dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła

Internista, Endokrynolog

3,6
3,6

Korzystając z okazji iż mamy Nowy Rok składam najserdeczniejsze życzenia dla pani Prof.dr hab.n med.Beaty Kos Kudły i jej całej ekipie medycznej.Dużo radości ,wytrwałości w swojej medycznej działalności ,pani Profesor jest do niej stworzona z powołania dla niej największe uściski i wyrazy uznania,kobieta z pełną energią ,ma taki super przekaz dla pacjenta,zawsze jest uśmiechnięta ,ona jest wzorem do naśladowania mądrość jej wiedza umiejętność przekazywania to wielka idea nie każdy ma taki dar przekonywania a to wielka umiejętność od początku bardzo dobry kontakt z każdym pacjentem. Niechaj klinika się rozwija dalej ...

Niechaj klinika się rozwija dalej do przodu nowe inwestycje nowy sprzęt medyczny niech do kliniki przybywa a pani Profesor niechaj nad wszystkim czuwa a z NFZ jak najwięcej funduszu do kliniki niech spływa. Renata Jakubiec.

Jedyne co robi po mistrzowsku to opowiada jaka jest wazna ,ze jezdzi po calym swiecie i robi wyklady. pomoc nie potrafi, udaje ,ze slucha, z tego co tu czytam wszystkich kierowalaby do psychiatry. . bardziej pomogl mi lekarz bez tych tytulow i za polowe pieniedzy ktore bierze pani "profesor"

Kompetentny lekarz, najlepszy specjalista ,ma podejscie do pacjenta, potrafi rzeczowo i spokojnie wytlumaczyc chorobe, godny zaufania.

Kompetentny lekarz, najlepszy specjalista ,ma podejscie do pacjenta,
potrafi rzeczowo i spokojnie wytlumaczyc chorobe, godny zaufania.

Trafiłam do p.Profesor 12 lat temu,i do tej pory nie zapomne jej i jej zespołu,jeszcze wtedy w Zabrzu,chodziłam po lekarzach u nas i zaden nie potrafił postawić diagnozy,w końcu trafiłam do fantastycznego szpitala(mój stan był już opłakany) i tam pokierowano mnie do p.Prof.Obsługa fantastyczna,zarówno personel lekarski jak i pielęgniarski(i nie płaciłam)..potem po operacji to własnie jej zespół uratował mi życie.....teraz znowu ,coś się dzieje..i własnie do Niej się wybieram,jutro mam konsultację i mam nadzieje ,że się dostanę......pozdrawiam cały jej personel,i mam nadzieje,ze nic się nie zmieniło>..

Pani profesor to wspaniały lekarz - z ogromną wiedzą i wyjątkowym podejściem do pacjenta. Jeśli nie daj Boże jesteście chorzy na rakowiaka ( guz neuroendokrynny ) - to w całej Polsce nie znajdziecie lepszego specjalisty od tej paskudnej choroby. E. Zelenay

Bardzo dobry specjalista, miła kobieta, uśmiechnięta, oby wiecej takich lekarzy.

Bardzo dobry specjalista, miła kobieta, uśmiechnięta, oby wiecej takich
lekarzy.

Pani Profesor jest najardziej profesjonalnym lekarzem jakiego spotkalam w zyciu.Niesamowicie mila osoba,kompetentna,poswieca pacjentowi mnostwo czasu,dokladnie tlumaczy chorobe i proces leczenia.Lecze sie u Pani Profesor od 10 lat w Zabrzu i ani razu sie nie zawiodlam.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, mily, budzący zaufanie. Z dużym oddaniem zajmuję się chorym. Polecam

Beznadziejna jest ta pani doktor... Przyszedłem do niej w sprawie nadmiernego (moim zdaniem tycia). Jedyne czego się dowiedziałem to to, że mogę jeszcze pare kilo przytyć. Potem prześwietliła mi tarczycę. Nic w sprawie mojego problemu to nie wniosło, a wzieła strasznie dużo kasy. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! Od lekarza oczekuje się czegoś więcej niż bycia miłym i uśmiechania się.

witam, jestem pacjentką na oddziale Pani Profesor. Lekarz z powołania. Zawsze uśmiechnięta, zachowuje się ludzko i zwyczajnie. Przejmuje się każdym pacjentem. Życzyłabym sobie i wszystkim tylko takich lekarzy. pozdrawiam