lekarz Andrzej Boduła

Internista

Dr n. med. Andrzej Baduła to uroczy i empatyczny lekarz o ogromnej kulturze osobistej i od razu wzbudzający zaufanie. Z ogromnym doświadczeniem, bada pacjenta sumiennie i dokładnie. Doradzi najlepsze rozwiązanie i skieruje na dalsze konsultacje, bo mówi, że są mądrzejsi od Niego. Jest bardzo przyjaznym i życzliwym Człowiekiem. Cieszę się bardzo, że trafiłam w Jego ręce. Wdzięczność tak trudno ubrać w słowa… DZIĘKUJĘ!... tak po prostu… myślę, że takie proste - DZIĘKUJĘ - zawiera wszystko co chcę wyrazić.

Wspaniały specjalista. Lekarz, których dzisiaj brakuje ponieważ poświęca czas, przeprowadza długi wywiad, zastanawia się, próbuje znaleźć przyczynę choroby i rozwiązanie. Cechuje go wielka kompetencja . Do tego miły z wysoką kultura osobistą. Gołym okiem widać, że to lekarz z powołania i że leczy po to by pomóc. Polecam doktora

Do tego miły z wysoką kultura osobistą.
Gołym okiem widać, że to lekarz z powołania i że leczy po to by pomóc.
Polecam doktora

Wciąż poszukujesz "Internista Tarnów"?

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
ulica Szpitalna 1
33-210 Olesno
NZOZ " ReMed"
583F
32-825 Borzęcin
Miejskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.
OS. OSIEDLE 25-LECIA PRL 3A
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Tarnowie