Lekarze Internista Tarnów

lekarz Bartłomiej Plewniak

Prywatny Gabinet Lekarski
Sowińskiego 10 lok. 2
33-100 Tarnów

ZGADZAM SIE Z TYMI OPINIAMI DOSTALISMY DUŻA POMOC I ZROZUMIENIEJESTEM ZONĄ PACJENTAI SAMA NIE DAŁABYM SOBIE RADY

lek. med. Elżbieta Bartnik-Ożga

Internista, Reumatolog

ulica Bema 5
33-100 Tarnów

To jest bardzo dobra specjalistka , uwaga jaka poświęca nam pani doktor od samego początku robi na nas dobre wrażenie a w momencie przeprowadzania czynnosci lekarskich czuje sie że jestesmy u specjalisty, dokładnośc badań wręcz troskliwość daje nam chwilami uczucie ustępowania dolegliwości. Przez kilkadziesiąt minut spedzonych w gabinecie ani razu Pani doktor nie da nam odczuć zniecierpliwienia naszymi pytaniami itp. wręcz przeciwnie to Pani doktor jest bardzo skrupulatna przeprowadzając z ...
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Zbigniew Martyka

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Wiem, że tu powinno się opiniować lekarza, ale wybaczcie odstępstwo. Gościu anonimowy z 18.05.2012. - Ty może nie masz nerwicy, ale mózg do wymiany na pewno. Tylko gdzie teraz ten osioł z którym się zamieniłeś.
Opinia dodana przez: Jurek
Jednym słowem POLECAM. Pan Doktor miły, długo i dokładnie bada, poświęca pacjentowi czas. Później stawia diagnozę i tłumaczy. Jestem pozytywnie zaskoczony.
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Anna Grabczyńska

RES MEDICA
Tarnów

Chodzę do Pani dr od ponad 20 lat nie zamienię na innego w życiu . Będąc w szpitalu potrafiła zadzwonić zapytać jak się czuje i w ogóle . nigdy nie odmówiła przyjęcia dużo bym mogła wymieniać 😊 . Polecam z całego ❤️

Barbara Chudy

Hematolog, Internista

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Bardzo dobry lekarz nie tylko hematolog.Wiem,bo wspaniale zajęła się moim chorym teściem.Zna się na rzeczy.Po prostu lekarz z powołaniem i poświęceniem.
Opinia dodana przez: Jerzy O

lekarz Ewa Krupa

Internista, Kardiolog

Gabinet Okulistyczny Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Lekarska
Rogoyskiego 25 (wejście od PCK )
33-100 Tarnów

Pani Ordynator to kompetentna ,ciepła i spokojna Osoba. Zajela się mną w sposób oddany pacjentowi, dzięki temu czlowiek odzyskuje wiarę w lekarzy, Pani Ordynator-dziękuje za opieką, fachowosc, kompetencje i dobre słowo!

lekarz Andrzej Kotniewicz

ulica Kościuszki 37
33-100 Tarnów

Dr Kotniewicz nie powinien w żadnym wypadku "odsłaniać" problemów zdrowotnych jednego pacjenta przed drugim pacjentem!!!Byłam dzisiaj tego świadkiem w jego gabinecie!! ...Jest wykształcony...ale gdzie wyczucie taktu, delikatności.... o Rodo oraz ochronie prywatności już nawet nie wspomnę...Miejmy nadzieję,iż doktor wyciągnie wnioski i w przyszłości będzie bardziej uważny pod tym względem...Poza tą uwagą dr Kotniewicz jest dobrym lekarzem.

lekarz Bożena Jaglarz

Internista, Endokrynolog

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu pacjentowi, potrafi wytłumaczyć, myśle ze jest godna polecenia.

lekarz Barbara Hycnar

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Trochę wyniosła, sprawiająca wrażenie niedostępnej ale ogólnie niezły lekarz.

