Endokrynolog Katowice

Endokrynolog Katowice dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.
Opinia dodana przez: Paulina

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mieleckiego

40-027 Katowice

W 1988 roku jako 15 letni chłopak chorowałem na nerki, pan profesor uratował mi życie za co chciałem gorąco podziękować, obecnie mam 45 lat i od tamtego czasu nie miałem żadnych problemów z nerkami. pozdrawiam
Opinia dodana przez: tomasz

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Kierat-Pająk

Katowice

Moja mama jest pacjentką Pani Doktor od lipca 2013r. Od czasu postawienia rozpoznania jest prowadzona bardzo rzetelnie i sumiennie. Pani Doktor ma zawsze dla nas czas, spokojnie i cierpliwie odpowiada na pytania, okazuje zainteresowanie, ma wyjątkowe podejście do osoby starszej. Zawsze możemy na Nią liczyć.Wysoko oceniamy Jej kompetencje zawodowe. Polcamy jako wysokiej klasy specjalistę wszystkim, którzy poszukują bardzo dobrego endokrynologa. Jest wspaniałym lekarzem. :):):)
Opinia dodana przez: córka pacjentki

ulica Uniwersytecka 12/99
40-007 Katowice

Cudowny lekarz. Leczy mnie już 16 lat. Dzięki Pani doktor uniknęłam operacji. Serdeczna, uprzejma. Świetny fachowiec, leczy kompleksowo, zupełnie nie potrzebuję lekarza 1-go kontaktu. Cierpliwa i wymagająca i bardzo skuteczna. Polecam każdemu kto ma problemy z tarczycą i nie tylko. I w Nowym 2012 Roku Życzę Pani doktor dużo zdrowia i pomyślności wszelkiej

40-851 Katowice

nie mam pojęcia skąd biorą się te pozytywne opinie na temat tego lekarza - mi nie pomógł, a wręcz podczas każdej wizyty u tego lekarza byłam traktowana na zasadzie - byle szybko odbębnić wizytę, skasować pacjenta i do widzenia(cena wizyty to 150 zl + 50 zl USG)

odnoszę wrażenie, że pan doktor nie analizuje wyników ft3 i ft4, opiera się głównie na wartości TSH, na bardzo wysokie przeciwciała p.tarczycowe ...

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

specjalista w zakresie endokrynologii z duzym doswiadczeniem.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
40-217 Katowice

Bardzo uprzejma i kompetentna . Bardzo dobre podejście do młodzieży , konkretnie
i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty.
Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Anna Bednarska-Czerwińska

Ginekolog położnik, Endokrynolog

40-851 Katowice

Bardzo dobra specjalistka od leczenia nieplodnosci. na pierwszej wizycie przeprowadzila dokladny wywiad zlecila komplet badan i na podstawie wynikow zlecila leczenie. Z zaburzeniami miesiaczkowania zmagalam sie od kilku lat, po drastycznym spadku wagi. Do tego doszly zaburzenia hormonalne tarczycy i przysadki. O dziecku moglam zapomniec...Z pomica Pani doktor udalo mi sie wrocic do zdrowia i rozpoczac starania o dziecko. Kompetenta, z dobrym podejsciem do pacjentki, zaangazowana w lecznie, godna zaufania.
Opinia dodana przez: Lulu

Urbana 5
40-750 Katowice

Doktor jest świetnym człowiekiem i ma doskonałe podejście do pacjentów. Zawsze miły i uśmiechnięty. Widzi w pacjencie drugiego człowieka, a nie przypadek. Duża wiedza i doświadczenie uzupełniają pozostałe zalety doktora. Szczerze polecam wszystkim zatroskanym o swoją tarczycę (i nie tylko)! Nie jestem w stanie opisać, jak bardzo pozytywnie jestem zaskoczona. Polecam wszystkim, którzy będą potrzebowali leczenia u dobrego endokrynologa.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Endokrynolodzy w Katowicach