lekarz Andrzej Baj

Chirurg ogólny

Pan Doktor to wspaniały człowiek i kompetentny specjalista. Zabieg wykonał wzorowo, bezboleśnie. Polecam wszystkim z całego serca!

W dzisiejszych czasach bardzo trudno o kompetentnych i przede wszystkim zaangażowanych lekarzy. Dlatego też wspólnie z narzeczoną długo zastanawialiśmy się, czy podjąć próbę ulepszania tego co "nie boli" lecz jednak jest konieczne a z pewnością poprawiłoby nam samopoczucie. Wspólnie udaliśmy się więc z Warszawy do Puław do doktora Baj aby poddać się zabiegowi oraz uzgodnić terminy kolejnych. Dzisiaj oboje już wiemy że Pan doktor posiada ogromny dar, ma ręce profesjonalisty, ręce które pozwoliły mi jako mężczyźnie odrodzić się psychicznie, poczuć się normalnym facetem.Wspaniały lekarz !! i dobry człowiek !!! Sympatyczny i bardzo cierpliwy człowiek który doradzi a jak trzeba także odradzi, doświadczony specjalista a nie naciągacz jakich wielu w każdym fachu...dziękuję Panu Panie doktorze !!!

Lekarz godny polecenia, miły, uprzejmy,kompetentny. Ostatnio miałam usuwany woreczek żółciowy i jestem naprawdę zadowolona.

Bardzo dobry lekarz...chyba jeden z lepszych w kraju....to osoba o miłym usposobieniu...mająca lekko rękę...zero stresu...zero bólu...polecam !!!!!

Lekarz okropny, nie miły, gbur, cały czas powtarzał, że nie powinien mnie przyjąć, bo nie jestem z Puław (Rejonizacji już podobno nie ma). Nie zajmuje się pacjentem, po co pracuje w tym szpitalu, jak jego zajęciem jest tylko obrażanie pacjentów. Nie chce mieć z tym lekarzem już styczności. Nie polecam w 100%.

Te wysokie oceny to tylko z prywatnego gabinetu gdzie pacjent musi słono zapłacić za 15to minutową wizytę. W szpitalu w Puławach bez żadnych skrupułów domaga się łapówek wręcz krzycząc i obrażając pacjentów. Musi mieć dobre plecy w tym szpitalu skoro jeszcze nie siedzi w więzieniu.

bardzo dobry lekarz. rzetelny bardzo dobre podejście do pacjenta. Tłumaczy na czym bedzie polegało leczenie. jak najbardziej wzbudza zaufanie więc polecam w 100%.

Cena za zabieg wycinania wrastającego paznokcia jak na moje zarobki dużo za duży, ale 5 miesięczne męczarnie, po poprzednio wykonanym zabiegu na fundusz przez innego lekarza skończyły się. 100% zadowolenia. POLECAM!!!

Byliśmy z córką na zabiegu usunięcia dużego pieprza. Zabieg wykonany fachowo, podejście do pacjenta wzorcowe. Bardzo profesjonalne podejście także w czasie kolejnych wizyt związanych ze zdjęciem szwów. Przy okazji cena zabiegu kilkakrotnie niższa niż w modnej klinice w pobliskim Nałęczowie. Równie wspaniale i z ponadprzeciętnycm zaangażowaniem Pan Doktor zajął się moim ojcem. Zdecydowanie polecam usługi Pana Doktora.

Bardzo kontaktowy człowiek, niezwykle uprzejmy mężczyzna i przede wszystkim niezmiernie kompetentny specjalista! Zdecydowanie polecam- zarówno publicznie, jak i prywatnie czuje się szacunek, poświęcenie i empatię w stosunku do pacjenta!