Internista Tarnów

Internista Tarnów dr n. med. Antoni Sydor

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne MEDICUS
Mostowa 4A (gabinet 21)
33-100 Tarnów

Widać duże doświadczenie lekarza, jest bardzo kulturalnym czlowiekiem. Można poczuć się bezpiecznie i w zaufaniu. Leczenie jak do tej pory jest skuteczne, leki dobrze dobrane mam nadzieję że będzie tak dalej. Dziękuję serdecznie za pomoc!
Opinia dodana przez: Gosia

ul. Długa
33-100 Tarnów

Doskonała specjalistka. Rzeczowa i profesjonalna, dokładnie tłumaczy wszelkie "zawiłości" leczenia, bez problemu odpowiada na każde pytanie. Widać, że zależy P.doktor na pacjencie. Polecam z czystym sumieniem, szczególnie, że wizyty przebiegają zawsze we wspaniałej atmosferze.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Prywatny Gabinet Lekarski
Sowińskiego 10 lok. 2
33-100 Tarnów

Świetny specjalista, bardzo konkretny, kulturalny w kontakcie, kieruje na dodatkowe badania bez przewracania oczami. Polecam!
Opinia dodana przez: Gabriela

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Dr n. med. Andrzej Baduła to uroczy i empatyczny lekarz o ogromnej kulturze osobistej i od razu wzbudzający zaufanie. Z ogromnym doświadczeniem, bada pacjenta sumiennie i dokładnie. Doradzi najlepsze rozwiązanie i skieruje na dalsze konsultacje, bo mówi, że są mądrzejsi od Niego. Jest bardzo przyjaznym i życzliwym Człowiekiem. Cieszę się bardzo, że trafiłam w Jego ręce. Wdzięczność tak trudno ubrać w słowa… DZIĘKUJĘ!... tak po prostu… myślę, że takie proste ...
Opinia dodana przez: Helena Ch.

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Kiedy wszyscy lekarze, doktorzy i profesorowie medycyny dojrzeją do takiego traktowania pacjenta jak pani Renata Burnagiel powiem że medycyna dostrzegła pozycję pacjenta któremu służy a nie mamonę którą z niego wyciska.
Opinia dodana przez: Piter70@vp.pl

ulica Wałowa 22
33-100 Tarnów

fajna ,ładna sympatyczna elegancka pani doktor, i fajnie się ubiera laska mi się osobiście podoba jako lekarz i kobieta

PCK 8/3
33-100 Tarnów

Znakomity fachowiec, szkoda, że czas tak szybko ucieka. Prawdziwy dr Judym..............................................................................................
Opinia dodana przez: Janusz

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Świetna Pani doktor, leczymy sie całą rodzina od kilkunastu lat.
Kompetentna, uprzejma. Goraco polecam

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Super lekarz, uprzejmy, miły, porozmawia z chorym, po prostu fantastyczny lekarz, z podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Paweł

Buczka 37
33-100 Tarnów

Z przyjemnością polecam lekarza Mariusza Czyżyckiego.Cechuje go m.innymi: wnikliwość w badaniu,grzeczny stosunek do chorego i jego rodziny, wrażliwość,rzetelnie prowadzona dokumentacja.

Interniści w Tarnowie