lekarz Henryk Woźniak

Internista

3,5

W moim zekceważył oczywiste objawy choroby (w tym wypadku również zagrożenia życia) jakimi są krwiaki-wygłasza mądrości ludowe jakoby sińce pojawiały sie u kobiet samoistnie bo "tak mamy" lub z powodu gorąca (np w lecie). Mimo licznych wybroczyn nie zleca MORFOLOGII(!!!)jedynie czas krzepnięcia, z kórego nic nie wynika - dzieki Bogu gdy wracam z wynikami nie ma go w przychodni, ogląda mnie inna lekarka i idząc opczywiste objawy skazy krwotocznej z przerażeniem w oczach wysyła na morfologie, każe sie pilnie zgłosić z wynikami i natychmiast pakuje mnie do szpitala BO OKAZUJE SIĘ, ŻE POZIOM PŁYTEK KRWI JEST U MNIE NA POZIOMIE 14 TYS I JAK SIE POZNIEJ OKAZAŁO MALEJE W ZASTRASZAJĄCYM TEMPIE!!!W DRUGIEJ DOBIE POBYTU W SZPITALU OSIĄGNĄŁ 7 TYS!!!LEKARZE MIELI WTEDY NIETĘGIE MINY (PRZY OKAZJI WIELKIE UZNANIE DLA ZESPOŁU OPIEKI MEDYCZNEJ Z ODDZIAŁU CHORÓB WEWNĘTRZNYCH SZPITALA PRZY UL. RADIOWEJ W GLIWICACH - SĄ CUDOWNI!!!)GDYBYM NIE TRAFIŁA DO INNEJ LEKARKI BYC MOZE NIE PISALABYM DZIS TEJ OPINII BO W STANIE, W KTÓRYM LEKARZ MNIE ZLEKCEWAZYL TWIERDZAC, JAK JUZ MÓWIŁAM, ŻE TO Z GORĄCA MAM TE SIŃCE, KAZDY NAJMNIEJSZY, NAWET MIKROKOPIJNY WYSILEK BYL GROZNY DLA MOJEGO ZYCIA!!! TEN LEKARZ POWINIEN PONIESC SUROWĄ KARĘ ZA SWOJE POSTEPOWANIE LECZ NIESTETY JEST PRZYKLADEM, JEDNYM Z WIELU NA TO, ŻE CIEZKO IM JEST COKOLWIEK UDOWODNIĆ, WIĘC WIĘKSZOŚĆ TEGO TYPU INCYDENTÓW UCHODZI IM NA SUCHO I NADAL SZKODZĄ LUDZIOM ZAMIAST IM POMAGAĆ.

Lekarz z powołania zleca badania i potrafi postawić odpowiednią diagnozę nie przepisuje drogich leków

lekarz z prawdziwego zdarzenia polecam potrafi dokładnie zdiagnozować poradzi

lekarz z prawdziwego zdarzenia polecam potrafi dokładnie zdiagnozować poradzi

Ostatnio pan doktor nawet sie trochę zmienił i podejscie do pacjenta też zmienił. z natury chyba jest małomówny i nieprzekonujący, ale podobno lekarzem niezłym.