Endokrynolog Katowice

- 43 lekarzy
Katowice Endokrynolog dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 1

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Ewa Łojko

Endokrynolog, Ginekolog położnik

  (+1 więcej)
liczba opinii: 26

FEMINA

Katowice

Średnia ocen: 2,4/5
Witam. Byłam u Pani Dr wiele razy z różnymi dolegliwosciami. Pani Dr zawsze znalazła przyczynę moich dolegliwości i pomogła mi w ich wyleczeniu. Chodzę do niej państwowo, głownie do Feiminy i całkowicie rozumiem to, ze z uwagi na to, ze zawsze jest do niej bardzo dużo pacjentów nie może zbyt wiele czasu poświęcić każdemu z nich. Czego niestety większość pacjentow nie rozumie. A tu przecież chodzi o skuteczne leczenie, a ...
Opinia dodana przez: Teresa

Danuta Górska

Endokrynolog

liczba opinii: 22

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Średnia ocen: 2,3/5
Szanowni Państwo,
Z całego serca polecam Panią dr Górską za jej kompetencje, chęć pomocy ludziom i szybką interwencję. Trafiłam do Pani doktor przez przypadek i może faktycznie była oziębła, bez zbędnych pytań przebiegła wizyta, ale kiedy zachorowałam na nowotwór złośliwy Pani Doktor sama osobiście, zaznaczam SAMA OSOBIŚCIE (gdzie pacjentów przyjmuje tysiące) zadzwoniła do moje mamy wytłumaczyła co i jak. Przyjęła nas dużo wcześniej niż planowana wizyta i poza kolejnością. ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 19

FEMINA Centrum Medyczne
Różana 10
Katowice

Średnia ocen: 3,9/5
Polecam panią profesor, zawsze bardzo miła i pogodna, w mojej chorobie bardzo mi pomogła za co jestem bardzo wdzięczna, wszystkie badania i wizyty u lekarzy dodatkowych organizuje klinika którą nadzoruje i wszystko zorganizowane jest bardzo dobrze, nie trzeba się martwić i samemu chodzić, stać w kolejkach i wyszukiwać specjalistów do wykonania danego badania.

Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Bednarska-Czerwińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

liczba opinii: 16

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Średnia ocen: 4,6/5
Bardzo dobra specjalistka od leczenia nieplodnosci. na pierwszej wizycie przeprowadzila dokladny wywiad zlecila komplet badan i na podstawie wynikow zlecila leczenie. Z zaburzeniami miesiaczkowania zmagalam sie od kilku lat, po drastycznym spadku wagi. Do tego doszly zaburzenia hormonalne tarczycy i przysadki. O dziecku moglam zapomniec...Z pomica Pani doktor udalo mi sie wrocic do zdrowia i rozpoczac starania o dziecko. Kompetenta, z dobrym podejsciem do pacjentki, zaangazowana w lecznie, godna zaufania.
Opinia dodana przez: Lulu

dr n. med. Michał Kokot

Endokrynolog

liczba opinii: 12

Gabinet
Urbana 5
40-750 Katowice

Średnia ocen: 4,3/5
Byłem u tego profesora. Bardzo dobry lekarz. Fachowe podejście, olbrzymia wiedza i co ważne w 3 specjalizacjach. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

dr hab. n. med. Brygida Koehler

Pediatra, Endokrynolog

liczba opinii: 12

Gabinet
Sokolska 63a
40-128 Katowice

Średnia ocen: 3,3/5
Nie wiem skąd tyle złych opinii, Pani profesor jest nawet Uprzejma, ale to zależy. Widać, że Pani profesor specjalistką zarówno Endokrynologii, jak i innych dziedzin. Polecam!
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Jacek Szymkowiak

Endokrynolog

liczba opinii: 11

Gabinet
Wietnamska 54
40-765 Katowice

Średnia ocen: 3,4/5
Chodziłam do doktora leczyć tarczycę na nfz w przychodni w Chełmku. Badania (głównie tsh) wychodziły dobrze i miałam wracać za rok. Kiedyś zgłosiłam doktorowi problem z nadmiernym owłosieniem,na co powiedział, że to norma. Dostałam jedynie skierowanie na tsh. Powiedziałam o tym samym ginekologowi i zlecił badania hormonów męskich - szczególnie androtestendion wyszedł dość mocno podwyższony - 5,5. Poszłam prywatnie do innej endokrynolog i na podstawie pierwszych badań i tomografii wyszło, ...
Opinia dodana przez: Monika

dr hab. n. med. Ewa Małecka-Tendera

Pediatra, Endokrynolog

liczba opinii: 11

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki
40-048 Katowice

Średnia ocen: 3,3/5
Korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani profesor od kilkunastu lat.Świetny specjalista,do którego mam ogromne zaufanie.Zawsze mogę liczyć na pomoc.Polecam wszystkim,którzy mają problemy endokrynologiczne,bo poza wiedzą,Pani profesor jest bardzo miłą i serdeczną osobą.
Opinia dodana przez: Anonim

dr hab. n. med. Robert Krysiak

Endokrynolog

liczba opinii: 10

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Średnia ocen: 4,7/5
nie mam pojęcia skąd biorą się te pozytywne opinie na temat tego lekarza - mi nie pomógł, a wręcz podczas każdej wizyty u tego lekarza byłam traktowana na zasadzie - byle szybko odbębnić wizytę, skasować pacjenta i do widzenia(cena wizyty to 150 zl + 50 zl USG)

odnoszę wrażenie, że pan doktor nie analizuje wyników ft3 i ft4, opiera się głównie na wartości TSH, na bardzo wysokie przeciwciała p.tarczycowe ...
Opinia dodana przez: Anonim

Endokrynolodzy w KatowicachStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat