Internista Tarnów

Internista Tarnów dr n. med. Antoni Sydor

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne MEDICUS
Mostowa 4A (gabinet 21)
33-100 Tarnów

Bardzo miły człowiek i lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Indywidualnie podchodzi do problemu pacjenta, cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia zawiłości. Wzbudza zaufanie i jest pomocny, takich ludzi i takich lekarzy brakuje w dzisiejszych czasach, polecam!

ul. Długa
33-100 Tarnów

Doskonała specjalistka. Rzeczowa i profesjonalna, dokładnie tłumaczy wszelkie "zawiłości" leczenia, bez problemu odpowiada na każde pytanie. Widać, że zależy P.doktor na pacjencie. Polecam z czystym sumieniem, szczególnie, że wizyty przebiegają zawsze we wspaniałej atmosferze.

Opinia dodana przez: Pacjentka

Prywatny Gabinet Lekarski
Sowińskiego 10 lok. 2
33-100 Tarnów

Świetny specjalista, bardzo konkretny, kulturalny w kontakcie, kieruje na dodatkowe badania bez przewracania oczami. Polecam!

Opinia dodana przez: Gabriela

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Dr n. med. Andrzej Baduła to uroczy i empatyczny lekarz o ogromnej kulturze osobistej i od razu wzbudzający zaufanie. Z ogromnym doświadczeniem, bada pacjenta sumiennie i dokładnie. Doradzi najlepsze rozwiązanie i skieruje na dalsze konsultacje, bo mówi, że są mądrzejsi od Niego. Jest bardzo przyjaznym i życzliwym Człowiekiem. Cieszę się bardzo, że trafiłam w Jego ręce. Wdzięczność tak trudno ubrać w słowa… DZIĘKUJĘ!... tak po prostu… myślę, że takie proste - DZIĘKUJĘ - zawiera wszystko co chcę wyrazić.

Opinia dodana przez: Helena Ch.

ulica Wałowa 22
33-100 Tarnów

fajna ,ładna sympatyczna elegancka pani doktor, i fajnie się ubiera laska mi się osobiście podoba jako lekarz i kobieta

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Kiedy wszyscy lekarze, doktorzy i profesorowie medycyny dojrzeją do takiego traktowania pacjenta jak pani Renata Burnagiel powiem że medycyna dostrzegła pozycję pacjenta któremu służy a nie mamonę którą z niego wyciska.

Opinia dodana przez: Piter70@vp.pl

PCK 8/3
33-100 Tarnów

Znakomity fachowiec, szkoda, że czas tak szybko ucieka. Prawdziwy dr Judym..............................................................................................

Opinia dodana przez: Janusz

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Świetna Pani doktor, leczymy sie całą rodzina od kilkunastu lat.
Kompetentna, uprzejma. Goraco polecam

Świetna Pani doktor, leczymy sie całą rodzina od kilkunastu lat.
Kompetentna, uprzejma. Goraco polecam

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Super lekarz, uprzejmy, miły, porozmawia z chorym, po prostu fantastyczny lekarz, z podejściem do pacjenta

Opinia dodana przez: Paweł

Buczka 37
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz wnikliwie badał, wykrył u mnie chore nerki, miły rzetelny, grzeczny, wyjaśnia dokładnie