Lekarze Internista Gliwice

lekarz Violetta Kowalik

Prywatny Gabinet Lekarski
Andersa 3 m. 3
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz,kompetentna ,poswięca czas dla pacjenta,tłumaczy a zarazem dokładnie i wnikliwie analizuje wyniki badań,dyscyplinuje pacjentów-jednym słowem W S P A N I A ŁA---SZKODA ,że nie pracuje juz w SCCS w Zabrzu

lekarz Tomasz Krużel

Internista, Transplantolog

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Świetny specjalista, a przede wszystkim cudowny człowiek. Z cierpliwością tłumaczy plan leczenia, empatyczny i bardzo uprzejmy. Oby więcej takich lekarzy.

dr Rafał Sołtysek

ulica Gruszczyńskiego 3
44-100 Gliwice

Tylu lekarzy szukało przyczyny mojej choroby, dopiero dr. Sołtysek poprawnie ją zdiagnozował. NAPRAWDĘ POLECAM I DZIĘKUJE.
Wspaniała , kompetentna Pani Doktor. . Umie i chce słuchać pacjenta , udziela rzeczowych porad. miła , empatyczna. Bardzo się cieszę,że jestem pacjentką LEKARZA Z POWOŁANIA.
Opinia dodana przez: Irena Smolarz

lekarz Sabina Widenka

Internista, Diabetolog

gliwickie centrum medyczne
kościuszki 29
44-100 Gliwice

Pani doktor poświeciła mi wystarczająco dużo czasu aby wyjaśnić jak leczyć się insuliną, bo nikt wcześniej mi dokładnie nie wytłumaczył tylko zapisywał lek. Polecam!
Opinia dodana przez: Krzysztof1

lekarz Anna Grygoruk-Rzepka

Internista, Alergolog

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

"Bardzo chciałbym podzielić się swoim fantastycznym doświadczeniem z wizytą u Pani dr.Anny Grygoruk-Rzepka w Sanvita w Knurowie. Jej empatyczne podejście i zaangażowanie w zdrowie mojej córki były naprawdę godne podziwu. Podczas wizyty dokładnie wysłuchała moich obaw i pytań, a następnie w sposób zrozumiały wyjaśniła mi diagnozę oraz plan leczenia. Jej profesjonalizm oraz umiejętność nawiązywania do pacjenta sprawiły, że poczułam się zaopiekowana i zrozumiana. Co równie istotne, leczenie, które zaleciła przyniosło ...
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Bożena Flis-Raniowska

Daszyńskiego 251 a
44112 Gliwice

Bardzo dobry, ludzki, niesztampowy lekarz. Analizuje nie tylko zgłaszany problem zdrowotny, ale także interesuje się zdrowiem pacjenta przeglądając wcześniejsze wyniki badań i zalecenia innych lekarzy. Ma na to czas i ponadto jest bardzo miła w rozmowie z chorym. Pierwsza wizyta u Pani doktor, ale polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Anna Felczyńska

Internista, Reumatolog

Gabinet prywatny Anna Felczyńska lekarz chorób wewnętrznych specjalista reumatolog
Zabrska 6 na terenie przychodni MEDEN
44-105 Gliwice

Bardzo dobra lekarka, szczerze polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor o wszystko wypytała i zbadała. Wszystko mi na bieżąco tłumaczyła, pierwszy raz natrafiłam na takiego lekarza co tak wszystko tłumaczył.

lekarz Ewa Filipowicz-Paszyń

Diabetolog Gliwice NFZ
ul. Średnia 10 (poradnia Corpora-Med)
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania, szuka przyczyny choroby a nie tylko leczy objawy. Wyleczyła mnie z trwającego kilka miesięcy kaszlu.
Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Piotr Schneiberg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"
Powstańców Warszawy 3/2
44-100 Gliwice

Stara znajomosc z czasow Pogotowia Ratunkowego w Zabrzu ,dobry lekarz i kolega polecam Stanislaw Marczyk.
Opinia dodana przez: Stanislaw

lekarz Magdalena Krauze-Wielicka

ulica Gruszczyńskiego 3
44-100 Gliwice

Bardzo kompetentna, dociekliwa, wymaga dyscypliny od chorego. Zaangażowana. Wkurza się jak sìę nie wypełnia tego co zapłaciła.