lekarz Halina Armatys

Internista, Lekarz rodzinny

Murarska 10B
33100 Tarnów

Jestem pacjentem Pani Doktor od wielu lat i jej opiekę lekarską oceniam bardzo dobrze. Jak u każdej osoby podchodzącej z sercem do swojej pracy,i z racji możliwego przemęczenia, i z racji wieku mogło jej się zdarzyć bardzo zasadnicze podejście do pacjentki, ale na pewno wynikało to z procedur i było to efektem troski. Stąd frustracyjne, publiczne wpisy uznaję w tym przypadku za bardzo krzywdzące.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Jadwiga Bester

Gen.Bema 5
33-100 Tarnów

Dziękuję za miłą i fachową wizytę, właściwe i troskliwe podejście co we współczesnym "wyścigu szczurów" jest niedocenionym skarbem.
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Krzysztof Nachel

Lekarz medycyny pracy, Internista

nMedica
Polskiego Czerwonego Krzyża 26
33-100 Tarnów

Od 4 lat jestem pacjentką dr Nachela. Jest to lekarz godny polecenia, ponieważ gdy miałam swoje pierwsze problemy z sercem, siedział ze mną w przychodni po godzinach by tylko kontrolować moje ekg. Panie pielęgniarki też musiały pozostać i z całego serca bardzo im dziękuję. Oj, wiele mi różnego zła się działo, ale zawsze pomagał mi z tym,ten wspaniały człowiek. Kiedy się fatalnie czuję i wiem ,że mam wizytę u dr ...

lekarz Grażyna Janiszewska-Boryczko

ulica Goldhammera 12/7
33-100 Tarnów

konkretna, miła i rzeczowa, bardzo dobry fachowiec

lekarz Krzysztof Maczuga

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Lekarz bardzo miły, przyjazny. Budzi zaufanie i uważam że stawia trafne diagnozy. Od poczatku kiedy zaczał.pracę w Osieku bylam jego pacjentką i bardzo żałuję ze nie widzę pana doktora w grafiku. Czyżby już tu nie pracował.?
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Katarzyna Zach

ulica Goldhammera 12/7
33-100 Tarnów

Pani doktor Zach jest bardzo dobrym specjalistą. Uprzejma i kompetentna.Nawet w prywatnym czasie w szczególych sytuacjach odbierze telefon i udzieli porady swoim pacjentom.Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Gwozd-Bogacz

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego
ulica M. B. Fatimskiej 2
33-100 Tarnów

...co w sytuacji gdy również z tej kolejnej "próby" której została poddana kilka dni temu wynika że w kontakcie z Osobą Mądrą jest jakby "Uosobieniem Mądrości" a w kontakcie z "Uosobieniem Mądrości" jest Mądra...

lekarz Wiesław Banaś

Internista, Kardiolog

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Do Doktora Wiesława Banasia trafiłam z arytmią, migotaniem i trzepotaniem przedsionków. Doktor z profesjonalnym podejściem postawił trafną diagnozę i podjął decyzję o pilnym skierowaniu do szpitala celem wykonania odpowiednich zabiegów. Każdy z wykonanych zabiegów zakończył się sukcesem i bez komplikacji. Doktor po operacji zajmuje się pacjentem starannie, dokonuje wszystkich koniecznych badań podczas procesu rekonwalescencji aby szybko powrócić do zdrowia. Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla Pana Doktora. Irena
Opinia dodana przez: Irena Wolniewicz

lekarz Witold Boronowicz

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Wypisał mi zaświadczenie choć było widać że bardzo nie chce (pytał się chyba z 4 razy czy na coś choruje, odpowiedź przecząca) w końcu wypisał papierek, podsuwając mi w dość "ukryty" i uprzejmy sposób, że nie nadaje się do pracy, bo jest za ciężka a tacy ludzie w tej pracy muszą być zwinni i szybcy

lekarz Andrzej Kuraś

Szuszkiewicza 23
33-103 Tarnów

Polecam, bardzo miły i uprzejmy lekarz, który za wszelką cenę chce pomóc pacjentowi.
Opinia dodana przez: Hubert