lekarz Witold Boronowicz

1,6
1,8
2,2
1,6

Wypisał mi zaświadczenie choć było widać że bardzo nie chce (pytał się chyba z 4 razy czy na coś choruje, odpowiedź przecząca) w końcu wypisał papierek, podsuwając mi w dość "ukryty" i uprzejmy sposób, że nie nadaje się do pracy, bo jest za ciężka a tacy ludzie w tej pracy muszą być zwinni i szybcy

3 godziny czekałem aż "pan doktor" łaskawie zadzwoni .... W końcu sam zadzwoniłem na teleporade to mnie zbył, nie zalecił żadnych nowych leków, miał wypisać skierowanie i oddzwonić ... Ale znów zapomniał, jak zadzwoniłem to dopiero zaczął wypisywać skierowanie - czysta kpina !!! Nie polecam

Lekarz nie słucha pacjenta, mówi od rzeczy nie skupiając się na problemie, do tego przyjmuje w międzyczasie dodatkowych pacjentów tworząc kolejki. Zdecydowanie nie polecam.

Lekarz zachowuje się trochę, jakby był nie z tego świata, ale jest bardzo miły, sympatyczny i widać, że mu zależy

Kompletny brak punktualności,dodatkowo kolejka dla znajomych tego lekarza nie istnieje, wchodzą jak do swojego gabinetu. Jeżeli nie masz czasu i nie chcesz się denerwować w 100 % nie polecam. Nie oceniam fachowości bo nie doszło do mojej wizyty w gabinecie, skończyła się mi cierpliwość.