Internista Gliwice

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Wzór lekarzy! Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Ogromna wiedza. Zaangażowanie. Nic dodać, nic ująć. Lekarz z powołania.

Zwycięstwa 63 lok. 3
Gliwice

Ktoś powie, że dlatego tak cię przyjął bo prywatnie, a w przychodni by cię potraktował z buta. Chyba jednak nie, mam taką nadzieję, bowiem podczas wizyty prywatnej doświadczyłem pozytywnego szoku. Pomijając uprzejmość Pana doktora to okoliczność znacznie ważniejsza, szczegółowo tłumaczy co ci dolega, jakie leki są dobre a jakie nie ( odstawiłem badziewia przepisane przez internistów i obecnie biorę jeden lek na serce, praktycznie nie odczuwając dolegliwości ) jakie wywołują skutki uboczne, co wolno ci robić z twoją przypadłością a czego robić nie możesz. Ponadto na miejscu miałem wykonane wszystkie podstawowe badania z dokładnym wytłumaczeniem tego co widać na wykresach oraz skierowanie na dodatkowe badania w szpitalu. Zostałem potraktowany jak człowiek oczekujący pomocy lekarskiej a nie jak intruz, który zawraca dupę panu doktorowi. Dlatego, jeśli tylko was stać na wizytę, szczerze polecam dr Buraka.

Dąbrowskiego 57
Gliwice

Jest konkretna, zna sie na rzeczy, prfesjonalnie podchodzi do choroby.

Jest konkretna, zna sie na rzeczy, prfesjonalnie podchodzi do choroby.

Opinia dodana przez: Sali koktajl45

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois 16e lok. 104a

Lekarz człowiek ktoremu naprawde chce sie leczyc i pomagac pacjentom

Lekarz człowiek ktoremu naprawde chce sie leczyc i pomagac pacjentom

Dąbrowskiego 57
Gliwice

Przyjezdzam do Gliwic z wielkiego miasta w ktorym o dobry personel med. ciezko....niebede sie tu wywodzic jacy lekarze pracuja w stolicy ale powiem ze tam sie liczy sztuka na 15 min i mimo ze idziesz do tego samego lekarza z tym samym problemem kolejny raz on wciaz niewie kim jestes nawet majc dane w systemie.Doktor Choromańska przepraszam jesli przekrece nazwisko podchdzi rzetelnie do swojej pracy po polrocznej przerwie trafilam do Niej i niemusialam tlumaczyc wszystkiego od poczatku pamietała mnie...a to sie w ludziach ceni....dodam ze bez problemu zlecila badania i skierowala do lekarzy innej specjalizacji na ktorych niemusze czekac miesiacami a zaledwie tydzien.Polecam placowke Medicover w Gliwicach i Pania doktor, a pozostale placowki ow specjalnosci powinny chylic ku tej czola i brac z Niej przyklad.

ulica Jana III Sobieskiego 2/5
44-100 Gliwice

Pomogła mi w bardzo trudnych chwilach, za co jestem serdecznie wdzięczny. Polecam innym Panią Doktor :)

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
44-100 Gliwice

Bardzo polecam :) Cudowny lekarz, człowiek...
Po wizytach u kilku różnych kardiologów, nie ukrywam, że szłam do Pani doktor już trochę zobojętniała, ale po wizycie wszystko się zmieniło :)
Pozdrawiam,
Ania

Bardzo polecam :) Cudowny lekarz, człowiek...
Pozdrawiam,
Ania

Opinia dodana przez: Ania

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza na pogaduszki, tylko po pomoc, a właśnie tu ją dostaniemy rzetelną, konkretną, skuteczną. Leczę się u Pani doktor już wiele lat. To jest prawdziwy lekarz, brak mi słów wdzięczności dla tej Pani a leczy mnie tylko z kasy chorych nigdy nie byłam u niej prywatnie. To jest lekarz z powołania, warto korzystać z jej usług, z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza na pewno nikt nie będzie żałował oby było więcej takich lekarzy. A ze swej strony życzę Pani zdrowia i wszystkiego najlepszego.

Opinia dodana przez: Anna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Helena

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Życzliwa, uśmiechnięta, fachowa - powinni Panią Doktor sklonować, a świat byłby lepszy!
Dziękujemy za dobrą opiekę w szpitalu i życzliwość, która w trudnych chwilach również leczy chore serce.

Opinia dodana przez: Bożena

Interniści w mieście Gliwice