lekarz Andrzej Kuraś

1,8

Myślałam, że opinie są na przesadzone ale wcale nie. Pan dr poświęcił mi swoje 4 minuty, recepta, zwolnienie i do widzenia. Ledwo osłuchał, do gardła nawet nie zajrzał i zawyrokował antybiotyk. Po tym jak stwierdził, że to zwykła infekcja. Chyba już każdy wie, że na wirusy nie bierze się antybiotyków ale pan Dr chyba jeszcze nie.

Zachowanie Pana doktora było absolutnie nie na miejscu. Przyszłam do przychodni nr 5, chora matka karmiąca zapytać czy pan doktor mnie przyjmie, na moje pytanie przy wszystkich pacjentach w holu zaczął krzyczeć że on ma 27 pacjentów co jest wogole nienormalne według niego i on nikogo więcej nie będzie przyjmował po czym wszedł do gabinetu i zamknął drzwi. Zero profesjonalizmu, zachowanie krytyczne. Bo jest to jego praca i nikt nie jest winny ile ma pacjentów. Żenada.

Polecam, bardzo miły i uprzejmy lekarz, który za wszelką cenę chce pomóc pacjentowi.

Trudno nazwać go lekarzem. Odmowil przyjęcia z kartą EKUZ choć nie mial podstaw. Była 9, przyjmował do 9:30 i wymowil się, że "swoich" pacjentów ma już przyjetych, pracuje do 9 i wyszedl z gabinetu. Cham i prostak to najlepsze okreslenie na tego czlowieka

To jest DEBIL, który udaje, że jest lekarzem. Omijać z daleka !!! - Jeżeli chcecie być naprawdę leczeni.