Zdecydowanie najlepszy ortopeda z jakim się zetknąłem, a kłopotów ze zdrowiem mam sporo (kolana, kręgosłup) zdecydowanie polecam. Do niedawna przyjmował w przychodni lekarskiej WAT w Warszawie i jak wielki smutek mnie dopadł, gdy dowiedziałem się, że już tam nie pracuje. Wielka strata dla tych pacjentów. Lekarz który wykazuje więcej niż tylko sam wywiad z chorym. ON tej choroby szuka, znajduje i skutecznie leczy. Zyczeniem moim byłoby gdyby otaczali mnie tylko tacy lekarze. Chylę czoła.

Rewelacyjny fachowiec w swojej dziedzinie, no i na pewno najlepszy specjalista w Sochaczewie. Zdecydowanie POLECAM!

Znajduje rozwiązania w nietypowych i skomplikowanych sytuacjach.

Znajduje rozwiązania w nietypowych i skomplikowanych sytuacjach.

Kompetentny lekarz, każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzeba. Nie naciąga na kasę ale naprawdę chce pomóc.

świetny specjalista ,bardzo pomógł mojej żonie

świetny specjalista ,bardzo pomógł mojej żonie

Polecam tego lekarza, bo nie bagatelizuje żadnych symptomów i nie chodzi mu o pieniądze.