Lekarze Internista Tarnów

Internista, Nefrolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne MEDICUS
Mostowa 4A (gabinet 21)
33-100 Tarnów

Widać duże doświadczenie lekarza, jest bardzo kulturalnym czlowiekiem. Można poczuć się bezpiecznie i w zaufaniu. Leczenie jak do tej pory jest skuteczne, leki dobrze dobrane mam nadzieję że będzie tak dalej. Dziękuję serdecznie za pomoc!
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Piotr Rafał Musiałek

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz i nadzwyczajny człowiek. Świetny specjalista i operator, uratował mnie od bypassów i pomógł w innych sprawach , chociaż nie musiał. Niech dobry Bóg ma go i jego rodzinę w swojej opiece za wszystko dobro, które czyni.
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Anna Wikariak

ul. Długa
33-100 Tarnów

Lekarz, który nie patrzy na zegarek, ale na pacjenta. Pani doktor jest lekarzem, który nie tylko kompleksowo podchodzi do leczenia, ale w sposób uprzejmy i cierpliwy prowadzi pacjenta. Najbardziej imponuje mi szacunek i otwartość, z jakim jest się traktowanym w gabinecie

lekarz Wioletta Tyrka-Łabno

ulica Wałowa 22
33-100 Tarnów

To wspaniały lekarz, ciągle rozwijający się z bardzo dużą wiedzą ,stawia trafne diagnozy, miła dla pacjentów, potrafi wytłumaczyć chorobę i jak z nią postępować, nigdy nie odmawia pacjentom. Wykonuje swój zawód bardzo konsekwentnie i z dużym zainteresowaniem pacjentem ,pogając także w innych problemach
Opinia dodana przez: Krystyna Witek Klich

lekarz Andrzej Boduła

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Dr n. med. Andrzej Baduła to uroczy i empatyczny lekarz o ogromnej kulturze osobistej i od razu wzbudzający zaufanie. Z ogromnym doświadczeniem, bada pacjenta sumiennie i dokładnie. Doradzi najlepsze rozwiązanie i skieruje na dalsze konsultacje, bo mówi, że są mądrzejsi od Niego. Jest bardzo przyjaznym i życzliwym Człowiekiem. Cieszę się bardzo, że trafiłam w Jego ręce. Wdzięczność tak trudno ubrać w słowa… DZIĘKUJĘ!... tak po prostu… myślę, że takie proste ...
Opinia dodana przez: Helena Ch.

lekarz Tadeusz Tchórzelski

PCK 8/3
33-100 Tarnów

Znakomity fachowiec, szkoda, że czas tak szybko ucieka. Prawdziwy dr Judym..............................................................................................
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Renata Burnagiel

Internista, Diabetolog

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Kiedy wszyscy lekarze, doktorzy i profesorowie medycyny dojrzeją do takiego traktowania pacjenta jak pani Renata Burnagiel powiem że medycyna dostrzegła pozycję pacjenta któremu służy a nie mamonę którą z niego wyciska.
Opinia dodana przez: Piter70@vp.pl

lekarz Małgorzata Belcarska-Szulecka

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Świetna Pani doktor, leczymy sie całą rodzina od kilkunastu lat. Kompetentna, uprzejma. Goraco polecam

lekarz Marek Traczyński

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Super lekarz, uprzejmy, miły, porozmawia z chorym, po prostu fantastyczny lekarz, z podejściem do pacjenta
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Marcin Ożga

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Pan doktor, wykazał duże zaangażowanie w leczeniu mojej mamy w szpitalu. Omawiał wyniki badań informował o przebiegu leczenia. Poświęcił sporo czasu na objaśnienie sytuacji. Bardzo uprzejmy i pełen empatii.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mariusz Czyżycki

Buczka 37
33-100 Tarnów

Z przyjemnością polecam lekarza Mariusza Czyżyckiego.Cechuje go m.innymi: wnikliwość w badaniu,grzeczny stosunek do chorego i jego rodziny, wrażliwość,rzetelnie prowadzona dokumentacja.

lekarz Urszula Kukułka-Niećko

Internista, Reumatolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie Sp. z o.o.
ulica Marii Skłodowskiej-Curie 31
33-100 Tarnów

Polecam Panią doktor, jest wspaniałym lekarzem, nie tylko w swojej dziedzinie, gdyby nie Pani dr, już by mnie na tym świecie nie było, poradziła sobie z rozpoznaniem i leczeniem zakrzepicy. Leczę się u Pani dr około roku i na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę - a zanim trafiłam do Pani dr przez pół roku chodziłam od lekarza do lekarza i każdy twierdził,że wymyślam objawy i nic mi nie jest... A ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jacek Juza

Internista, Kardiolog

Rogoyskiego 34
33-100 Tarnów

bardzo dobry kardiolog, wielka znajomosc chorob serca i bardzo duze doswidczenie w zakresie leczenia . jestem bardzo wdzieczny za pomoc udzielona mi przez pana doktora pierwszu raz 13 lat temu, pacjent rafal.

lekarz Marek Kapczyński

Osiedle Zielone 12/10
33-100 Tarnów

Pan doktor uprzejmy, zainteresowany pacjentem i pomocny. Dopytuje, wyjaśnia. Sprawia bardzo pozytywne wrażenie

lekarz Janusz Swarowski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Słowackiego 11
33-100 Tarnów

Straszny gbur, nie przyjął mnie z Covidem pomimo tego, że miał jeszcze 15 minut do "końca zmiany" czyli do godziny 18,00 i zero pacjentów. Siedział sobie w gabinecie i załatwiał prywatę przez telefon. Nie polecam!!!!!!!!!! Dobrze, że znalazł się jeszcze inny normalny lekarz w tej przychodni o tej porze i mnie przyjął.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. med. Ewa Taraszka-Kryczka

Internista, Wizyty domowe

cENTER-mED
Tarnów

najlepszy lekarz u jakiego byłam, kompleksowe podejście do pacjenta, super tłumaczy, rozmawia z pacjentem, poświęca dużo czasu na diagnozę
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Bartłomiej Plewniak

Prywatny Gabinet Lekarski
Sowińskiego 10 lok. 2
33-100 Tarnów

ZGADZAM SIE Z TYMI OPINIAMI DOSTALISMY DUŻA POMOC I ZROZUMIENIEJESTEM ZONĄ PACJENTAI SAMA NIE DAŁABYM SOBIE RADY

lek. med. Elżbieta Bartnik-Ożga

ulica Bema 5
33-100 Tarnów

To jest bardzo dobra specjalistka , uwaga jaka poświęca nam pani doktor od samego początku robi na nas dobre wrażenie a w momencie przeprowadzania czynnosci lekarskich czuje sie że jestesmy u specjalisty, dokładnośc badań wręcz troskliwość daje nam chwilami uczucie ustępowania dolegliwości. Przez kilkadziesiąt minut spedzonych w gabinecie ani razu Pani doktor nie da nam odczuć zniecierpliwienia naszymi pytaniami itp. wręcz przeciwnie to Pani doktor jest bardzo skrupulatna przeprowadzając z ...
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Zbigniew Martyka

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Wiem, że tu powinno się opiniować lekarza, ale wybaczcie odstępstwo. Gościu anonimowy z 18.05.2012. - Ty może nie masz nerwicy, ale mózg do wymiany na pewno. Tylko gdzie teraz ten osioł z którym się zamieniłeś.
Opinia dodana przez: Jurek