystkiego na co moze chorowac mezczyzna w moim wieku. Wyniki sa znakomite, leki zalecane rowniez.Odzyskalem sily,wigor i chec do zycia.Moj kolega po dwoch operacjach w USA, rowniez leczony przez p.Doktora, nie moze sie nachwalic jego wiedzy, a byl leczony przez znakomitych specjalistow. No coz, jedni chodza do lekarzy, aby sie leczyc inni aby wyspowiadac. Pan dr.leczy, ale ma czas i pogadac o zyciu,dzialce,polowaniach.Trzeba tylko widziec w nim specjaliste, a nie konowala. A bycie lekarzem wojskowym zobowiazuje.I dlatego dziwie sie, ze kazdy oczekuje /nawet gdy placi za wizyte/ cudow. gdy nie zawsze, jest szansa dac rodzinie dziecko,oczekiwane i pragnione.Ja oceniam dr.Zienuka bardzo wysoko i nie pisze tej opinii na zamowienie.

ul. Jana Sobieskiego 14/61

dr hab. nauk med. Maciej Czaplicki nie żyje.

dr hab. nauk med. Maciej Czaplicki nie żyje.

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11