2,7
2,4
2,6

Proponuję pozbawienie prawa wykonywania zawodu . Tyran i despota

Proponuję pozbawienie prawa wykonywania zawodu . Tyran i despota

pech, byłam na oddziale, dziecko uszkodzenie nerwu barkowego pan nie umiał podjąć decyzji o cięciu

Niestety Panie ordynatorze, kolejna negatywna opinia. Za pacjentki, na które się napatrzyłam przy pobycie na Pańskim oddziale... Zagrożone ciąże, zatrucie, a Pan nie może na czas podjąć decyzji o c.c. Smutne, a ponoć Pana oddział by jednym z najlepszych na opolszczyźnie ?

awersja do cięcia przerażająca, despota

awersja do cięcia przerażająca, despota

Naturalny poród tak, ale nie zawsze. Na swoim sumieniu ma dzieci z problemami neurologicznymi, bo nikt nie umiał podjąć decyzji o konieczności cięcia, u jego pacjentek. Mimo, że schorzenia towarzyszące, masa ciała dziecka za tym przemawiały. Więcej kultury wobec wszystkich

Boktor Banyś powadził moja ciaze, jezeli o mnie chodzi jest wspanialym lekarzem i zna sie na rzeczy, moze nie zawsze tryska dobrym humorem no ale jak kazdy z nas ma chyba prawo do ciezkich dni:):) podziwiam go za "dowodzenie" personelem poniewaz zarowno ginekologia jak i polozniczy dziala rewelacyjnie. Dla mnie najlepszy lekarz pod sloncem i napewno powierze mu prowadzenie nastepnej ciazy :) Pozdrawiam serdecznie

jeżeli chodzi o kierowanie personelem to chciałabym mu pogratulować ponieważ strzelecki oddz.gin-położniczy jest godny polecenia!!! Natomiast jeżeli chodzi o osobę Pana doktora to jakoś nie przypadł mi to gustu, zbywał swoje pacjentki i odnosił się bardzo surowo poważał tylko te ładne:) Trochę wyrozumiałości dla nas ciężarnych! Położne górą!!!