Lekarze Internista Gliwice

lekarz Andrzej Banaszkiewicz

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania, poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi, bardzo uprzejmy, kompetentny, jest to lekarz godny polecenia

dr n. med. Wacław Burak

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Lekarz z powołania, tacy lekarze to gatunek na wymarciu. Pan Doktor niezwykle kompetentny, uprzejmy, fachowy, ma czas dla pacjenta nie na zasadzie płac pan i idź już sobie. Generalnie nie lubię lekarzy, ale przebywanie obok takiego fachowca to przyjemność dla pacjenta. Życzę Panu Doktorowi 120 lat w zdrowiu. Polecam z całego serca.

dr hab. n. med. Bożena Szyguła-Jurkiewicz

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
44-100 Gliwice

Tak sympatycznej,miłej i zaangażowanej w moją chorobę nie spotkałam żadnej Pani doktor ani doktora !przemiła Pani Doktor,poświęciła mi sporo czasu ,zleciła badania których innym lekarzom było zawsze ciężko,czuć to poprostu że ma chęć pomóc mi...mam nadzieję że wkrótce poczuje się lepiej... polecam z czystym sumieniem wszystkim . dziękuję Pani Doktor ♥️ mnie akurat przyjęła w gabinecie w Medicover....pielęgniarki też są bardzo miłe tam ☺️
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Krzysztof Haładus

Internista, Lekarz medycyny pracy

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Wzorzec LEKARZA. Celowo dużymi literami. Nie mogę inaczej uhonorować PANA DOKTORA. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Ly Yun

dr n. med. Krystyna Nałogowska-Głośnicka

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Jest konkretna, zna sie na rzeczy, prfesjonalnie podchodzi do choroby.
Opinia dodana przez: Sali

lekarz Stanisław Borysławski

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Lekarz człowiek ktoremu naprawde chce sie leczyc i pomagac pacjentom

lekarz Barbara Michalik

Internista, Endokrynolog

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza ...

lekarz Joanna Tylikowska-Agdan

Psychiatra, Internista

ulica Jana III Sobieskiego 2/5
44-100 Gliwice

Pomogła mi w bardzo trudnych chwilach, za co jestem serdecznie wdzięczny. Polecam innym Panią Doktor :)

dr n. med. Ewa Choromańska

Anestezjolog, Internista

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Przyjezdzam do Gliwic z wielkiego miasta w ktorym o dobry personel med. ciezko....niebede sie tu wywodzic jacy lekarze pracuja w stolicy ale powiem ze tam sie liczy sztuka na 15 min i mimo ze idziesz do tego samego lekarza z tym samym problemem kolejny raz on wciaz niewie kim jestes nawet majc dane w systemie.Doktor Choromańska przepraszam jesli przekrece nazwisko podchdzi rzetelnie do swojej pracy po polrocznej przerwie trafilam do ...

lekarz Aleksandra Kardaszewicz

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Gliwice
Tadeusza Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Nie tylko dobrze leczy, ale też poświęca czas na rozmowę i tłumaczenie. Zwraca uwagę na całościowe zdrowie i dopytuje, a nie zajmuje się tylko pojedynczym zgłoszonym objawem. Polecam

lekarz Agnieszka Kotecka-Blicharz

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach
ulica Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-109 Gliwice

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor .Potrafi słuchać pacjenta i doradzić .Polecam w 100%.Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Bożena Białkowska

Zielonogórska 27
Gliwice

Trafiłem pod opiekę Pani doktor 14 lat temu i sądzę w 100 % że zawdzięczam Jej jak i Zespołowi lekarzy z Centrum Kardiologicznemu w Katowicach - Ochojcu dalsze moje życie. W dalszym ciągu jestem pod opieką Pani doktor i bardzo cenię sobie jej troskliwą opiekę.Chciałbym aby wszyscy lekarze byli tak oddani w leczeniu pacjentów. Leszek Halaczek z Dąbrowy Górniczej.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Mirosław Klementowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Jestem pacjentką pana doktora od wielu lat. Dokladnie diagnozuje i cierpliwie odpowiada na pytania.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Aneta Ociessa

EKG, Internista

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Napiszę krótko, bardzo uprzejma, godna polecania pani Doktor, polecam. Strzałem w dziesiątkiem były dobrane leki, konsultacja kardiologiczna przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze,
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Artur Chwalba

ulica Aleja Majowa 14/29
44-100 Gliwice

Bardzo uprzejmy, kompetentny, posiadający intuicję co do diagnozy. Potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć postawioną diagnozę, zastosowane leczenie. Gorąco polecam...
Opinia dodana przez: Ignacy

lekarz Agata Fenger

ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Życzliwa, uśmiechnięta, fachowa - powinni Panią Doktor sklonować, a świat byłby lepszy! Dziękujemy za dobrą opiekę w szpitalu i życzliwość, która w trudnych chwilach również leczy chore serce.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Tomasz Czerw

Internista, Transplantolog

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Kontakt z dr Tomszem Czerw jest fantastyczny człowiek kompetentny ciepły wrażliwy dużo czasu poświęca dla pacjenta
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Marek Kopała

Diabetolog Gliwice NFZ
ul. Średnia 10 (poradnia Corpora-Med)
44-100 Gliwice

Lekarz starannie i kompleksowo podchodzący do problemów pacjenta. Podczas ponownej wizyty usłyszałam odpowiedź na wszystkie pytania, które zadałam w temacie mojego problemu zdrowotnego. Po czym lekarz zalecił mi specjalistę od innego problemu, który tkwi we mnie. Nie płaciłam za tę wizytę, ponieważ lekarz stwierdził: " po prostu porozmawialiśmy" :-) Dziękuję panie Doktorze...
Opinia dodana przez: Władysława

lekarz Tomasz Kłopotowski

Internista, Toksykolog

Chorzowska 13/45
44-100 Gliwice

Witam chciałam z całego serca podziekować Ordynatorowi Oddziału Toksykologii panu dr Tomaszowi Kłopotowskiemu oraz całemu personelowi oddziału toksykologii za uratowanie mi życia w maju 2020 trafiłam na oddział toksykologii w bardzo złym stanie!!Pan ordynator uratował mi życie i jestem mu za to bardzo bardzo wdzięczna.Dziekuje Alicja K.
Opinia dodana przez: Alicja K.

lekarz Violetta Kowalik

Prywatny Gabinet Lekarski
Andersa 3 m. 3
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz,kompetentna ,poswięca czas dla pacjenta,tłumaczy a zarazem dokładnie i wnikliwie analizuje wyniki badań,dyscyplinuje pacjentów-jednym słowem W S P A N I A ŁA---SZKODA ,że nie pracuje juz w SCCS w Zabrzu