lekarz Anna Grabczyńska

Internista

jest ok polecam miła,kompetentna................................................................................

Napewno jest dobrym lekarzem.Dba o pacjentów w wyjątkowy sposób,jest czuła i dba o wygląd przychodni w której pracuje.

polecam. najlepszy lekarz rodzinny w Tarnowie. Jakby musiała zawiozłaby na swój koszt swojego pacjenta do innego szpitala. Walczy o pacjentów !

Dziękuję za uratowanie zycia,wiem że to za mało ale cóż więcej mogę do mojego szczęścia dodać trafiającv na tak wspaniałego dzieki któremu otrzymałem drugie życie.

Trudno doszukać się czegoś na nie w działąlności P dr. Grabczyńskiej

Trudno doszukać się czegoś na nie w działąlności P dr. Grabczyńskiej

Byłam przejazdem w Tarnowie trzy przychodnie odmówiły mi przyjecia jedynie w Centrum Med AG Med zostałam przyjeta grzecznie miło uprzejmie i sympatycznie a cały koszt wizyty to słowo DZIEKUJĘ polecam w potrzebie.

Najlepszy lekarz jakiego znam, posiada bardzo szeroką wiedze i doświadczenie,profesjonalnie podchodzi do pacjenta umie słuchac radzić i zaradzić oraz pomóc.Jej diagnozy są zawsze trafne i własciwe!!Polecam wszystkim.Godna polecenia i zaufania.

niestety nie przyjmuje już w Res Medice :( Przyjmuje gdzieś na ul;Okrężnej .... Polecam na 1000% ...........

Bardzo sympatyczna uprzejma, kompetentna i bezinteresowna osoba.

Bardzo sympatyczna uprzejma, kompetentna i bezinteresowna osoba.

Polecam na lekarza pierwszego kontaktu. Świetna kobieta z wiedzą. Do tego radosna i zabawna.