Barbara Baryła-Koprowska

Zakład Lecznictwa Podstawowego i Specjalistycznego ”Medicor” Spółka z o.o.
44-100 Gliwice

Kompetentna i życzliwa. Otwarta na pacjenta. Obejmuje opieką holistyczną nie tylko chorego, ale również opiekunów osób chorych.

lekarz Krzysztof Stanek

Internista, Lekarz rodzinny

GZLS w Gliwicach Fundacji "Unia Bracka"
ulica Bojkowska 20
44-100 Gliwice

Lekarz godny polecenia dobrze leczy.Nigdy się na nim nie zawiodłam szkoda że nie ma więcej takich lekarzy.Sto lat panie doktorze

dr hab. n. med. Beata Kos-Kudła

Internista, Endokrynolog

Jagiellońska 29 A/1
44-100 Gliwice

Polecam panią profesor, zawsze bardzo miła i pogodna, w mojej chorobie bardzo mi pomogła za co jestem bardzo wdzięczna, wszystkie badania i wizyty u lekarzy dodatkowych organizuje klinika którą nadzoruje i wszystko zorganizowane jest bardzo dobrze, nie trzeba się martwić i samemu chodzić, stać w kolejkach i wyszukiwać specjalistów do wykonania danego badania. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Raew

Internista, Lekarz medycyny pracy

Gliwice

Pani doktor pozjadała wszystkie rozumy. Kwestionuje opinii specjalistów w dziedzinach medycyny, które są jej obce. No chyba, ze ukończyła wszystkie możliwe specjalizacje. Wydaje opinie na podstawie jednorazowej obserwacji, bez zlecania badan , ponadto bardzo niesympatyczna osoba, traktuje pacjentów z góry bez żadnego wyczucia i odrobiny empatii.
Opinia dodana przez: ANONIM

lekarz Jan Frycz

ulica Toszecka 99
44100 Gliwice

Moja mama od ponad 20-tu lat leczy się na nadciśnienie tętnicze. W ciągu tego czasu doszły jeszcze 2 inne schorzenia, m.in. insulinooporność, a w tej chwili cukrzyca typu II, co wszystko w sumie spowodowało nieskuteczność leczenia nadciśnienia i kolejno przerost lewej komory serca. Mimo regularnego zażywania leków na wszystkie choroby i regularnych wizyt u specjalistów mamie leki nadciśnieniowe nie przynosiły żadnych efektów, a ataki wysokiego ciśnienia były coraz częstsze. Zdawało ...

dr n. med. Wojciech Latos

Internista, Gastroenterolog

gen. Berbeckiego 2 lok. 12
44-100 Gliwice

Z czystym sercem chciałbym polecić tego lekarza. Anioł nie człowiek!!! Konkretny, znający się na swoim fachu, lekarz z zamiłowania!!! Poświęca nawet swój prywatny czas na porady. Trafność diagnoz w 100% zgodna. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Jacek Tomaszek

Neuroson
Kazimierza Wielkiego 15/2
44-100 Gliwice

Bardzo dobrze rozpoznał chorobę i odpowiednio pokierował dalej. Polecam.

lekarz Henryk Woźniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
ulica Różana 7
44-100 Gliwice

Nie zna się na problemach ludzi starszych. Na informacje, że osoba zapomina ludzi odpowiada "i co z tego? Ja też zapominam różne rzeczy", a po roku galopujący altzhimer. Nie przekierowuje do specjalistów tylko sam w swojej niekompetencji próbuje reagować na objawy. Odmawia przepisywania pieluch pomimo ewidentnej potrzeby decyduje się na to kilka miesięcy później...
każdy kto źle oceni panią Krystynę jest albo naprawdę bardzo chory i nie wie co mówi albo był u innego lekarza będe bronił opini i honoru p.Jamróz bo podziwiam ją za podejście do pacjęta za to jaka jest miła i nie traktuje pacjęta jak podukt jak towar na kórym ma zarobek tylko jak osobę która potrzebuję pomocy . Dziękuję pani Krystyno pozdrawiam Mariusz P.