lekarz Krzysztof Nachel

3,6
3,5
3,5
3,3

Od 4 lat jestem pacjentką dr Nachela. Jest to lekarz godny polecenia, ponieważ gdy miałam swoje pierwsze problemy z sercem, siedział ze mną w przychodni po godzinach by tylko kontrolować moje ekg. Panie pielęgniarki też musiały pozostać i z całego serca bardzo im dziękuję. Oj, wiele mi różnego zła się działo, ale zawsze pomagał mi z tym,ten wspaniały człowiek. Kiedy się fatalnie czuję i wiem ,że mam wizytę u dr to wiem,że coś zaradzi i będzie lepiej. Jest obleganym lekarzem więc, samo za siebie mówi ,że warty uwagi.

Totalna porażka. Dwa tygodnie leczył mnie na ból gardła a miałem wbitą kość - 39,9 stopni, ból, kłócie przy każdym przełknięciu a ten "lekarz" swoje. Po wszystkim jak sobie sam wygrzebałem zropiały kawał syfu powiedział żebym sobie poszedł do laryngologa. Zero przejmowania się. Po kilku miesiącach jak doszedłem do siebie poprosiłem o dokumentację a w historii choroby napisane że byłem na "wizycie" i poszedłem. Totalna porażka. Jakbym miał czas i lepsze dowody to byśmy się spotkali w sądzie.

To najlepszy lekarz rodzinny w Tarnowie!!! Miły ,sympatyczny ,kompetentny. Nie przesadza z ilościa leków a to w dzisiejszych czasach duża zaleta. Bardzo polecam,bo to fantastyczny lekarz,przychodnia też fajna!!!

Kiedyś Pan doktor, gdy otwierał własną przychodnię, to owszem troszczył się o każdego pacjenta (albo raczej klienta). Dziś kiedy już wszystko hula to każdy pacjent jest dla niego taki sam. Ciągle się spóźnia, ciągle uśmiecha -nawet jak nie ma powodu do śmiechu. Byle by odwalić co trzeba. Chcesz zwolnienie to da. Chcesz receptę to wypisze. Bez rzetelności i sumienności. Oby się to na nikim nigdy nie odbiło.

leczy człowieka, a nie chorobę, przy tym przyjazny i budzący zaufanie. organizacja przychodni świetna

Jestem pacjętką tego lekarza już ponad 10 lat. Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, ma do tego powołanie i zawsze służy miłą i fachową pomocą lekarską.

bardzo wysoka kultura osobista, życzliwe i profesjonalne podejście do pacjentów, zawsze dokładnie analizuję chorobę i zgadzam się z poprzednikiem, że nie przesadza w ilości leków, a te przepisane skutecznie radzą sobie z chorobą.

Jest moim lekarzem "rodzinnym". Miły i kompetentny. Lepszego nie znalazłem i polecam każdemu.

Jest moim lekarzem "rodzinnym". Miły i kompetentny.
Lepszego nie znalazłem i polecam każdemu.

Od ponad 20 lat jest on naszym lekarzem rodzinnym i polecam kazdemu.

Od ponad 20 lat jest on naszym lekarzem rodzinnym i polecam kazdemu.

Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego byłam !

Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego byłam !