dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła

Internista, Endokrynolog

witam, jestem pacjentką na oddziale Pani Profesor. Lekarz z powołania. Zawsze uśmiechnięta, zachowuje się ludzko i zwyczajnie. Przejmuje się każdym pacjentem. Życzyłabym sobie i wszystkim tylko takich lekarzy. pozdrawiam

Trafiłam do p.Profesor 12 lat temu,i do tej pory nie zapomne jej i jej zespołu,jeszcze wtedy w Zabrzu,chodziłam po lekarzach u nas i zaden nie potrafił postawić diagnozy,w końcu trafiłam do fantastycznego szpitala(mój stan był już opłakany) i tam pokierowano mnie do p.Prof.Obsługa fantastyczna,zarówno personel lekarski jak i pielęgniarski(i nie płaciłam)..potem po operacji to własnie jej zespół uratował mi życie.....teraz znowu ,coś się dzieje..i własnie do Niej się wybieram,jutro mam konsultację i mam nadzieje ,że się dostanę......pozdrawiam cały jej personel,i mam nadzieje,ze nic się nie zmieniło>..

Płacąc 250 zł. za wizytę, stałam się królikiem doświadczalnym Pani Doktór, zakłócając mi całą gospodarkę hormonalną!!

Pani Profesor jest najardziej profesjonalnym lekarzem jakiego spotkalam w zyciu.Niesamowicie mila osoba,kompetentna,poswieca pacjentowi mnostwo czasu,dokladnie tlumaczy chorobe i proces leczenia.Lecze sie u Pani Profesor od 10 lat w Zabrzu i ani razu sie nie zawiodlam.

Bez znaczenia jest wiedza i kompetencje jeżeli bardziej służy kolegom niz pacjentom.

Miła to pani doktór jest,ale mnie żle leczyła i naraziła na duze koszty.Zrobiła sobie ze mnie królika doświatczalnego,a całkiem mnie dobiła proponując,ze mój przypadek chciałaby pokazać studentom....i jeszcze jedno jak na mój gust za dużo mówiła o sobie,swoich osiągnięciach i planach.Bo co mnie obchodzi,ze jedzie na narty do Szwajcarii,albo na sympozjum medyczne do Argentyny

Bardzo przyjemna pani doktor,zawsze pozytywnie nastawiona uśmiechnięta, opanowana ,umie słuchać pacjenta.Przyjmuje w Żywcu. GODNA POLECENIA.

GODNA POLECENIA.

wystraszyła mnie tłumacząc jak groźne mogą być konsekwencje mojej choroby mimo że nie miałam jeszcze kompleksowych badań

Bardzo dobra i miła dokładnie wszystko wytumaczy

Bardzo dobra i miła dokładnie wszystko wytumaczy