lekarz Andrzej Banaszkiewicz

Internista

Wzór lekarzy! Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Ogromna wiedza. Zaangażowanie. Nic dodać, nic ująć. Lekarz z powołania.

Lekarz z powolania, o ogromnej wiedzy i kulturze osobistej, dla ktorego pacjent jest bardzo wazny i ktorego darzy szacunkiem. Prawdziwa klasa i ciesze sie, ze odkrylam taki skarb w zalewie bylejakosci...I podziekowania dla Zony - pani Doktor, wspanialy tandem.

Wspaniały lekarz o niespotykanym przeze mnie nigdy wcześniej podejściu do pacjenta.Reprezentuje bardzo wysoki poziom kultury osobistej oraz kompetencji.Dzięki kompleksowemu podejściu wykryto u mnie guza,o którym nie świadczyły żadne inne ,wręcz idealne wyniki.Lekarz,który daje pacjentowi własny numer telefonu i jest skłonny odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.Oby takich ludzi w naszym życiu było jak najwięcej.

Wspaniały Lekarz i CZŁOWIEK jakich mało się spotyka.Wysoka kultura osobista, kompetentny,spokojny,wyrozumiały.Dobro pacjenta u tego lekarza jest zawsze na pierwszym miejscu. Cały personel w "Diagnozie" wspaniały.Polecam serdecznie.

Cały personel w "Diagnozie" wspaniały.Polecam serdecznie.

z tak profesjonalnym podejsciem do pacjenta to myślałam, że mozna się spotkać tyko w Leśnej Górze... Pan dr poświęca pacjentowi maksimum czasu nawet jak w poczekalni inni pacjenci sie niecierpliwią. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Jestem pełna podziwu dla Pana Doktora i wdzięczności za opiekę nad babcią.

Ma ogromną wiedzę, interesuje się problemami pacjenta i poświęca mu dużo czasu. Tak oddanego pacjentowi lekarza jeszcze nie spotkałam. Poświęca nawet swój czas prywatny. Przeprowadza wywiady i analizuje z pacjentem jego problemy. Bezinteresownie polecam.

Lekarz z powołania! Polecam wszystkim nie ma co żałować kasy bo leczy skutecznie!

Odpowiedni lekarz, który potrafi wytłumaczyć pacjentowi przebieg choroby, konsekwencje i leczenie.

Pan Dr Banaszkiewicz jest bardzo dobrym lekarzem !

Pan Dr Banaszkiewicz jest bardzo dobrym lekarzem !

Wciąż poszukujesz "Internista Gliwice"?

mekmed
panewnicka 5
Katowice
ulica Gruszczyńskiego 3/74
44-100 Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"
Powstańców Warszawy 3/2

Zwycięstwa 63 lok. 3