lekarz Andrzej Błahut

Psychoterapeuta

Psychoterapeuta godny polecenia, chodziliśmy z mężem na terapię par przez 3 miesiące i jesteśmy w zupełnie innym związku, inaczej ze sobą rozmawiamy, potrafimy rozwiazywać trudne kwestie, Pan Błahut bardzo mi pomógł. Dodatkowo później chodziłam do niego sama - z problemem nadwagi - w ciągu 4 sesji straciłam 19 kg i niska waga ciągle się utrzymuje - czego mi się nie udało chodząc do dietetyków, ogólnie to gorąco polecam tego terapeutę

Psycholog godny polecenia, najlepszy u jakich byłem, pomógł mi wyjść z depresji i uzależnienia - szczególnie polecam sesje hipnozy u tego psychoterapeuty

Witam. Wraz z mężem uczestniczę u Pana Andrzeja Błahuta w terapii par. Odbyło się jak na razie 6 spotkań, nasz związek przechodzi zmianę, która nie byłaby możliwa gdyby nie terapia, zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, rozwiązujemy trudne problemy. Polecam wszystkim parom tego terapeutę.

Nie wiem kto pisał o Panu Andrzeju negatywne opinie, ale na pewno nie był to ktoś, kto miał osobisty kontakt z tym terapeutą. Jestem u niego w terapii od roku , dzięki niemu poukładałam swoje życie, jest życzliwy, troskliwy, a opinie na tym portalu są niesprawiedliwe i krzywdzące

Godny polecenia, jestem u Pana Błahuta w terapii od 6 miesięcy. W tym czasie wyszłam z depresji, rozpoczełam udany związek, porządkuje dawne sprawy. Psychoterapeuta godny polecenia!!!

Początkowo wydawało mi się że jest w porządku. Szkoda że na drugą wizytę w ogóle nie przyszedł, nie odebrał telefonu, tłumacząc później, że był przekonany o innej godzinie wizyty. Wydaje mi się że nawet jej nie zapisał, bo po sesji od razu zajął się komórką która wibrowała co chwilę w trakcie.

Jak do tej pory najlepszy psycholg do jakiego trafilam.

Jak do tej pory najlepszy psycholg do jakiego trafilam.

Z gory patrzy na pacjenta,wydaje mu się,że nie wiadomo kim jest!Tak jak wyzej napisane-nie odwołuje spotkań,on na nie zwyczajnie nie przychodzi.Lekceważy problemy,straszy zamiast uspokajać,najchętniej nie zajmowalby się pacjentem.UWAŻA,ŻE ROBI ŁASKE ZAJMUJĄC SIĘ PROBLEMEM.nIE POLECAM-ODRADZAM!!!!!!!

Nie odwołuje spotkań.Zwyczajnie nie przychodzi.Miły.Pomógł w największym kryzysie,ale odnosi się wrażenie,że chce się pozbyć pacjenta jak szybko to możliwe,nawet gdy nie wszystko jest uporządkowane.Nikt nie chodzi przecież do psychologa jeśli nie musi.Ogólnie ocena wysoka,ale jest cień.Często "choruje".Nie wiem jak jest prywatnie.

Zdecydowanie odradzam.I tak ma Was wszystkich gdzieś...Po paru spotkaniach i tak będzie unikał pacjenta,żeby sie nim nie zajmować.Zresztą świadczy o tym sam fakt...że nie ma tam żadnych kolejek.No ale prywatnie...to już inna bajka,jest do dyspozycji-tylko nic za tym nie idzie.Nie polecam.